Jak na věc


shih tzu

Inzerce Psů.net | inzertní portál pro psí inzerci a vše kolem pejsků, štěňata a psi na prodej

     Roztomilé a krásné 12 týdnů staré samci a samice shih tzu štěňata připraveni na svůj nový domov. Jsou to veterináři a velmi přátelští k dospělým a dětem. Pro více informací a fotografií mě prosím kontaktujte.
    Shih-tzu - nabízíme krásná štenátka - s prukazem puvodu , atraktivní zbarvení, po kvalitních, zdravých rodicích milé povahy, budou mít kompletní ockovaní, tetování
    Všechny mají krásné zbarvení a označení a jsou tak milující a hravé byla vychována v rodinách s dětmi a slouží k domácí zvuky. Jsou štěně pad vyškoleni a zanechá microchiped, flead a vyplazil datum, potvrzení o původu vynikající 5 generace, 1 injekce a sadu pro štěně.
    Štěňata Shih Tzu Dobrý den, mám vrh štěňátek shih Tzus, kteří jsou ve věku týdnů, a mohou nyní odejít. Boys a děvčata ve zlatě a bílé. tvrdé jídlo, protože mě opustí.
    Štěňata Shih-Tzu. Není registrováno. 2 chlapci 5 dívek. Tato štěňátka byla eticky vyrobena a vychována registrovanou radou pro více informací mi můžete zavolat text mi napište na whatsapp +32460242646


Shih Tzu inzerce, inzeráty, štěně, štěňata, cena

     Ohromující Kc Reg Krásné Shih Tzu chlapci a dívky Ready Dnes štěňata k dispozici. Moje štěňátka jsou samci a dvě fenky. Dobře socializovaný a laskavý, všechny záběry aktuální. Jednoletá vrozená záruka. AKC je registrována a má zdravotní záruku. Chováme pro zdraví, milující temperament a standardy chovu. Vynikající rodokmen.
    Shih-tzu je miniaturní, velmi inteligentní pes. Je přátelský k lidem a mile se chová i k dětem. Svému pánovi je velice oddaný a nejštastněji se cítí s ním a jeho rodinou. Jeho srst je dlouhá, hustá. Srst spadající přes oči se často stahuje do gumičky, aby Shih-tzu nebolely oči. Péče o jeho srst je velmi náročná. Je potřeba ji každý den rozčesávat, aby se předešlo zplstnatění. Je nutné se také starat o jeho oči, které potřeba prokapávat, dále o nos a uši, které potřebují pravidelně čistit. Shih-tzu je aktivní, živý pes, který se průměrně dožívá 12-14 let.
    Roztomilé a krásné 12 týdnů staré samci a samice shih tzu štěňata připraveni na svůj nový domov. Jsou to veterináři a velmi přátelští k dospělým a dětem. Pro více informací a fotografií mě prosím kontaktujte.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
9201
cache: 0024:00:00