Jak na věc


ski aréna nové město na moravě

+420 775 191 974 / lyzarskaskola@koprivna.cz

    Výuková lekce probíhá v dětském parku s pohyblivým pásem, slalomovými prvky a různými zábavnými prvky. Pro ty zdatnější pak máme k dispozici parkourové hřiště s drobnými překážkami přímo na sjezdovce.
    Široká škála zimního vybavení značek SCOTT, ATOMIC a NANO SNOWBOARDS. Lyžařské, snowboardové i sluneční brýle značek Victory a Demon potěší svou cenou každého.
    Máme pro vás připravené všechny moderní bezpečnostní prvky a interaktivní pomůcky. Zakládáme si na odbornosti a vysoké kvalitě vzdělání, které je nedílnou součástí každého výborného instruktora. Naši akreditovaní instruktoři jsou držiteli certifikátu APUL (asociace profesionálních učitelů lyžování).
    Milujeme moderní technologie. Proto jsme pro vás pořídili za více než 100 milionů korun absolutní technologický klenot, tu nejmodernější a nejbezpečnější odpojitelnou sedačkovou lanovku, kterou bylo možno na světě vůbec získat. Budeme Vás hýčkat.  Nastupování nikdy nebylo tak komfortní, sedačka téměř zastaví, změří si vás a zvedací podesta i ty nejmenší vyzvedne do vyhřívaných komfortních křesel. Vysoko polstrované sedačky jsou kvůli protivětru ve značné rychlosti lanovky kryty "bublinou".


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00