Jak na věc


skupina ortel koncerty v roce 2019

Autoškola Svitavy - Skupina B - osobní vozy

    Zelenina a houbyČerstvá zelenina je důležitým zdrojem přírodních látek, které mají tonizující účinky v prevenci rakoviny a srdečních chorob - onemocnění, která postihují nejvíce krevní skupinu A a AB. Zeleninu byste měli jíst několikrát denně. Krevní skupina AB má široký výběr - téměř všechny druhy zeleniny, které jsou vhodné pro krevní skupinu A nebo B, jsou vhodné i pro vás. Lidé s krevní skupinou AB by měli zařadit tofu jako pravidelnou součást jídelníčku v kombinaci s malým množstvím masa a mléčných výrobků. Vyhnout se musíte čerstvé kukuřici a všem výrobkům z ní.
    Vejce a mléčné výrobkyMléčné výrobky jsou pro skupinu AB prospěšné, zejména zakysané, obsahující jogurtovou kulturu, pokud ovšem nemáte problémy se zahleňováním organismu, pak musíte přívod mléčných potravin zastavit. Pro krevní skupinu AB jsou velmi dobrým zdrojem bílkovin vejce.
    KořeníMísto soli byste měli používat mořskou sůl a řasy. Obsah sodíku v nich je nízký, což je pro krevní skupinu AB vhodné. Miso, vyrobené ze sóji, je pro krevní skupinu AB velmi vhodné.
    Mořské produktyKrevní skupina AB si může vybírat z velkého množství druhů mořských produktů, které jsou pro ni vynikajícím zdrojem bílkovin. Pokud se ve vaší rodině vyskytla rakovina prsu, zařaďte do jídelníčku měkkýše. Jedlý hlemýžď obsahuje účinný lektin, který pomáhá tělu zbavit se nemocných buněk.


Aktuality v zákonech a vyhláškách:

    nezastavení vozidla na signál, který přikazuje řidiči zastavit vozidlo nebo nezastavení vozidla na pokyn „Stůj“ daný při řízení nebo usměrňování provozu na pozemních komunikacích anebo při dohledu na bezpečnost a plynulost provozu na pozemních komunikacích osobou k tomu oprávněnou
    neposkytnutí účinné pomoci (první pomoc a přivolání záchranných složek) účastníkem silničního provozu, který není účastníkem dopravní nehody při nehodě s evidentním poškozením zdraví nebo ohrožením života
    Šťávy a tekutinyLidé s krevní skupinou AB by měli začít každý den sklenicí Horké vody s čerstvě vymačkanou šťávou z poloviny citronu, aby se z organismu odstranil hlen, který se nahromadil během spánku. Následovat by měla sklenice naředěné grapefruitové šťávy.
    Ten, kdo se nechá týrat, nemůže mít tuto autoritu rád. Musí ji litovat a nebo nenávidět. Avšak neměl by soucit postrádat. Hlavně se s omezencem nehádat. A pravé důvody toho nešťastníka měl by znát. A při setkání s tímto zlem je velmi dobré se ovládat. Vždyť jedině pohodou a klidem můžeš vyhrávat.


Autoškola Jedlička Svitavy i Polička

    Maso a drůbežSkupina AB potřebuje určité množství bílkovin z masa, zejména z těch druhů, které jsou odkazem po krevní skupině B - jehněčí, skopové, králík, krůta. Lektin, který poškozuje krev a trávicí trakt u krevní skupiny B, má stejný účinek u skupiny AB, proto se vyhněte kuřatům. Nejezte maso uzené a konzervované.
    Do skupiny B jsou zařazena motorová vozidla s výjimkou vozidel uvedených v písmenech a) až e), jejichž největší povolená hmotnost nepřevyšuje 3 500 kg, s nejvýše 8 místy k sezení kromě místa řidiče, ke kterým smí být připojeno přípojné vozidlo o největší povolené hmotnosti nepřevyšující 750 kg, pokud největší povolená hmotnost této jízdní soupravy nepřevyšuje 3 500 kg nebo v případě rozšíření rozsahu nepřevyšuje 4 250 kg.
    Různé nápojeČervené víno je pro krevní skupinu AB vhodné vzhledem ke svým pozitivním účinkům na kardiovaskulární systém - denně sklenice. Střídejte kávu a zelený čaj.
    Pokud nejste schopni striktně dodržovat stravu podle své krevní skupiny a chcete ale předejít zdravotním komplikacím z nesprávné stravy vyplývajícím, užívejte Vital AB, který obsahuje nejen všechny vitamíny a minerály, kolik jich denně vaše krevní skupina potřebuje, ale též výtažky z bylin, zeleniny a koření, které působí antiaglutinačně, tudíž léčivě :-)


Autoškola Svitavy - Skupina C + E - nákladní vozy + vlek

    LuštěninyLuštěniny představují pro krevní skupinu AB další smíšenou záležitost. Například čočka je pro tuto krevní skupinu důležitou potravinou s protirakovinnými účinky, přestože krevní skupině B se nedoporučuje.
    OvoceKrevní skupina AB zdědila převážně po krevní skupině A dobrou toleranci a preferenci určitých druhů ovoce. Upřednostňujte zásaditější druhy, jako je hroznové víno, blumy a bobuloviny. Neprospívá mango, naopak ananas je vynikající. Také byste se měli vyhnout pomerančům, oproti tomu citrony, grapefruit a kiwi jsou prospěšné. Banány je vhodné nahradit meruňkami, fíky a určitým druhem melounů.
    Ořechy a semínkaOřechy a semínka představují smíšený obraz krevní skupina AB. Jezte je v malém množství a opatrně. Všechna semínka obsahují totiž lektiny, které u krevní skupiny AB potlačují inzulin. Na druhou stranu podobně jako u krevní skupiny A jsou pro vás vhodné arašídy, které jsou mohutným stimulátorem imunity.
    překročení maximální doby řízení vozidla nebo nedodržení minimální doby odpočinku o 20% a více nebo nedodržení bezpečnostní přestávky o 33% a více podle jiných právních předpisů42)


Autoškola Svitavy - Skupina C - nákladní vozy

    neprodlené nezastavení vozidla účastníka dopravní nehody nebo nedovolené opuštění místa dopravní nehody nebo neprodlené nevrácení se na místo dopravní nehody po poskytnutí nebo přivolání pomoci
    Bylinné čajeKrevní skupina AB by měla pít bylinné čaje, aby se posílil imunitní systém a podpořila se obranyschopnost proti kardiovaskulárním nemocem. Jsou to vojtěška, heřmánek, echinacea, hloh, kořen lékořice a zelený čaj.
    Chléb a pečivoDoporučení ohledně konzumace chleba a pečiva u krevní skupiny AB se podobají radám u cereálií a obilných zrn. Jsou to vcelku vhodné potraviny, ale jen pokud netrpíte nadměrnou tvorbou hlenu, pak se celozrnné pšenici vyhněte. Vhodný je chléb z naklíčené pšenice, ve kterém byl lepkový lektin zničen při procesu klíčení.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00