Jak na věc


silna bolest za krkem

Super silné magnety - krychle,...

    Lycra® je obchodním názvem pro elastan firmy Invista (původně Du Pont). Je pružná, přiléhavá a elastická, schopná se po celou dobu své životnosti natahovat a vracet do původní délky, materiál tak nevytváří žádné nežádoucí záhyby, které často u běžných ponožek způsobují puchýře a oděrky.
     Velmi silný neodymový NdFeB magnet vsazený v kovovém pouzdře. Magnet je tak silný, že udrží na magnetické nástěnce až 18 ks kancelářského papíru formátu A4. Díky ergonomickému tvaru kovového pouzdra je magnet příjemný na manipulaci. Kovové pouzdro také zvyšuje odolnost magnetu a snižuje riziko jeho poškození.
     Super silný magnet, tvar kvádr střední. Vhodné k použití na magnetické skleněné tabule. Udrží až 14 listů papíru. Rozměr: 12 x 12 x 2 mm. Balení: 4 kusy.
     Super silný magnet ve tvaru velkého kvádru. Vhodné k použití na magnetické skleněné tabule. Udrží až 19 listů papíru. Balení: 2 kusy. Rozměr 15 x 15 x 10 cm.
     Super silné magnety jsou určené především pro skleněné magnetické tabule, ale lze je použít i pro jiné magnetické povrchy. Ve tvaru krychle. Sada 4 kusů. Rozměr 10 x 10 x10 mm.
     Super silné magnety jsou určené především pro skleněné magnetické tabule, ale lze je použít i pro jiné magnetické povrchy. Ve tvaru kvádrů. Sada 6 kusů. Rozměr 10 x 10 x 5 mm.


Super silné magnety smajlíci,...

    Bavlna má velmi dobrou pevnost v tahu a oděru. Je příjemná na omak, saje dobře pot a částečně chrání proti chladu.
     Super silné magnety - berušky. Vhodné k použití na magnetické skleněné tabule. 3 ks v balení. Barva červená/růžová/oranžová. Udrží cca 3 listy papíru.
    Polypropylén má nízkou hustotu hmotnosti, zajišťující lehkost materiálu, nežmolkatí, velmi příjemný - na omak připomíná vlnu.
    Zdravotní silná ponožka s lehkým vzorem podél celého úpletu. Ponožka má okolo kotníku zdravotní lem bez gumy - elasticitu zajišťuje rubní vazba úpletu v kombinaci s lycrou. Lycra® zajišťuje snadné navlékání ponožky na nohu. Plochý šev v oblasti prstů. Ideální pro lidi trpící cukrovkou nebo jinými onemocněními způsobující otoky nohou.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00