Jak na věc


ski aréna nové město na moravě

+420 775 191 974 / lyzarskaskola@koprivna.cz

    Z kontextu je asi jasné, že jsme novou sjezdovku vyzbrojili nejmodernějším zasněžovacím systémem na světě a osadili vynikajícím osvětlením po obou stranách. Večerní lyžování na dvou upravených sjezdovkách, co dodat?
    Široká škála zimního vybavení značek SCOTT, ATOMIC a NANO SNOWBOARDS. Lyžařské, snowboardové i sluneční brýle značek Victory a Demon potěší svou cenou každého.
    Můžeme se pochlubit nejdelší sjezdovkou v údolí Malé Morávky i Karlova a nejmodernější 6-sedačkovou lanovkou v celé České republice. Každý večer můžete plnými doušky užívat kouzlo večerního lyžování na našich sjezdovkách, osvětlených unikátně z obou stran a pravidelně poslouchat hudební nálož živých kapel přímo na svahu.
    Nemáte při sobě hotovost? Nevadí, ve všech našich provozovnách můžete platit kartou, hosté hotelu hotelovým čipem. Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu v celém areálu. 
    Máme pro vás připravené všechny moderní bezpečnostní prvky a interaktivní pomůcky. Zakládáme si na odbornosti a vysoké kvalitě vzdělání, které je nedílnou součástí každého výborného instruktora. Naši akreditovaní instruktoři jsou držiteli certifikátu APUL (asociace profesionálních učitelů lyžování).


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00