Jak na věc


slovenská televize

Trest shora? Řidič ujel od nehody, za pár minut byl po smrti!

    Devítiletý chlapec, kterého na východě Slovenska zavalily betonové desky plotu, po nehodě ještě žil. Babička s manželem, kteří se Martinovi snažili pomoct, doufali, že bude žít. Lékaři už ho ale nedokázali zachránit.
    Jako v přírodovědném dokumentu si nedávno připadal slovenský řidič, kterého v Kremnických vrších překvapila drsná scéna. Medvěd tu u krajnice bez milosti cupoval jelena. Incident překvapil i odborníky.
    Strašlivá tragédie se stala v noci ze čtvrtka na pátek na Slovensku. Při požáru domu zemřelo pět lidí - matka a čtyři děti. Podle příbuzných je pravděpodobné, že požár založila samotná matka holčiček.
    Teprve devítiletý chlapec zahynul ve středu dopoledne v obci Jarovnice na východě Slovenska. Martin se chtěl dírou v betonovém plotě protáhnout na fotbalové hřiště, zbytek plotu jej ale zavalil. Prarodiče a svědci už mu nedokázali pomoci. Případ vyšetřují policisté.
    Slovenskou rodinu v sobotu nad ránem postihla strašlivá tragédie. Rodiče s dvouletým dítkem a dědečkem vyrazili na víkend na chatu, kterou zachvátil požár. Zatímco manželům a dítěti se podařilo zachránit, dědeček v ohnivém pekle zemřel.


Martin se chtěl cestou do školy zastavit na hřišti, zabil ho plot

    Majitelé aut a autosalónů z Moravy si mohou oddechnout - za mřížemi totiž skončil organizovaný gang ze Slovenska, který měl na obou stranách hranice krást auta. Na českém území měla pětice odcizit tři desítky vozů a způsobit škodu za více než 13 milionů korun.
    Byl to osud nebo snad trest shora? U slovenského Kežmarku pod Tatrami zahynul osmačtyřicetiletý řidič, který jen několik minut předtím způsobil nedaleko jinou nehodu.
    Obrovský šok zažil kamarád jednašedesátiletého Jána z východního Slovenska. Když se přišel za parťákem podívat k domu, kde žil, našel už jen nehybné tělo bez známek života.
    Policisté z východního Slovenska vyšetřují velmi nezvyklou autonehodu, která má bohužel tragické následky. Její obětí je třiatřicetiletý řidič, který zemřel poté, co mu do cesty vjel přívěsný vozík z jiného auta.
    Na Slovensku v noci havarovalo auto plné mladých lidí, jeden z cestujících na místě zemřel. Řídil devatenáctiletý mladík. Slovenská policie případ vyšetřuje.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9358
cache: 0024:00:00