Jak na věc


sláma velké hranaté balíky na prodej

UZENÁŘSTVÍ A LAHŮDKY SLÁMA s.r.o.

    Bohdan Sláma (narozený 29. 5. 1967) po absolutoriu Stavební fakulty ČVUT začínal u filmu jako asistent režie Věry Chytilové při natáčení filmu Dědictví aneb kurvahošigutntag (1993).
    V roce 2007 měl premiéru film Venkovský učitel a v roce 2012 dokončil příběh rodiny, jejích přátel a jejich touze proměnit svůj život k lepšímu – Čtyři slunce v nezvyklé roli s Karlem Rodenem.
    O tři roky později absolvoval režii na pražské FAMU filmem Akáty bílé. Po pěti letech natočil celovečerní debut tragikomedii Divoké včely, která získala hlavní cenu WPRO Tiger Awards na MFF v Rotterdamu.Další Slámův film Štěstí (2005) byl také velmi úspěšný. Získal 7 Českých lvů, cenu pro nejlepší film a nejlepší herečku na MFF v San Sebastianu, dále byl oceněn na MFF v Aténách, Montrealu.
    Pro Českou televizi Bohdan Sláma natočil několik epizod úspěšného TV seriálu Život a doba soudce A. K. (2014 a 2017) a příběh Na dně skleničky ze seriálu Nevinné lži.


Je podle vás správné, aby mě pes na obojku připevněnou identifikační známku?

    Satirický seriál, který nekompromisně komentuje současnou českou politickou scénu, je prezentován na internetu. Od roku 2014 se podílí na vzniku epizod velmi úspěšného internetové satirického seriálu Kancelář Blaník. V únoru 2017 bude mít premiéru Slámův poslední celovečerní film Bába z ledu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00