Jak na věc


slevomat lístky do divadla

Romantický víkendový pobyt i krásná dovolená u moře

    Stále větší zájem mají naši zákazníci o víkendové pobyty pro dva. Důvody nejsou žádným tajemstvím – výlety po krásné přírodě, lokální kuchyně či hýčkání v hotelovém wellness centru. Jinými slovy: pohoda, útěk před rutinou a zase něco tak trochu jiného a nového.
    Ambicí našeho týmu je nacházet pro vás bez přestání nové a zajímavé nabídky. Velké oblibě se v současnosti těší bohatý výběr pobytů v ČR i v zahraničí.
    V rámci služeb naší společnosti Slevomat.cz vám umožňujeme získat nezapomenutelné zážitky za výjimečné ceny. Ať už jste milovníkem cestování, módy, gastronomie či kultury, u nás popustíte uzdu své vášni, a nikoliv své peněžence.
    Navštivte naše webové stránky. Čeká na vás bohatá nabídka zážitků i zboží za bezkonkurenční ceny. Vyzkoušejte oblíbený Kolotoč štěstí, kde si můžete vytočit kredity na své nákupy zdarma.
    Prohlédněte si naši bohatou nabídku zážitků. Na stránkách Slevomat.cz naleznete pestrou nabídku pobytů pro 2, wellness pobytů, poznávacích zájezdů či pobyty s netradičním ubytováním. Co takhle toulat se po romantické krajině a poté se nechat hýčkat ve wellness centru?


Užijte si pohodovou dovolenou v Čechách i u moře

    V nabídce zážitků naleznete rozmanité kouty naší vlasti i zajímavá místa za jejími hranicemi. Nechybí ani dovolená u moře, která je více než příjemným útěkem v čase tuzemské pošmourné zimy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8560
cache: 0024:00:00