Jak na věc


slanobyl

Topvet Avokádový olej lisovaný za studena 250 ml

    Kontraindikace nejsou známy. Neužívat při individuální nesnášenlivosti na jednotlivé složky přípravkuČaj není určen pro děti do 10 let a těhotné a kojící ženy.
    Příprava: 2 lžíce na 250 ml vroucí vody, 20-30 min. vyluhovat, scedit a popíjet 2 - 4x za den během jídla. Vývar ponechávejte v lednici maximálně 2 dny.
    Při jakých potížích se doporučuje čaj ze slanobýlu užívat? Jde o ojedinělý produkt, který v sobě spojuje nejen účinky hepatoprotektoru, jenž dokáže zajistit játrům ochranu a napomáhá k jejich normální funkci, ale má též pozitivní vliv při onemocnění cukrovkou. Pro vysoký obsah draslíku se slanobýl doporučuje v případě léčení ischemické choroby srdce a k regulaci cholesterolu v krvi. V prevenci je vhodný na celkové pročištění organismu, na stavy po prodělaných virózách, zázračně působí na zvýšení imunity. Čaj ze slanobýlu chlumního s borůvkou je podpůrným prostředkem na snížení hmotnosti, při redukci nadbytečných kilogramů pomáhá k lepšímu spalování tuků.


Slanobýl chlumný 50 g sypaný čaj

    Slanobýl je bylina rostoucí v oblasti Sibiře, Bajkalu a Altaje.Složení: slanobýl chlumní (Salsola collina)Příprava: 2 čajové lžičky na 250 ml vroucí vody, 20-30 min. vyluhovat, scedit popíjet 2 - 4x za den během jídla. Upozornění: Neužívat při individuální nesnášenlivosti na jednotlivé složky přípravku. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravyBalení: 50 g


30 dalších produktů ve stejné kategorii :

    Užívání čaje ze slanobýlu doporučují mnozí léčitelé, ale i lékaři, kteří ve své praxi využívají alternativních způsobů léčby. „Jde o léčivou rostlinu, která má mírně slanou chuť, protože nejlépe roste na solných půdách. Mimo obsah kuchyňské soli obsahuje celou řadu stopových prvků, jako je například draslík, který potřebujeme na správnou srdeční činnost. Dále fosfor a dvojmocný vápník, které jsou důležité pro naše kosti, v prevenci osteoporózy. Hořčík a měď potřebujeme pro kvalitní tvorbu červeného krevního barviva, zinek napomáhá při výrobě hormonu inzulínu,“ říká MUDr. Jan Miklánek. Podle jeho názoru je čaj ze slanobýlu vhodný pro zlepšení funkce sleziny, slinivky břišní a jater. „V Rusku, Číně a Japonsku se této byliny ve formě léčivého čaje používá po alkoholové únavě, na podporu urychlené regenerace jaterních buněk a na zlepšení cukrovky. V Rusku je tato léčivá rostlina hodně využívaná, protože v zimním období se tam hodně pije vodka pro zahřátí. A jak víme, alko
    Slanobýl chlumní (Herba Salsolae collinae) je jedinečná bylina schopná růst na slanách a suchých půdách, což ovlivňuje její chuť i název. Hojná je především na Sibiři, Dálném východě, v Mongolsku a Číně.
    Slanobýl je bylina rostoucí v oblasti Sibiře, Bajkalu a Altaje. Obsahuje mnoho aminokyselin, flavonoidy, glykosidy, vitamíny. Má vliv na metabolismus tuků a činnost jater, upravuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi, je vhodný při redukci váhy.
    Slanobýl je bylina rostoucí v oblasti Sibiře, Bajkalu a Altaje. Obsahuje řadu aminokyselin, flavonoidy, glykosidy, vitamíny. Má vliv na tukový metabolismus a činnost jater, upravuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi, je vhodný při redukci váhy.


Slanobýl chlumní 50 g

    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Tato povinnost se v současné době vztahuje pouze na některé typy plateb, zejména platby on-line převodem.
    Bylina slanobýl obsahuje 14 mikro- a makroelementů (draslík, fosfor, vápník, hořčík, měď, zinek a další), dále řadu aminokyselin (glycin, betain a další), flavonoidy a glykosidy, steroly, saponiny, komplex polynenasycených mastných kyselin, dále řadu polysacharidůD-fruktózy (inuliny) a D-manózy (mannany).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0056:39:34