Jak na věc


skořápky od vajíček

Vložit komentář Zrušit odpověď na komentář

    Ahoj Verčo. Já tam dala suché květy – nevěstin závoj. Mech jsem našla na procházce v parku a usušila ho na stole. Neměl by se sušit na přímém slunci nebo topení, jinak by ztratil tu krásnou zelenou barvu. Hezký den, Monika
    Nechce se vám jít do obchodu pro polystyrenový věnec, ale přesto by jste si rádi vyrobili něco hezkého? Tak si z procházky doneste domů větvičku a postupujte podle návodu.
    Jak jsem slíbila, tak přidávám na blog nápady ze skořápek. A pokud si zajdete na procházku, dáte si ke snídani  (obědu a večeři) vajíčka, budete mít na zhotovení těchto dekorací skoro vše.
    TIP: Pokud se vám nepodaří skořápka propíchnout tak, aby hezky visela, zkuste ji vyvážit. Já do dvou dala kamínky a skořápky visí krásně rovně. Plus jsou těžší, tak moc „nelítají“.
    Poté skořápkou provlečte silon.  Zkoušela jsem udělat jen jednu dírku ve skořápce, ale skořápky se hýbaly, vůbec nedržely tak, jak jsem chtěla. Zkusila jsem soustu věcí, včetně magnetů (ano, opravdu umím být velmi nápaditá), ale nejlépe fungovalo, když jsem silon jednoduše protáhla oběma dírkami. Snažte se skořápku propíchnout co nejvíce vodorovně. Pokud vám to nepůjde, nebo máte „křivé“ oko, tak potom vám pomůže tip níže.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00