Jak na věc


sklep tišnov

Ceník ubytování v Kč/ 1 osoba / noc

    Název divadla Sklep pochází ze skutečného sklepního prostoru domku babičky Davida Vávry, který zde soubor založil (pod původním jménem Kobil klub) se svým čtrnáctiletým spolužákem Milanem Šteindlerem v roce 1971. Texty z této doby, rané básně a krátké scénky, byly o pár let později použity v jednotlivých představeních pořadu Besídka. V první polovině sedmdesátých let tyto texty představovali pouze svým kamarádům. Původně soukromá aktivita zakládající dvojice a několika dalších přátel začínala ve druhé polovině sedmdesátých let přerůstat ve veřejná vystoupení. Vůbec první se odehrálo v Branickém loutkovém divadle Zvoneček, kde působil otec člena souboru Tomáše Vorla, další v klubu ZV ROH Tesla Karlín, restauraci U Jaurisů v Michli, strahovském studentském klubu a mnohých dalších.Kolem roku 1978 se začíná utvářet jádro souboru – krom Vávry a Šteindlera ještě přibyl Jiří Burda, Tomáš Vorel, František Váša, Eva Holubová a Tomáš Hanák. Holubová se k souboru přidala po přijímacích zkou
    V našem sklípku proběhla ne jedna oslava, ale také mnoho netradičních svateb. S pořádáním těchto akcí máme letité zkušenosti a rádi vás o tom přesvědčíme.
    Pro hosty pořádáme několik variant soutěžní vinařské stezky, kde se baví i poznávají při plnění úkolů s vinařskou tématikou. Zajišťujeme i audienci u emeritního prezidenta recesistické republiky Kraví hora a zprostředkujeme vystoupení cimbálové muziky či jiného hudebního žánru.
    Hosté se k nám vracejí nejen díky dobrému vínu a rodinné atmosféře, ale také kvůli poctivé domácí kuchyni.Jsme jeden z prvních sklepů vůbec. To vše již od roku 1996.
    Vinný sklep samostatný se 3 ložnicemi: 1x dvoulůžko a palanda, 2x dvoulůžko, společenská místnost s kuchyní a rozkládací pohovkou na dvoulůžko, koupelna s umyvadlem, pračkou a sprchovým koutem, 2 x WC. Vlastní přístupný kvelbený sklep s posezením. Uzavřená zahrada s bazénem, terasou, grilem, skluzavkami, houpačkou, zázemím pro děti.


Pikantní vepřová žebírka na medu

    Rádi Vám zajistíme i ubytování nedaleko sklípku!Zajistíme pro vaši skupinu ubytování včetně snídaně podle Vašich preferencí. Stejně tak pro Vaši firmu zajistíme balíček ubytování + školící prostory + pobyt u nás ve sklepě.
    Vinný sklep 1 samostatný se 2 ložnicemi: 2 x 4 lůžka, společenská místnost s kuchyní a rozkládací pohovkou na dvoulůžko, koupelna s WC, umyvadlem, pračkou, sušičkou a sprchovým koutem. Uzavřená zahrada s bazénem, terasou, grilem, skluzavkami, pískovištěm, zázemím pro děti.
    Vinný sklep - apartmán se 2 ložnicemi: 1x 4 lůžka, 1x 3 lůžka, společenská místnost s kuchyní s myčkou a rozkládací pohovkou na dvoulůžko, koupelna, 2 x WC, sprchový kout. V každé ložnici TV. Vlastní přístupný kvelbený sklep s posezením. Uzavřená zahrada s bazénem, terasou, grilem, skluzavkami, pískovištěm, zázemím pro děti, společná s apartmán B.
    Nabízíme Vám možnost ubytování v jednom z objektů „Opilých sklepů“, které se nacházejí ve Velkých Pavlovicích, městečku na jihu Moravy, známému hlavně díky dobrému vínu, historii přilehlého okolí, krásné přírodě a folklóru.


Většina zákazníků u nás nebyla naposled

    PRO NAŠE HOSTY PŘIPRAVUJEME V PŘÍPADĚ ZÁJMU DEGUSTACE DOMÁCÍCH VÍN S OBČERSTVENÍM PŘÍMO V NAŠEM VINNÉM KVELBENÉM SKLEPĚ, GRILOVÁNÍ, HUDBU, KROJOVANOU OBSLUHU, ATD. K DISPOZICI NEOMEZENÉ MNOŽSTVÍ VÍN RŮZNÝCH ODRŮD PO CELOU DOBU POBYTU.
    Objekt má k dispozici dva dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (plánek zde). Každý pokoj má vlastní sociálním zařízení, televizi, Wi-Fi, klimatizaci a balkon s krásným výhledem do okolí.
    Nově zrekonstruované vinné sklepy se nachází v unikátní oblasti zhruba 400 vinných sklepů zvané Nechory ležící mimo obytnou zónu. Ideální místo pro rodinnou dovolenou s dětmi (bazén, houpačka, pískoviště, hračky, stoleček židličky pro děti, dětská postýlka), pro cykloturistiku (v dosahu Lednicko - Valtický areál, Novomlýnské nádrže, vykopávky Mikulčice, rozhledna apod. ), pro firemní večírky (velký plynový gril Campingaz) nebo jednoduše relaxaci se sklenkou výborného vína. Možná degustace vín.
    Zpříjemněte si váš pobyt živou hudbou přímo ve sklípku. Možností je plno. Spolupracujeme s jedním z nejlepších cimbálových sborů a také výbornými harmonikáři.


Besídka 2019 - více o představení

    Vinný sklep - apartmán s 1 ložnicí: 1x 4 lůžka (dvoulůžko a palanda) a dvoulůžko v obývacím pokoji s kuchyní, v každém pokoji TV, koupelna s WC, umyvadlem, pračkou a sprchovým koutem. Uzavřená zahrada s bazénem, samostatnou terasou, grilem, skluzavkami, houpačkou, zázemím pro děti, společná s apartmán A.
    Vinný sklep - apartmán s 1 ložnicí: 1x 4 lůžka (dvoulůžko a palanda) a dvoulůžko v obývacím pokoji s kuchyní, v každém pokoji TV, koupelna s WC, umyvadlem, pračkou a sprchovým koutem. Uzavřená zahrada s bazénem, terasou, grilem, skluzavkami, zázemím pro děti, společná s apartmán A.
    Možnosti koupání: rybník Velký Bílovec, štěrkovna Mor. Nová Ves, rybník Lužice, bazén Břeclav, koupaliště Břeclav, koupaliště Dubňany, bazén Hodonín, koupaliště Hodonín, koupaliště Němčičky, bazén Ratíškovice, koupaliště Vracov.
    Exteriér stavby vytváří v krajině nový orientační bod s možností výletů do okolí a jeho interiér nabízí možnost v klidu stráveného odpočinku. Vzhedem k tomu, že se jedná o samostatný objekt, ubytování je velmi vhodné pro rodiny s malými dětmi, protože není pořeba se obávat, že by rušily okolí a stejně tak nebudou okolím rušeny ony.


Divadlo Sklep vydává další ze svých hudebních pokladů – písničky z let 2015-2017

    Cyklostezky, Lednicko - Valtický areál, Minaret, Novomlýnské nádrže, Pálava, vykopávky Mikulčice, zámek Milotice, Baťův kanál, možnost zapůjčení kol v Hodoníně, možnost zapůčení lodě, kajaku, lužní les, skanzen, zámek Strážnice.
    V každém objektu je plně vybavená kuchyně se sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí, v koupelnách jsou pračky a ve sklepě 1 i sušička. V obývacích pokojích je vždy televize, Každý objekt má svůj bazén, terasu s posezením a plynový gril.
    Pokud chcete do naší péče svěřit i svůj vinný archiv, můžete si u nás zřídit soukromý archivní box.  Všechna degustovaná vína a vína z nabídky vinného lístku lze zakoupit s sebou domů s 20 % slevou.
    Podzemí skrývá klenutý archivní vinný sklep s degustačním stolem a možností zakoupit a ochutnat víno dle vlastního výběru. Vína jsou velmi kvalitní, převážně z produkce místních vinařů. Vaší pozornosti by neměla uniknout zvláště vína červená, neboť Velkopavlovická vinařská oblast je jimi vyhlášená. 


Audience u královny Alžběty - video

    K posezení u vína k nám můžete pozvat i opravdu početné skupiny nad 90 hostů, kteří se zde díky členitému prostoru necítí stísněně. Akci ve sklípku můžete také atraktivně zkombinovat se zábavou a jídlem. Navíc je náš sklep vytápěný a vybavený zvukovou aparaturou. Hlavní je ale nabídka kvalitních vín od prověřených dodavatelů, s nimiž dlouhodobě spolupracujeme, a také kvalitní péče o víno.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
15293
cache: 0024:00:00