Jak na věc


sklípek s ubytováním jižní morava

Sport a zábava u objektu a v okolí ubytování

    Hledáte vhodné místo k odpočinku na víkend nebo na dovolenou s celou rodinou nebo přáteli? Chcete uspořádat firemní teambuilding nebo společenskou akci v neformálním prostředí? Přijměte pozvání do Hlohovce na jižní Moravu.
    Ideální poloha Královských sklepení dává návštěvníkům možnost prozkoumat nejen celý Lednicko – valtický areál, ale navštívit mnoho dalších zajímavých míst v okolí.
    tři antukové tenisové kurty, dětské hřiště, travnaté hřiště – v obci, rybolov 2 km – jezero, cyklistika - značené cyklostezky, terén zvlněný, uložení jízdních kol v objektu
    Pronajímáme vždy celý objekt, z tohoto důvodu jsou Královská sklepení vhodná pro skupiny přátel, pracovní kolektivy a rodinné akce. Vinné sklepy jsou plně vybaveny. Popis jednotlivých sklepů, velikost a ceník zobrazíte kliknutím na obrázek.
    objekt je v provozu celoročně, majitel se v objektu nezdržuje, v termínu 1.6. – 30.9. jsou pobyty na min. 3 noci, v ostatních termínech min. 2 noci, nekuřácký objekt


Vinný sklep Bílovice - jižní Morava

    přehrada Nové mlýny, rozhledna Přítluky, Mušovská jezera, Dolní Věstonice, vinařské obce Velké Pavlovice, Němčičky, Čejkovice, Bořetice, Velké Bílovice – sklepy (areál s asi 600 sklepy), Kobylí, Lednicko Valtický areál, Mikulov, města Brno, Slavkov, Hustopeče. Od jara do podzimu jsou v regionu pořádány rozmanité a vyhledávané kulturní a folklorní akce spojené s vinařskou tradicí (Velikonoční otevřené sklepy, Velkopavlovické vinobraní, Slavnosti burčáku a další…)
    tvrz Velké Bílovice, pivovar Moravský Žižkov, přehrada Nové mlýny, rozhledna Na Podluží, jeskyně Na Turoldu, větrný mlýn Starý Poddvorov, Mušovská jezera, Dolní Věstonice, vinařské obce Velké Pavlovice, Němčičky, Čejkovice, Bořetice, Velké Bílovice – sklepy (areál s asi 650 sklepy), zámeček Pohansko, Kobylí, Lednicko-Valtický areál, zřícenina Janohrad, Mikulov, CHKO Pálava, města Brno, Slavkov, Hustopeče. Od jara do podzimu jsou v regionu pořádány rozmanité a vyhledávané kulturní a folklorní akce spojené s vinařskou tradicí (Velikonoční otevřené sklepy, Velkopavlovické vinobraní, Slavnosti burčáku a další…)
    tenisový kurt, dětské hřiště, travnaté hřiště – v obci, rybolov 1 km – jezero Přítluky, relaxace 3 km - bazén s protiproudem a masážními tryskami, finská a parní sauna, masáže, solárium, cyklistika - značené cyklostezky, terén zvlněný, uložení jízdních kol v objektu


Ubytování - vinný sklep - jižní Morava - Pálava

    vybavená kuchyňka (nádobí, el. sporák a trouba, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice), možnost ochutnávky a následné zakoupení vín nebo otevření sklepa po celou noc s neomezenou konzumací vína a s možností studeného rautu nebo teplého pohoštění, restaurace 200 m, obchod 700 m
    V Královském sklepení můžete ochutnat vína, která získala nejrůznější ocenění na tuzemských i zahraničních výstavách, a to vína od známých moravských vinařských firem i menších vinařů.
    Ochutnaná vína si můžete na místě koupit a pokud si je neodvezete s sebou, my Vám zajistíme jejich řádné archivování.  K dobrému vínu patří neodmyslitelně i výborná kuchyně. Řada jídel se připravuje z domácích zdrojů včetně masných výrobků.


Levné dlouhodobé ubytování pro st..

    Moderně vybavený sklípek se nachází v klidné části obce Velké Bílovice, která se pyšní titulem největší vinařská obec v České republice, neboť je zde přes 650 vinných sklepů. Nachází se nedaleko Břeclavi a Lednicko-Valtického areálu v nejkrásnějším kraji jižní Moravy. Tento sklípek nabízí ubytování pro 10 osob s možností neomezené konzumace vína. Při příjezdu proběhne ochutnávka a popis vína, které budete mít za příplatek po celou dobu pobytu neomezeně k dispozici. K dispozici budete mít kompletní, třípatrovou budovu sklípku, kde budete v naprostém soukromí a nikým nerušeni.
    vybavená kuchyňka (nádobí, vařič, mikrovlnná trouba, varná konvice), možnost ochutnávky (ne přímo degustace s vinařem) a následné zakoupení vín (80 Kč láhev) nebo otevření sklepa po celou noc s neomezenou konzumací vína, restaurace 50 m, obchod 1 km
    parkoviště u objektu, majitel zajistí dopravu na výlety nebo do jiných sklípků vícemístnými automobily, autobus 500 m, vlak 4 km, nejbližší město Břeclav 14 km, vzdálenost cca 250 km od Prahy, cca 50 km od Brna
    Královská sklepení je soubor tří praktický zařízených vinných sklepů v malebné vesnici Hlohovec, která leží v srdci Lednicko–valtického areálu. Vinné sklepy nabízí ideální zázemí, kde můžete nejen relaxovat, ale seznámit se také s nejlepšími moravskými víny od vybraných vinařů. O celé vinné hospodářství se stará poštorenský vinař Vojtěch Kurial.


Možnosti a vybavení ubytovacího zařízení

    Ochutnat to nejlepší z vinařství v překrásné oblasti na jihu Moravy je přáním nejen tuzemských, ale také zahraničních návštěvníků. Místní zkušení vinaři rok co rok sklízejí velmi špičkovou úrodu vinné révy, a spolu s tím i řadu ocenění. Jak v rámci České republiky, tak i celého světa. Vinný sklep jižní Morava je lákadlem pro milovníky kvalitního vína, kteří rádi ochutnávají vybrané odrůdy a ročníky. Vinařské sklípky v jižním koutu Moravy můžete navštívit s blízkými přáteli, bývalými spolužáky nebo svými kolegy. Vypravit se za skvělým zážitkem je možné i v páru, váš partner to jistě ocení!
    Každý vinař nebo profesionální someliér vám stoprocentně potvrdí, že degustace vína se nedá nijak uspěchat a že má svá přesná pravidla. Víno se nejen pije, ale zároveň se těšíme jeho barvou, vdechujeme jeho vůní apod.  Jak správná degustace vína probíhá, si můžete v klidu vyzkoušet, pokud zavítáte na jižní Moravu. Vinný sklípek s ubytováním je tím pravým místem, kde se můžete zúčastnit řízené degustace pod dohledem zkušeného a profesionálního someliéra. Díky tomu budete o víně vědět mnohem víc.


Vinný sklep Bílovice na jižní Moravě

    Pokud pozvete své přátele nebo spolupracovníky právě k nám, nabízíme vám nejen degustaci vína, ale také výborné občerstvení. Vinařské sklípky jsou k dispozici celoročně, stejně jako archiv vín na degustaci. Navíc máme pro všechny hosty připraveno příjemné a komfortní ubytování. Vinný sklep s ubytováním je pro návštěvníky výhodnou variantou – nikdo z hostů nemusí mít obavy, jak si zajistit odvoz nebo kam se pozdě v noci uložit. Nerušeně a v klidu si tak lze vychutnat zážitek z dobrého vína a užít skvělou zábavu.
    objekt je v provozu celoročně, majitel se v objektu nezdržuje, v termínu 1.6. – 30.9. jsou pobyty na min. 3 noci, v ostatních termínech min. 2 noci, nekuřácký objekt
    Obec Hlohovec nabízí turistům neopakovatelnou atmosféru provoněnou tím nejlepším moravským vínem a skvělou moravskou kuchyní. Hraniční zámeček – perla tohoto areálu leží na historické hranici mezi Moravou a Rakouskem. Zde se sbíhají všechny lichtenštejnské cyklostezky, které protkaly největší evropský park zapsaný na seznamu památek UNESCO.


------------------------------------------------------------------------------------------

    V našem katalogu si určitě vyberete ten správný a příjemný vinný sklípek s ubytováním na jižní Moravě. Vyhlášené moravské vinné sklepy Vás zvou k posezení ve sklípku s cimbálovou muzikou. Vinné sklípky s menším ubytováním nebo bez ubytování s možností ubytování v blízkém okolí naleznete v katalogu - Vinné sklepy Moravy. Ubytování s vinným sklepem či vinárnou pro degustace vín, oslavy, svatby a firemní akce naleznete v katalogu - Vinné sklepy a vinné sklípky s ubytováním jižní Morava. Vinné sklípky na jižní Moravě Vám poskytnou nezapomenutelný zážitek ve stylových a tradičních prostorách moravských sklepů a sklípků a zároveň dají možnost příjemného posezení s občerstvením. Prostory sklepů jsou ideální pro následující příležitosti: firemní akce ve vinném sklepě jižní Morava, svatby ve vinném sklepě, rodinné oslavy ve vinném sklípku Jihomoravský kraj, teambulding ve vinném sklepě a posezení ve vinném sklepě s degustací a odborným výkladem. Vinné sklepy jižní Moravy se dále dělí na podobla
    Sklípek s krásným výhledem na zříceninu Dívčí hrady se nachází u vinařské obce Zaječí. Srdcem sklepa je velkoryse vybudovaný kvelbený sklep pro umístění velkého počtu lahví vína. V zimních měsících zde určitě oceníte teplo sálající z krbových kamen umístěných ve společenské místnosti, která byla přestavěna z bývalé lisovny. V létě láká k posezení zase prostorná terasa s možností grilování a posezení u dobrých pálavských vín při západu slunce.  Budete mít k dispozici celou budovu sklípku a po uvítání budete seznámeni se sklepem a jeho vybavením včetně malé ochutnávky místních vín.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00