Jak na věc


simpsonovi online

Rakra(Píšeme povídky a příběhy)

    Poté vznikl první díl řádných dvacetiminutových epizod s názvem Vánoce u Simpsonových (angl. Simpsons Roasting on an Open Fire), seriál měl obrovský úspěch a tak byl přesunut do hlavního vysílacího času.
    Líbí se vám seriál Simpsonovi? Pokud ano, tak neváhejte a běžte se podívat do jejich domu ve hře Simpsons Home Interactive. Projděte celý jejich dům, nakoukněte kam jen chcete. Také můžete pokecat s hlavními postavami.
    Singhsons jsou parodií na oblíbený americký seriál Simpsonovi. Nejedná se o hru, ale pouze o video, které má za cíl diváka pobavit. Rodinka Simpsonových se promění po indickém způsobu. Všichni dostanou nová jména, ale jinak vypadají téměř stejně. Dobře si prohlédni celé video, protože je poměrně zábavné a příznivce Simpsonů jistě potěší.
    Homer Simpson opravdu nesnáší svého souseda Neda Flanderse a jeho rodinu. V následující hře vezme do ruky zbraň a rozhodne se sousedy zlikvidovat. V první úrovni musíš trefit všechny členy Flandersovy rodiny. Ve druhé úrovni už to tak jednoduché nebude, jelikož se ti do cesty připlete starosta Quimby na kolečkových bruslích, kterého nesmíš trefit.


verea(Máme radi Harryho Pottera)

    Pokud máš v oblibě žlutou animovanou rodinku ze Springfieldu, která se jmenuje Simpsonovi, pak si určitě nenech ujít následující puzzle. Dostaneš totiž za úkol složit obrázek z jednotlivých dílků. Na obrázku se nachází snad úplně všichni springfieldští obyvatelé. Hra ti změří, za jak dlouho obrázek dáš dohromady.
    Asi každý z vás někdy pocítil tu nemohoucnost, když jste měli začít něco psát, a to mluvím i o těch pro někoho proklatých referátech do školy a nebo v ještě horším případě, klasických psychologicky založených slohovek na téma typu „Jakou barvu máte nejraději?“ To byla vždy opravdu síla, i pro mě, kterak píšu recenze a hlavně podobné články co den to den. Tedy snažím se a hlavně, aby z toho zase nebyl všemi “milovaný fejetonek“, že? Teď je ale nakročeno k něčemu jinému, k něčemu k čemu by dokázalo napsat i malé dítě 3 stránky. Vždyť se tentokráte jedná o Simpsonovi, bezkonkurenčně nejznámější a (jak se to vezme) nejtypičtější rodinu na celém světě! To by v tom byl čert, aby jim videohra zkazila jubileum, či se to opět nepovedlo?


Fireboy And Watergirl 3 Ice Temple

    Najde se snad někdo, kdo by neznal báječnou rodinku Simpsonových ze Springfieldu? To jistě ne. Právě nyní máš jedinečnou příležitost shlédnout video s naší známou kreslenou rodinkou. Nejedná se o hru, do níž by bylo možné vstupovat a ovládat jí, nicméně zábavnou scénku si jistě užiješ. Na konci jí můžeš znovu spustit stisknutím možnosti Replay.
    Minule jsme si ukázaly dům Simpsonovic rodiny ve skutečnosti a dnes tu máme opravdový Kwik-E-Mart. Prodejna byla postavena jako propagační akce k filmu The Simpsons Movie a vypadá naprosto skvěle. A nekončí to jen jeho designem z venčí, uvnitř naleznete spoustu věcí, které hrdinové v seriálu pijí ( Buzz Cola, Squishee ) , jedí ( Donuty, Krustyho vločky ). Jsou zde také originální kousky jako oplatky s ve tvaru hlavy Homera, Marge a Lízy,dále jsou zde trička, kšiltovky a mnoho dalších věcí se Simpsonovic tématikou. Celý obchod si můžete prohlédnout v galerii uvnitř článku.


The Simpsons Movie Similarities

    Simpsonovi (angl. The Simpsons) je americký animovaný seriál vytvořený režisérem Mattem Groeningem v produkci Jamese L. Brookse pro televizi FOX. Simpsonovi jsou nejdéle vysílaným animovaným seriálem v historii americké televize, k datu 18. května 2008 má 20 sérií a 423 epizod. Poprvé se Simpsonovi na televizních obrazovkách objevili 19. dubna roku 1987, ovšem ne jako dvaadvacetiminutový seriál, ale jako dvouminutový skeč v Show Tracey Ullmanové, kterou tehdy vysílala americká televizní stanice Fox. Kresby skečů byly neumělé a celkem během tří sezón vzniklo 48 skečů.
    Homer Simpson na tebe míří pistolí! Ne že by tě chtěl zastřelit, ale musíš sestavit obrázek, na němž je Homer takto vyobrazen. Pokud by se ti zobrazený počet dílků zdál příliš malý, můžeš si změnit obtížnost klikáním na čísla v menu Change Difficulty. Následně klikni na Restar Puzzle a můžeš začít řešit puzzle od začátku.
    Pokud patří Simpsonovi mezi tvoje oblíbené kreslené postavičky, pak neváhej a vyzkoušej si následující zajímavou hru. Dostaneš totiž jedinečnou možnost upravit vzhled postavičky k obrazu svému. Stačí jednoduše klikat na možnosti v pravé části obrazovky a vzhled se ihned začne měnit. Obrázek si později můžeš vytisknout.
    Zábavná online hra s vypečenou a vtipnou rodinkou ze Springfieldu. Ano, jde o Simpsonovi. Projdi se jejich domem a proklikej vše, co tě napadne. Budeš se skvěle bavit.


Popis hry - Bart Simpson Saw Game

    Máš v oblibě seriál o rodince Simpsonových? A umíš anglicky? Pak si určitě nenech utéct následující vědomostní hru z prostředí Simpsonových. Jedná se o klasickou hru Chcete být milionářem, kde postupně odpovídáš na otázky a získáváš peníze. Ve hře existují tři záchytné body, na otázce pět, deset a patnáct.
    Homer Simpson miluje lahodné růžovoučké donuty. V následující hře se jich pokus dostat tucet na svoji stranu dříve, než se to podaří soupeři na druhé straně. Použij myš k pohybu Homera a pokus se zabránit soupeři, aby zabral dostatek donutů. Jako první soupeře se ti postaví samotný Montgomery Burns.
    Podíveje se na unikátní stavbu a sami posuďte nakolik věrohodná je postavená replika domu rodiny Simpsnů.. Dům byl postaven v roce 1997 v Hendersonu, Nevadě a architekti museli čelit mnoha úskalím. Ukázalo se například, že do garáže nakreslené v TV se nemůže nikdy vejít auto, dům nemá nosné stěny, dále skutečný dům mohl být na pozemku měřícím 40 stop ( seriálový je odhadován na 50 ) a nepomohla také skutečnost, že se dům v seriálu neustále trochu mění.


Ovládání hry - Bart Simpson Saw Game

    Pokud patří mezi tvé oblíbené animované seriály Simpsonovi, pak ti jistě nemusíme představovat postavičku Homera Simpsona. Tento naprosto bláznivý člověk se chystá pobavit tě v následující velice krátké hře. Autor Matt Groening si pro nás přichystal několik zajímavých Homerových animací, které si užiješ po kliknutí.
    Magic Ball patří mezi klasické hry zaměřené na paměť a schopnosti. Nejprve se podívej na sekvenci obrázků na velké kouli. Poté se pokus zopakovat stejné pořadí obrázků na malých koulích. Pokud v jednom kole uděláš tři chyby, hra se ukončí. Celkové skóre se rovná číslu správných pokusů mínus počet chyb.
    Ve Spingfieldu se nikdo dlouho nenudí, o čemž se můžeš přesvědčit na vlastní kůži v následující zábavné hře. Otestuj svoji mušku na místních obyvtalích a trefuj je sněhovými koulemi. Ale nejsi na ulicích pouze ty, nýbrž Nelson také vyrazil do ulic a pokusí se tě trefit. Pokud ti dojde munice, tref sněhuláka Homera pro další koule.
    Homer Simpson miluje chutné a lákavé donuty s růžovou polevou. Za žádnou cenu nechce dopustit, aby nějaký donut v jeho okolí spadl na zem a nebyl k použití. Snaž se balancovat s donutem a nedopusť, aby spadl. Hra ti spočítá, kolik kliknutí v řadě se ti podařilo udělat. Po spadnutí hra začne počítat od začátku.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00