Jak na věc


shopin ostrava obchody

adidas Performance Galaxy Trail W BB4464 Linen (Dámské)

    Obchody rozděleny do kategorií jako móda, služby, potraviny apod. V obchodech je možné vyhledávat, zobrazit je na mapě, nebo se k obchodu nechat přímo navigovat. U všech obchodů naleznete jejich otevírací dobu, kontakty nebo probíhající akce, které v daném obchodě právě probíhají.
    Na stránce vyhledávání center a obchodu můžete své centrum ještě více zviditelnit. Uvede vaše centrum jako doporučené pro lokalitu, kde se uživatel právě nachází. Máte tak mnohem větší šanci, že si pro své nákupy vybere právě vaše centrum nebo obchod.
    Přehledně zobrazené akce a slevy ve vašem okolí nebo ve vámi zvolené lokalitě. Už nemusíte procházet weby nákupních center, v našem Feedu máte vše přehledné a pohromadě.
    I přes to, že aplikace Nákupní centra se jistě stane vaší nejoblíbenější aplikací, budou chvíle, kdy budete vypnutá. Přesně z tohoto důvodu jsou notifikace, které vás upozorní na vše podstatné, co se právě děje. V nastavení si sami zvolíte centra a informace, které vás zajímají.
    Určitě znáte situaci, kdy přijdete do nákupního centra, a první co hledáte je informační tabule, kde je jaký obchod, na jakém patře, a pak zjišťujete jak se do tohoto obchodu dostanete. S naší aplikací máte tuto informační tabuli a ještě mnohem víc přímo ve vašem telefonu.


OC Karviná mění své jméno na KORSO KARVINÁ

    Pokud jste v nákupním centru poprvé nebo prostě nevíte kde se nachází ten který obchod, aplikace vás k němu dovede. A nemusí to být jen obbchod. Stejně tak vás dovede k bankomatu, východu nebo na WC. Zadáte pouze kde se aktuálně nacházíte a už jen sledujete displej vašeho telefonu.
    I přes to, že uživatele aplikaci často používají, doporučujeme jim, co se děje ve vašem centru nebo obchodě ikdyž se do aplikaci právě nedívají. Notifikace funguje podobně jako SMS zpráva, tedy zobrazí se na displeji telefonu. Kliknutím na tuto notifikaci se uživateli zobrazí kompletní informace o akci nebo nabídce přímo v aplikaci.
    Aplikace automaticky zobrazuje nejbližší nákupní centra, můžete ale také procházet naposledy navštívená centra a obchody. Pokud ale hledáte konkrétní obchod, zadejte několik písmen názvu a aplikace vám zobrazí výsledek - na mapě i jako seznam.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00