Jak na věc


skoro šílená matka

Tohle obrněné terénní monstrum skoro bez oken je auto do hodně velké nepohody

    Posádka zůstane v bezpečí v každé situaci díky namontované ochraně balistické úrovně 7. Do kabiny se vejde až 14 osob nebo 2 členové posádky a 6 zraněných. Modulární platforma umožňuje montáž řady dalších komponent v závislosti na konkrétním využití. Superior APC byl vyvíjen pro přepravu personálu a pomoc při pátrací a záchranné činnosti v jakémkoliv prostředí. Cílovou klientelu tedy zahrnují policejní složky, vojenské nebo polovojenské skupiny a také mírové organizace.
    Pohon monstra o váze 14 968 kilogramů zajišťuje řadový šestiválec na naftu s výkonem 246 kW (335 koní) a točivým momentem 1 266 Nm. Spalovacímu agregátu asistuje elektromotor, dohromady zvládají dosáhnout maximální rychlosti 130 km/h. Vozidlo je dodáváno s pátou generací automatické převodovky Allison 3000 a elektro-hydraulickým palivovým systémem.
    Výrobce Inkas tvrdí, že Superior APC/AMEV překonává svými schopnostmi ostatní vozidla podobného zaměření. Hlavně z pohledu mobility i spolehlivosti se prý konkurence nedokáže udržet vysokému standardu. Jak to bude v plném nasazení, se pozná jen na místě činu, ale vzhledově se novinka tváří hodně drsně. Hranaté tvary, mohutné proporce, skoro žádná okna a velikost 6 906 x 2 554 x 2 805 milimetrů hovoří samo za sebe.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00