Jak na věc


slané cukroví

NEJOBLÍBENĚJŠÍ RECEPTY V TÉTO KATEGORII

    Všechny suroviny zpracujeme dohromady. Vyválíme plát o tloušťce cca 0,7cm a vykrajujeme nejlépe menší tvary. Nahoru na těsto jemně vmáčkneme půlku oloupané mandličky. Osolíme (solíme až najednou celý plech). A pečeme na 170°C dorůžova. Na cukroví můžeme taky použít kmín, papriku, mák, sezamové nebo lněné semínko. Ale nejlepší je jen sůl.
    Alis, ty jsi mne slyšela, že se chci podívat na nějaký recept na slané pečivo, ne? Manžel prohlásil, že NIC sladkého nechce, tak jsem si řekla, dobře, upeču mu slané. Tak si píši a moc děkuji.
    Kolik mouky, tolik tvarohu, tolik másla. Notoricky známé těsto, které jsem si připomněla listováním v starší knize na téma české kuchyně. Z první várky jsem dělala klasické tyčinky, z druhé jsem pak nechala děti vykrajovat srdíčka, hvězdičky a zvířátka.
     Zobrazit příspěvek na Instagramu Zapečená snídaně. Vejce caprese
    Vitamín je látka, která spolu s bílkovinami, tuky a sacharidy patří k základním složkám lidské potravy. V lidském organismu mají vitamíny funkci katalyzátorů biochemických reakcí. Podílejí se na metabolismu bílkovin, tuků a cukrů. Lidský organismus s ...
    Wooou slane...to musí byť :-) ja ak si môžem vybrať u mňa vedie kysle, potom slane a nakoniec sladkeee... Toto poznam a bude aj u nas :-) len aby sa mi podarili tak krásne ako sú tvoje. Ahoj a do pečenia.


Nové recepty každý měsíc do e-mailu?

     Zobrazit příspěvek na Instagramu Extra vláčný kakaový dort

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00