Jak na věc


seznam prodejen za stravenky cadhoc

Stravenky, poukázky a kupony od:

    BILLA (zkratka z německých slov „BILliger LAden“ – „Levný obchod“) je obchodní značka řetězce supermarketů provozovaných na území České republiky a dalších evropských států společností BILLA, spol. s r.o., kterou vlastní firma REWE Group. Značka BILLA působí také v Rakousku, Itálii, Chorvatsku, Rumunsku, Bulharsku, na Ukrajině, na Slovensku a v Rusku.
    Billa provozuje v České republice více naž 205 prodejen, kde je zaměstnáno přes 6.200 pracovníků. Na průměrné prodejní ploše 900 m2 nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. Kromě potravin najdeme v BILLe drogerii, domácí potřeby a papírenský sortiment.
    Billa akceptuje stravenky Ticket Restaurant, tyto stravenky vydává společnost Edenred. Jsou příjmány papírové stravenky, stravenkovou kartou není možné platit.
    Společnost provozující obchody BILLA garantuje "Čerstvé nebo zdarma", což znamená, že při nálezu prošlého zboží na prodejně, dostanete 1 kus zcela nezávadného zboží stejného druhu zdarma. Pokud nebudete spokojeni s kvalitou zboží, můžete toto zboží vyměnit bez jakýchkoliv dotazů.


Diskuse - zanechat komentář Zrušit odpověď

    BILLA podporuje české producenty, proto české potraviny tvoří většinu jejího sortimentu. České potraviny jsou součástí privátních značek řetězce Billa – např. Billa značka, Billa Premium, Naše Bio, Vocílka, Česká farma, Chef Menu, Clever, My, Billa regionálně.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00