Jak na věc


setra

Kontakt, informace o členství v klubu: redakce@ptaha-tip.cz

    SETRA CLUB VIP byl založen na počátku roku 2015 nezávislou společností Green Pear Tip s.r.o., která je zároveň také provozovatelem internetového magazínu o autobusech a autobusové dopravě BusPress. Impulsem k založení SETRA CLUBU bylo uvedení na trh nejnovější modelové řady luxusních autokarů SETRA 500. Je to však také dlouholetý obdiv k jedinečné značce s vysokou prestiží oceňovanou odborníky a dopravci po celém světě.
    Věříme, že SETRA CLUB VIP přispívá k lepšímu povědomí o kvalitních autobusech a službách v zájezdové dopravě, pro mnohé z vás to není  zaměstnání  – podnikání, ale láska a koníček na celý život.
    Smyslem založení volné komunity SETRA CLUB VIP je zviditelnění společností a majitelů, kteří provozují dopravu na nejvyšší možné úrovni autobusy SETRA, které jsou v autobusovém světě vnímány jako synonymum bezpečnosti, kvality a luxusu. Ne úplně každý z evropských dopravců dokáže dosáhnout tak vysoko, aby mohl podnikat novými autobusy SETRA.
    Vyžaduje to mnoho zkušeností, píle, odříkání, ale i schopností umět se pohybovat ve světě autobusového byznysu a také mít i patřičnou dávku odvahy a štěstí.  Na zbrusu nových stránkách má možnost se každý zaregistrovaný člen prezentovat, je zde mimořádně velký prostor pro individuální reklamu, prezentaci PR. Členství v SETRA CLUBU VIP je přístupné po zaplacení členského příspěvku každému, kdo je vlastníkem takového autobusu nebo jej provozuje.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00