Jak na věc


slovenská televize

Trpasličí pes i plyšák Kuky. Známe rituály a talismany českých sportovců

    Slovenskou rodinu v sobotu nad ránem postihla strašlivá tragédie. Rodiče s dvouletým dítkem a dědečkem vyrazili na víkend na chatu, kterou zachvátil požár. Zatímco manželům a dítěti se podařilo zachránit, dědeček v ohnivém pekle zemřel.
    Byl to osud nebo snad trest shora? U slovenského Kežmarku pod Tatrami zahynul osmačtyřicetiletý řidič, který jen několik minut předtím způsobil nedaleko jinou nehodu.
    Teprve devítiletý chlapec zahynul ve středu dopoledne v obci Jarovnice na východě Slovenska. Martin se chtěl dírou v betonovém plotě protáhnout na fotbalové hřiště, zbytek plotu jej ale zavalil. Prarodiče a svědci už mu nedokázali pomoci. Případ vyšetřují policisté.
    Devítiletý chlapec, kterého na východě Slovenska zavalily betonové desky plotu, po nehodě ještě žil. Babička s manželem, kteří se Martinovi snažili pomoct, doufali, že bude žít. Lékaři už ho ale nedokázali zachránit.
    Jako v přírodovědném dokumentu si nedávno připadal slovenský řidič, kterého v Kremnických vrších překvapila drsná scéna. Medvěd tu u krajnice bez milosti cupoval jelena. Incident překvapil i odborníky.


Napětí mezi USA a Ruskem roste. Moskva vyslala do Venezuely bombardéry

    Na Slovensku v noci havarovalo auto plné mladých lidí, jeden z cestujících na místě zemřel. Řídil devatenáctiletý mladík. Slovenská policie případ vyšetřuje.
    Majitelé aut a autosalónů z Moravy si mohou oddechnout - za mřížemi totiž skončil organizovaný gang ze Slovenska, který měl na obou stranách hranice krást auta. Na českém území měla pětice odcizit tři desítky vozů a způsobit škodu za více než 13 milionů korun.
    Strašlivá tragédie se stala v noci ze čtvrtka na pátek na Slovensku. Při požáru domu zemřelo pět lidí - matka a čtyři děti. Podle příbuzných je pravděpodobné, že požár založila samotná matka holčiček.
    Obrovský šok zažil kamarád jednašedesátiletého Jána z východního Slovenska. Když se přišel za parťákem podívat k domu, kde žil, našel už jen nehybné tělo bez známek života.
    Policisté z východního Slovenska vyšetřují velmi nezvyklou autonehodu, která má bohužel tragické následky. Její obětí je třiatřicetiletý řidič, který zemřel poté, co mu do cesty vjel přívěsný vozík z jiného auta.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00