Jak na věc


slepčíkovi

Ricco v nové písní nadává Claudii, že mu šahá na makeup. Nová nostalgická skladba.

    Teplice - Nakupování bude pro rodiče, kteří s sebou musí vzít i menší děti, mnohem jednodušší. V obchodním centru Galerie Teplice se 22. února otevře nový dětský koutek.
    Právě jeho vystoupení bylo zlatým hřebem sobotní charitativní akce v mosteckém Centralu. On i jeho sestra Sabina, dokázali své posluchače doslova uvést do varu. Tančil a zpíval snad celý Central. Vystoupení sourozenecké dvojice pečlivě sledovali ze zákulisí i jejich rodiče. Dívenky házely na své pěvecké idoly plyšáky a nechávaly se pak s Dalíkem i fotit, on je pak na oplátku odměnil i svým podpisem.
    Nákupní a zábavní centum Forum Nová Karolina Ostrava je nejmodernější nákupní a zábavní centrum s 220 obchody, hypermarketem, moderním fitness centrem, obřím kinem i dětským koutkem tvoří mix toho nejzajímavješího, co nákupní centra nabízí. Nakupujte, kde to máte rádi.


Vládní zmocněnkyně pro lidská práva Štěpánková končí, odchází na MPSV

    Marianna Čatkosová /kultura, zpravodaj/: 601 563 112 | kultura@fulnek.cz Restaurace: 733 359 326 | restaurace.mkcf@fulnek.czJan Kušnier /obědy, správce budovy MKC/: 601 563 114Petr Kysučan /technický pracovník/: 724 052 216František Brož /kultura, zpravodaj, správa webu, grafika/: 725 719 237 broz.f@fulnek.cz Bc. Jana Chorobinská /ekonom organizace/: 601 563 110  | ekonom.mkcf@fulnek.czBc. Eva Kočí /vedoucí organizace/ : 739 478 086 | mkcf@fulnek.cz
    Most - Příznivci originálního blues si tento pátek 22. února opět užijí skvělý večer. Do mosteckého Rokáče Vinohrady zavítá kapela, která to skutečně umí rozjet - BOHEMIAN BLUES QUARTET....
    Louny - Celým Českem otřásá v těchto dnech případ záhadného úmrtí malého chlapce v Lounech. Jeho smrt vyšetřují kriminalisté od soboty 16. února. Ještě téhož zadrželi podezřelého mladíka z Loun, který je nyní ve vazbě. ...
    Jak nejlépe začít den? Posedět si na vejcích nebo si zakřupat čerstvým pečivem v Kaskáda Restaurantu. Snídaně se valí do Karoliny!
    Bečov - Přijďte oslavit masopustní tradici spojenou s průvodem maskovaných lidí, a veselte se u toho stejně tak, jak to činili naši předkové. Masopust oslaví lidé v Bečově v sobotu 23. února v době od 13 do 17 hodin....
    Magazín o romské populární kultuře. Najdete tu rozhovory kapel hrající romské písně, recepty romských jídel, informace o romských zábavách a plesech. Informace z Gypsy sféry na iROMA.cz


Dalibor a Sabina Slepčíkovi vystoupí v Teplicích

    Pro fanoušky Dalibora Slepčíka a jeho půvabné sestry Sabiny je tu zajímavá zpráva. Toto sourozenecké duo, které velmi úspěšně bojovalo v československé soutěži Superstar, vystoupí 19. února v Unico Clubu v Teplicích.
    V jejich koncertním repertoáru nalezneme hity jejich oblíbených interpretů (Bruno Mars, Michael Jackson, Maroon 5, Whitney Houston, Mariah Carey, Christina Aguilera) a v současné době pracují na svých písních, které brzy představí na vystoupeních. Už od začátku soutěže plnili strany internetových a bulvárních serverů a časopisů a stále patří k nejvýraznějším tvářím loňského ročníku Superstar.
    Městské kulturní centrum Fulnekje příspěvková organizace, která poskytuje kulturní a kulturně společenské akce obyvatelům, okrajovým obyvatelům a návštěvníkům města Fulnek. Hlavním účelem organizace je poskytování kulturních služeb ve městě a to informačních, vzdělávacích, organizátorských, kulturně výchovných a společenských. Doplňkovou činností MKC Fulnek je provozování nekuřácké restaurace, pronájem prostor, výlep plakátů, zprostředkování inzerce ve Fulneckém zpravodaji a kopírovací služby.


Dalibor a Sabina Slepčíkovi ve Fulneku

    Texty označené jako (PR) nebo (PI) případně Reklamní sdělení či Sponzorováno jsou placenou inzercí. Obsah tohoto webu je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování obsahu tohoto webu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu vydavatele webu e-mostecko.cz výslovně zakázáno. Vydavatelem je citytalk.cz, kontakt: oldrich.hajek@citytalk.cz. Naše Prohlášení o zpracování osobních údajů najdete zde.
    Mezi osmi semifinalisty v populární pěvecké soutěži SuperStar jsou letos tři romští účastníci. Sourozenci Slepčíkovi – Sabina a Dalibor postoupili do finále z prvního místa, a to díky hlasům diváků. Další finalistkou mezi dívkami je talentovaná Veronika Danišová.
    Tolik návštěvníků najednou obchodní středisko snad nezažilo ani od jeho zprovoznění. Plné ruce práce s rozvášněným davem fanoušků a především fanynek měla i ostraha nákupního centra, která bravurně zvládla ukočírovat nejen fanoušky, ale i zajistit ochranu Dalibora Slepčíka, při jeho odchodu z pódia.


iDnes.cz: Volební slogany o havěti v Mostě začalo řešit státní zastupitelství

    Most - Mostecký Central v sobotu doslova praskal ve švech, a to hlavně při vystoupení sourozenecké dvojice Sabiny a Dalibora Slepčíkových v rámci charitativní akce pro děti z dětských domovů a Klokánku Strom splněných přání. Úspěšnou akci uspořádala Olga Markuzziová z redakce e-mostecko.cz, které se podařil husarský kousek. Jako překvapení pro děti totiž dokázala zajistit miláčka dívek a slečen, semifinalistu Superstar „Dalíka", neboli Dalibora Slepčíka.
    Zveme Vás na koncert loňských finalistů soutěže Česko Slovenská SuperStar Sabiny a Dalibora Slepčíkových. Koncert se uskuteční 29. dubna v Kulturním domě Děrné od 18:00.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00