Jak na věc


slavnostní menu

Šalotková polévka se špenátovým pestem

    Ať již potřebujete uspořádat oslavu narozenin, křtiny nebo svatbu, můžete si u nás vybrat libovolnou kombinaci z nabídky slavnostních menu či položek rautu.
    Úzce spolupracujeme s Destinačním managementem turistické oblasti Beskydy – Valašsko. Jejich stránky jsou plné užitečných a zajímavých informací – viz www.beskydyportal.cz – a díky nim jsme se také zapojili spolu s dalšími podnikatelskými subjekty do projektu slevové karty Beskydy Card. Od konce roku 2014 se můžete stát jejími vlastníky i Vy, ať už si ji zakoupíte v informačním centru nebo dostanete u nás zdarma k ubytování na 2 a více nocí. S kartou můžete využívat výhod až na 100 druhů služeb v regionu Beskydy. Náš resort nabízí pro držitele karty slevu 40% na tenisový kurt.
    Pro Vaše recepce, svatby nebo jiné oslavy Vám nabízíme nepřeberné množství slavnostních menu nebo i například dobových menu. Pro ukázku, některé z nich:
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Salát z aromatických zelených lístků

    Spolupracujeme také s dalšími vybranými podnikatelskými subjekty v okolí. Jako naši hosté můžete napříkladu u některých získat 10%-ní slevy nebo zvýhodněné vstupné. Více informací Vám rádi poskytneme na recepci střediska.
    Na základě přání jsme se rozhodli realizovat i například svatební hostiny s dobovým menu v dobovém duchu s krásných a voňavých jídel s tradicí pohledu 150 let zpátky v čase včetně dobového servisu.
    Existuje nepřeberné množství toho jaké menu vytvořit, proto doporučujeme osobní setkání a pobavit se o možnostech jak by mohlo vypadat Vaše menu, tak, aby jste všechny hosty oslnili něčím nevšedním a nezapomenutelným.
    Kongresové, výstavní a společenské centrum ALDIS se nachází v klidném prostředí na levém břehu řeky Labe nedaleko historického centra Hradce Králové. Bylo otevřeno v roce 1993. Svými možnostmi využití patří mezi jedinečné budovy v městě Hradec Králové i v celé České republice.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00