Jak na věc


slezská nemocnice opava pohotovost oční

Cut your journey and experience your trip with a ferry ride.

    Leskovec nad Moravicí 204793 68 DvorceMobil: +420 603 996 548This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
     Vaše případné dotazy rádi zodpovíme a také fundovaně poradíme při výběru i dalších souvisejících službách. Stále připravujeme novinky, akce a bonusy, které doplňují naši nabídku kancelářských,školních a papírenských potřeb, obalové techniky, drogerie a hraček. Stěžejním cílem naší společnosti je ušetřit Váš čas i peníze při nákupu našeho zboží.


Summer season, it is endless fun by the water.

    V těchto dnech se dokončuje dokumentace k I. etapě projektu Cyklostezka Slezská Harta, pracovně nazvaného Střecha Evropy. Projekt cyklostezky Střecha Evropy se v Mikroregionu Slezská Harta začal připravovat již v roce 2008, kdy vznikla první studie proveditelnosti a také podklady pro dokumentaci pro ohlášení stavby. Bohužel se ale nepodařilo nalézt vhodný dotační titul, z kterého by se tato nákladná akce mohla financovat. Na dlouhé roky tak byl tento projekt schován „do šuplíku“. V roce 2017 se Mikroregion Sl. Harta k projektu vrátil a začal znovu pracovat na projektové přípravě, dle nových podmínek a majetkoprávních vztahů.Na první studii, stejně tak jako dokumentaci pro územní řízení, získal finanční podporu Moravskoslezského kraje.
    V sobotu 25. srpna v brzkých ranních hodinách přijel do obce Razová v okrese Bruntál nadměrný náklad vezoucí novou velkokapacitní elektroloď pro Slezskou Hartu.
    Historie projektu sahá až do roku 2014, kdy začaly být vyvíjeny první postupné kroky k zajištění lodní dopravy velkokapacitní lodí, která by uvezla 45 osob, plus posádku. Největším omezením byl zákaz spalovacích motorů na přehradě, což přineslo komplikace jak při hledání výrobce lodi, tak samotné realizaci. Výrobce lodi tak vzešel z opakovaného výběrového řízení a našel se až v Polsku.
     Pro naše zákazníky z řad firem, společností a institucí zajišťujeme kompletní servis. Jedná se o snadný způsob objednávání požadovaného materiálu a produktů kancelářských a papírenských potřeb, drogistického zboží, hraček a školních potřeb i dalších – pro fungování firem nezbytných drobností.   


The country was created by one of the youngest volcanoes in the Czech Republic.The remains of its activities are spread all over the region.

    Nápor tisíců lidí se očekával na březích nejmladší, a snad i nejkrásnější přehrady u nás, o tomto uplynulém srpnovém víkendu. Již po páté se totiž zaplnilo přístaviště a pláž v Leskovci nad Moravicí posádkami a hlavně návštěvníky Festivalu dračích lodí. A že zde bylo opravdu rušno.
    Naše společnost 5. Slezská obchodní, s.r.o. funguje na trhu již více než desítku let – konkrétně od roku 2000, přičemž se zabýváme velkodistribucí spotřebního materiálu z oblasti kancelářských, papírenských a školních potřeb, drogerie a hraček, i dalších produktů. Jsme poskytovateli náhradního plnění dle zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, který je prováděn vyhláškou č. 518/2004. Náhradní plnění zprostředkováváme odběrem zboží od naší společnosti - 5. Slezská obchodní, s.r.o., která zaměstnává více než 50 % zaměstnanců se zdravotním postižením.  

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00