Jak na věc


sklep tišnov

Audience u královny Alžběty - video

    Zpříjemněte si váš pobyt živou hudbou přímo ve sklípku. Možností je plno. Spolupracujeme s jedním z nejlepších cimbálových sborů a také výbornými harmonikáři.
    Pokud chcete do naší péče svěřit i svůj vinný archiv, můžete si u nás zřídit soukromý archivní box.  Všechna degustovaná vína a vína z nabídky vinného lístku lze zakoupit s sebou domů s 20 % slevou.
    Cyklostezky, Lednicko - Valtický areál, Minaret, Novomlýnské nádrže, Pálava, vykopávky Mikulčice, zámek Milotice, Baťův kanál, možnost zapůjčení kol v Hodoníně, možnost zapůčení lodě, kajaku, lužní les, skanzen, zámek Strážnice.
    Pro hosty pořádáme několik variant soutěžní vinařské stezky, kde se baví i poznávají při plnění úkolů s vinařskou tématikou. Zajišťujeme i audienci u emeritního prezidenta recesistické republiky Kraví hora a zprostředkujeme vystoupení cimbálové muziky či jiného hudebního žánru.
    Hosté se k nám vracejí nejen díky dobrému vínu a rodinné atmosféře, ale také kvůli poctivé domácí kuchyni.Jsme jeden z prvních sklepů vůbec. To vše již od roku 1996.


Ceník ubytování v Kč/ 1 osoba / noc

    V našem sklípku proběhla ne jedna oslava, ale také mnoho netradičních svateb. S pořádáním těchto akcí máme letité zkušenosti a rádi vás o tom přesvědčíme.
    Vinný sklep - apartmán s 1 ložnicí: 1x 4 lůžka (dvoulůžko a palanda) a dvoulůžko v obývacím pokoji s kuchyní, v každém pokoji TV, koupelna s WC, umyvadlem, pračkou a sprchovým koutem. Uzavřená zahrada s bazénem, terasou, grilem, skluzavkami, zázemím pro děti, společná s apartmán A.
    PRO NAŠE HOSTY PŘIPRAVUJEME V PŘÍPADĚ ZÁJMU DEGUSTACE DOMÁCÍCH VÍN S OBČERSTVENÍM PŘÍMO V NAŠEM VINNÉM KVELBENÉM SKLEPĚ, GRILOVÁNÍ, HUDBU, KROJOVANOU OBSLUHU, ATD. K DISPOZICI NEOMEZENÉ MNOŽSTVÍ VÍN RŮZNÝCH ODRŮD PO CELOU DOBU POBYTU.
    V každém objektu je plně vybavená kuchyně se sporákem, mikrovlnnou troubou, lednicí a rychlovarnou konvicí, v koupelnách jsou pračky a ve sklepě 1 i sušička. V obývacích pokojích je vždy televize, Každý objekt má svůj bazén, terasu s posezením a plynový gril.
    Nabízíme Vám možnost ubytování v jednom z objektů „Opilých sklepů“, které se nacházejí ve Velkých Pavlovicích, městečku na jihu Moravy, známému hlavně díky dobrému vínu, historii přilehlého okolí, krásné přírodě a folklóru.


Divadlo Sklep vydává další ze svých hudebních pokladů – písničky z let 2012 – 2014

    Vinný sklep - apartmán se 2 ložnicemi: 1x 4 lůžka, 1x 3 lůžka, společenská místnost s kuchyní s myčkou a rozkládací pohovkou na dvoulůžko, koupelna, 2 x WC, sprchový kout. V každé ložnici TV. Vlastní přístupný kvelbený sklep s posezením. Uzavřená zahrada s bazénem, terasou, grilem, skluzavkami, pískovištěm, zázemím pro děti, společná s apartmán B.


Většina zákazníků u nás nebyla naposled

    Název divadla Sklep pochází ze skutečného sklepního prostoru domku babičky Davida Vávry, který zde soubor založil (pod původním jménem Kobil klub) se svým čtrnáctiletým spolužákem Milanem Šteindlerem v roce 1971. Texty z této doby, rané básně a krátké scénky, byly o pár let později použity v jednotlivých představeních pořadu Besídka. V první polovině sedmdesátých let tyto texty představovali pouze svým kamarádům. Původně soukromá aktivita zakládající dvojice a několika dalších přátel začínala ve druhé polovině sedmdesátých let přerůstat ve veřejná vystoupení. Vůbec první se odehrálo v Branickém loutkovém divadle Zvoneček, kde působil otec člena souboru Tomáše Vorla, další v klubu ZV ROH Tesla Karlín, restauraci U Jaurisů v Michli, strahovském studentském klubu a mnohých dalších.Kolem roku 1978 se začíná utvářet jádro souboru – krom Vávry a Šteindlera ještě přibyl Jiří Burda, Tomáš Vorel, František Váša, Eva Holubová a Tomáš Hanák. Holubová se k souboru přidala po přijímacích zkou
    Možnosti koupání: rybník Velký Bílovec, štěrkovna Mor. Nová Ves, rybník Lužice, bazén Břeclav, koupaliště Břeclav, koupaliště Dubňany, bazén Hodonín, koupaliště Hodonín, koupaliště Němčičky, bazén Ratíškovice, koupaliště Vracov.
    Vinný sklep samostatný se 3 ložnicemi: 1x dvoulůžko a palanda, 2x dvoulůžko, společenská místnost s kuchyní a rozkládací pohovkou na dvoulůžko, koupelna s umyvadlem, pračkou a sprchovým koutem, 2 x WC. Vlastní přístupný kvelbený sklep s posezením. Uzavřená zahrada s bazénem, terasou, grilem, skluzavkami, houpačkou, zázemím pro děti.


Besídka 2019 - více o představení

    Nově zrekonstruované vinné sklepy se nachází v unikátní oblasti zhruba 400 vinných sklepů zvané Nechory ležící mimo obytnou zónu. Ideální místo pro rodinnou dovolenou s dětmi (bazén, houpačka, pískoviště, hračky, stoleček židličky pro děti, dětská postýlka), pro cykloturistiku (v dosahu Lednicko - Valtický areál, Novomlýnské nádrže, vykopávky Mikulčice, rozhledna apod. ), pro firemní večírky (velký plynový gril Campingaz) nebo jednoduše relaxaci se sklenkou výborného vína. Možná degustace vín.
    Vinný sklep - apartmán s 1 ložnicí: 1x 4 lůžka (dvoulůžko a palanda) a dvoulůžko v obývacím pokoji s kuchyní, v každém pokoji TV, koupelna s WC, umyvadlem, pračkou a sprchovým koutem. Uzavřená zahrada s bazénem, samostatnou terasou, grilem, skluzavkami, houpačkou, zázemím pro děti, společná s apartmán A.
    Exteriér stavby vytváří v krajině nový orientační bod s možností výletů do okolí a jeho interiér nabízí možnost v klidu stráveného odpočinku. Vzhedem k tomu, že se jedná o samostatný objekt, ubytování je velmi vhodné pro rodiny s malými dětmi, protože není pořeba se obávat, že by rušily okolí a stejně tak nebudou okolím rušeny ony.
    Vinný sklep 1 samostatný se 2 ložnicemi: 2 x 4 lůžka, společenská místnost s kuchyní a rozkládací pohovkou na dvoulůžko, koupelna s WC, umyvadlem, pračkou, sušičkou a sprchovým koutem. Uzavřená zahrada s bazénem, terasou, grilem, skluzavkami, pískovištěm, zázemím pro děti.


Divadlo Sklep vydává další ze svých hudebních pokladů – písničky z let 2015-2017

    K posezení u vína k nám můžete pozvat i opravdu početné skupiny nad 90 hostů, kteří se zde díky členitému prostoru necítí stísněně. Akci ve sklípku můžete také atraktivně zkombinovat se zábavou a jídlem. Navíc je náš sklep vytápěný a vybavený zvukovou aparaturou. Hlavní je ale nabídka kvalitních vín od prověřených dodavatelů, s nimiž dlouhodobě spolupracujeme, a také kvalitní péče o víno.
    Objekt má k dispozici dva dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (plánek zde). Každý pokoj má vlastní sociálním zařízení, televizi, Wi-Fi, klimatizaci a balkon s krásným výhledem do okolí.
    Podzemí skrývá klenutý archivní vinný sklep s degustačním stolem a možností zakoupit a ochutnat víno dle vlastního výběru. Vína jsou velmi kvalitní, převážně z produkce místních vinařů. Vaší pozornosti by neměla uniknout zvláště vína červená, neboť Velkopavlovická vinařská oblast je jimi vyhlášená. 
    Rádi Vám zajistíme i ubytování nedaleko sklípku!Zajistíme pro vaši skupinu ubytování včetně snídaně podle Vašich preferencí. Stejně tak pro Vaši firmu zajistíme balíček ubytování + školící prostory + pobyt u nás ve sklepě.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00