Jak na věc


skladu pronájem praha

Skladovací prostor Praha 5 - 40m2

    Je možné, že v lokalitě Praha 10 nebudou zcela všechny nemovitosti, které hledáte, zkuste se podívat ještě do následujících kategorií, a to Reality Praha 10 na pronájem nebo pronájem komerční nemovitosti Praha 10. Pokud se nechcete navíc omezovat druhem prodeje nemovitosti Praha 10 použijte následující kombinace pro vyhledání nemovitostí Reality Praha 10 případně komerční nemovitosti Praha 10.
    Pro ještě lepší výsledek ve Vašem hledání v kategorii pronájem skladu Praha, si můžete upřesnit lokalitu pro Váš současný výběr pronájem skladu Praha. Určitě lépe naleznete pronájem skladu Praha, který hledáte.
    Hlavní nabízenou službou je dlouhodobý pronájem skladů. Plochy k pronájmu jsou vhodné zejména ke skladování zboží a jeho prodeji. K ostatním činnostem, jako je provozování autoservisu, nebo výrobu je vhodná pouze menší část areálu.
    Většina našich klientů má specifické požadavky. Proto volíme individuální přístup. Snažíme se rozumět vašim potřebám a nabízíme řešení, které díky našim zkušenostem odpovídají dobrým obchodním standardům.
    Pro ještě lepší výsledek ve Vašem hledání v kategorii pronájem skladu Praha 10, si můžete upřesnit lokalitu pro Váš současný výběr pronájem skladu Praha 10. Určitě lépe naleznete pronájem skladu Praha 10, který hledáte.


Pronájem, sklad, Velká nad Veličkou, 1800 m²

    Je možné, že v lokalitě Praha nebudou zcela všechny nemovitosti, které hledáte, zkuste se podívat ještě do následujících kategorií, a to Reality Praha na pronájem nebo pronájem komerční nemovitosti Praha. Pokud se nechcete navíc omezovat druhem prodeje nemovitosti Praha použijte následující kombinace pro vyhledání nemovitostí Reality Praha případně komerční nemovitosti Praha.
    Právě hledáte své nové bydlení či jiný druh nemovitosti v kategorii pronájem skladu Praha, pokud v této kategorii nemůžete nalézt vhodnou nemovitosti zkuste i kategorii následující sklady Praha, a to sklady na prodej Praha, pronájem skladu Praha, dražby skladů Praha.
    Firma Pragoflorservis s.r.o. spravuje a pronajímá skladový areál v pražských Hodkovičkách. Na adrese V mokřinách 8, Praha 4 - Hodkovičky je vám k dispozici 24 000 m2 velký skladovací areál. Rozloha zahrnuje skladovací prostory, kanceláře, komerční prostory vhodné pro obchod a nenáročnou výrobu a volné plochy.


Další lokality v okolí pronájem skladu Praha

    Potřebuje vaše firma dlouhodobý či přechodný pronájem skladových prostor pro zboží nebo materiál v Praze? Nabízíme nadstandardní skladovací služby, které uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Veškeré naše pobočky nabízí skladové prostory se širokým výběrem místností o velikosti 0,5 až 20 m2. Vy si tak můžete pronajmout takový prostor, který maximálně využijete. Naše skladové prostory k pronájmu jsou ideální nejen pro uložení zboží, ale také k archivaci dokumentů. V rámci služeb nabízíme i přípravu a instalaci regálů. Ty přesně odpovídají potřebám a očekáváním našich zákazníků.
    Skladovací haly se nachází v areálu s moderním bezpečnostním systémem, pod neustálým dohledem průmyslových kamer, každá z kójí navíc disponuje alarmem. Úplnou bezpečnost doplňuje i uzamčení pronajatého skladu vlastním visacím zámkem. Cílem našeho skladovacího systému je zajistit vám, našim klientům, stoprocentní flexibilitu a komfort. Přesvědčte se v naší fotogalerii skladovacích prostor a zcela nového zázemí firmy.
    Pokud nalezené nemovitosti v kategorii pronájmy skladů Praha 10 nesplňují Vaše představy, rozšiřte své hledání na nemovitosti v následujících kategoriích sklady Praha 10, sklady na prodej Praha 10, pronájem skladu Praha 10, dražby skladů Praha 10.
    Sklady jsou pohodlně dostupné pro kamiony a osobní vozy. Veřejná doprava ke skladovému areálu je možná jak tramvají č. 3 nebo 17, tak autobusem  č. 253 ze Smíchovského nádraží, nebo z metra Budějovická linkou č. 121 do stanice Černý kůň.


PERFECT STORAGE s.r.o. (Praha 3 - Žižkov)

    Skladový areál se nachází necelý kilometr od Barandovského mostu - známého dopravního uzlu s napojením na Jižní spojku, spojnici dálnic do Plzně a Brna. Hlavní vjezd (i poštovní adresa) je z ulice V mokřinách 283/8, druhý vedlejší vjezd ústí do ulice Modřanská 80 a nachází se asi 250m od Železničního mostu směrem z centra Prahy po levé straně.
    Pokud nalezené nemovitosti v kategorii pronájmy skladů Praha nesplňují Vaše představy, rozšiřte své hledání na nemovitosti v následujících kategoriích sklady Praha, sklady na prodej Praha, pronájem skladu Praha, dražby skladů Praha.
    Náš logistický park se nachází v Líbeznicích - 2 km severně od Prahy. Nabízíme pronájem skladu, pronájem kanceláří i parkoviště pro kamiony. Skladové haly se využívají ke skladování nebo lehké výrobní či montážní činnosti. K dispozici je vám stálá údržba s technickým personálem přímo v areálu.
    Hlavní město Praha kraj - Inzerce nemovitostí. Prodej skladů, haly na prodej, pronájem, sklady na prodej. Soukromé inzeráty, firemní inzeráty na prodej skladů, haly. Prodejte, kupte sklady, skladové prostory, haly.,sklad, sklady skladovací prostory, prodej skladovacích prostor, inzerce skladovacích prostor


SCHENKER spol. s r.o. - Logistické služby Strančice

    Nemáte kam uložit soukromé věci, nábytek nebo firemní šanony? Vyberte si naše služby. Pronajímáme samoobslužné, bezpečné, čisté a vždy přístupné skladovací prostory. Zajistíme obalový materiál, pronájem vozu i profesionální stěhování. Pronájem skladu v Praze zrealizujeme podle vašich představ.
    Uskladnit lze nejen nábytek, elektroniku a veškerou výbavu domácnosti, ale i sportovní oblečení, výstroj a pomůcky, zahradní nábytek a příslušenství, veškeré sezonní oblečení a mnoho dalšího. Zkrátka cokoliv, co si zaslouží komfort bezpečného skladování.
    Sháníte-li bezpečný, čistý a vždy přístupný prostor v Praze pro svůj majetek, tak jste na správné adrese. Nabízíme pronájem skladových prostor, které jsou ideálním místem pro uskladnění nábytku či jiných vzácností. Osobní sklady o velikostech 0,5 až 20 m2 pronajímáme soukromým osobám, a to na jakékoliv časové období. Naše moderní skladovací systémy vám zajistí přístup k uloženým věcem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a to díky unikátnímu přístupovému kódu.
    Pronajímané sklady průběžně upravujeme podle Vašich požadavků. Skladovací prostory modernizujeme a investujeme také do prostor okolních ploch, jako jsou parkoviště a nekryté skladovací plochy.


PERFECT STORAGE s.r.o. (Praha 9 - Vysočany)

    Jestli jste nenašli komerční prostory k pronájmu, které by Vám vyhovovaly, zkuste si prohlédnout nabídky k pronájmu v níže uvedených lokalitách. Zobrazené lokality byly vybrány na základě popularity při hledání.
    V komerčních prostorách skladového areálu firma Pragoflorservis s.r.o. provozuje truhlářskou výrobu, renovaci dveří systémem Welle a zámečnickou kovovýrobu.
    Z filozofie našeho podnikání vám vždy s potěšením vyjdeme vstříc, ať už jsou vaše představy o ideálním skladování jakkoliv rozmanité. K maximálnímu komfortu našich klientů přispívá například i nepřetržitý přístup k uskladněným věcem, 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Vysoký standard samotných skladových prostor i důkladné zabezpečení garantujeme díky kombinaci kamerového systému, alarmů a přístupových kódů. Naše skladovací systémy jsou na úrovni světové špičky v oboru skladování. Mezi přednosti firemních skladů k pronájmu patří také naprostá smluvní flexibilita. O délce doby, na kterou uzavíráte smlouvu, rozhodujete totiž sami.


Pronajměte si u nás své osobní skladovací prostory

    Využít pronájem skladových prostor můžete například v případě, že nemáte doma dostatek úložných prostor, postrádáte suchý a bezpečný sklep či garáž, potřebujete zařídit bezpečné uskladnění nábytku či jiného majetku v době své nepřítomnosti, renovujete dům či byt a potřebujete je dočasně vyklidit. Na naše skladovací služby se můžete spolehnout i během stěhování, slouží jako perfektní přechodné uložiště pro vaše věci.
    Výborným orientačním bodem je čerpací stanice pohonných hmot, která je součástí areálu a díky střeše ve tvaru obrovského dešníku je dostatečně viditelná.
    Právě hledáte své nové bydlení či jiný druh nemovitosti v kategorii pronájem skladu Praha 10, pokud v této kategorii nemůžete nalézt vhodnou nemovitosti zkuste i kategorii následující sklady Praha 10, a to sklady na prodej Praha 10, pronájem skladu Praha 10, dražby skladů Praha 10.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00