Jak na věc


sláma velké hranaté balíky na prodej

Bohdan Sláma — Lidé — Česká televize

    Pro Českou televizi Bohdan Sláma natočil několik epizod úspěšného TV seriálu Život a doba soudce A. K. (2014 a 2017) a příběh Na dně skleničky ze seriálu Nevinné lži.
    Bohdan Sláma (narozený 29. 5. 1967) po absolutoriu Stavební fakulty ČVUT začínal u filmu jako asistent režie Věry Chytilové při natáčení filmu Dědictví aneb kurvahošigutntag (1993).
    O tři roky později absolvoval režii na pražské FAMU filmem Akáty bílé. Po pěti letech natočil celovečerní debut tragikomedii Divoké včely, která získala hlavní cenu WPRO Tiger Awards na MFF v Rotterdamu.Další Slámův film Štěstí (2005) byl také velmi úspěšný. Získal 7 Českých lvů, cenu pro nejlepší film a nejlepší herečku na MFF v San Sebastianu, dále byl oceněn na MFF v Aténách, Montrealu.
    Satirický seriál, který nekompromisně komentuje současnou českou politickou scénu, je prezentován na internetu. Od roku 2014 se podílí na vzniku epizod velmi úspěšného internetové satirického seriálu Kancelář Blaník. V únoru 2017 bude mít premiéru Slámův poslední celovečerní film Bába z ledu.


Je podle vás správné, aby mě pes na obojku připevněnou identifikační známku?

    V roce 2007 měl premiéru film Venkovský učitel a v roce 2012 dokončil příběh rodiny, jejích přátel a jejich touze proměnit svůj život k lepšímu – Čtyři slunce v nezvyklé roli s Karlem Rodenem.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00