Jak na věc


slepá mapa států evropy

Regionální geografie

    Schreberovy zahrádky je malebný nově opravený park na přibližném trojúhelníku mezi ulicemi Lesnická, Jugoslávská a Volejníkova. Kromě venkovních fitness prvků je na něm i velké dětské hřiště s bohatým vyžitím pro vaše nejmilejší stejně jako Hrádek plný hrátek, dětská kavárna s pohádkovou atmosférou a venkovním posezením. Schreberovy zahrádky jsou od Rezidence Slepá vzdáleny cca 400 m.
    Přijďte navštívit Bowling v Brně se šesti bowlingovými dráhami a úžasným osvětlením, třemi kulečníkovými stoly, šipkovým automatem a fotbálkem pro zpestření zábavy. Centrum nabízí široké spektrum vyžití od bowlingu přes squash, hot jógu, laser game a kulečník až po stolní fotbálek. Sportovní centrum Balkán je v bezprostřední blízkosti Rezidence Slepá.
    Jen málo bytových projektů může nabídnout to, čím se pyšní Rezidence Slepá. Umístění v uzavřeném a chráněném intravilánu s majestátními letitými lípami a zelení zaručuje klidné, bezpečné a vysoce komfortní místo pro život. To vše jen několik minut od centra města.
    Stačí obout kecky, protáhnout se, sjet výtahem do přízemí a během několika minut se můžete věnovat své oblíbené sportovní aktivitě. Nezáleží na tom zda zvolíte basketbal, tenis či odbíjenou, multifunkční povrch hřiště vyhoví každému z těchto sportů.


E-shop pro děti a ty, kteří je milují...

    Představte si, jak si vaše děti hrají za domem na vlastním uzavřeném hřišti a vy je jen tu a tam zkontrolujete. V případě Rezidence Slepá je to prostá realita. Dětské hřiště bude vybaveno řadou aktrací, které vaše ratolesti jen tak neomrzí. Zatímco si budou hrát, vy můžete odpočívat na lavičkách v příjemném stínu lip.
    Lužánky jsou nejvýznamnějším brněnským městským parkem. Park se nachází v městské části Brno-střed, jeho rozloha činí přibližně 22 hektarů. Jde o nejstarší pro veřejnost otevřený městský park v ČR, prohlášený též za kulturní památku České republiky. Lužánky jsou od Rezidence Slepá vzdáleny cca 900 m.
    Brno jako na dlani! V klidné lokalitě Černých polí, pouhých 100 m od zastávky tramvaje. Perfektní občanská vybavenost a do centra, co by kamenem dohodil. A na procházku můžete zajít do nedalekých Lužánek.
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9300
cache: 0024:00:00