Jak na věc


setkání třetího druhu

Mezinárodní ekumenické setkání mladých v Bejrútu

    Pokud to bude možné, budou účastníci ubytováni u hostitelských rodin, jinak v prostorech, které připraví církve. Hostitelé přijmou účastníky ve spolupráci se svým místním křesťanským společenstvím: čtyřikrát u nich přespí a dostanou snídani.
    Pracovní texty pro hodiny občanské výchovy 6 • Já to auto zvládnu • Akordy • Lucie Dvořáková: Originální věnce a přírodní dekorace • Peter Himmelhuber: Zahradní rybníčky, potůčky a koupací jezírka • Traci Bunkersová: Potisky – praktické i hravé • POWEROVÁ JEAN Korálky - jak na to • pletení a háčkování • Diktáty zo slovenčiny pre 3. a 4. ročník ZŠ • Veľká kniha povier
    Prostějov, 24. září 2018 – Stovky členů národopisných tanečních a hudebních souborů v hanáckých krojích se představí během Setkání Hanáků s hejtmanem Olomouckého kraje v pátek 28. září 2018 v Čechách pod Kosířem….
    Máte rádi atmosféru středověku? Láká vás tradiční hudba, zpěv a veselení pod širým nebem? Pak si nenechte ujít další 28. ročník festivalu Táborská setkání, který se bude konat ve dnech


V jakém termínu se setkání koná?

    V soutěži se hodnotilo celkem 15 žen ve dvou kategoriích. V kategorii se zaměstnanci se podnikatelkou roku stala Ludmila Prokopová, která v Otnicích vyrábí a prodává pracovní oděvy. Na druhém místě se umístila Michaela Rájová, provozovatelka půjčovny stavebních šatů ve Slavkově u Brna. Třetí oceněnou byla Zlata Dušátková, provozovatelka hostinství ve Švábenicích. Vítězství v kategorii bez zaměstnanců získala Zuzana Moučková, která v Drysicích provozuje kozí farmu. Druhou oceněnou byla Iveta Vašková, provozovatelka potřeb pro včelaře. Třetí místo obsadila Romana Korečková, která se věnuji prodeji výtvarných potřeb a keramiky ve Vyškově.
    VII. Setkání Hanáků 27. – 28. září 2018 Zámek Čechy pod Kosířem průvod krojovaných Hanáků • muziky a folklorní soubory • cimrmanovské divadlo • tradice a řemesla • krojová poradna…
     Setkání v hostitelských společenstvích se svědky evangelia a lidmi angažujícími se pro všeobecné dobro, potom sdílení ve skupinkách (asi 8–10 lidí) o duchovním tématu dne
    Každý rok se pro vás snažíme připravit zajímavý program, abyste se dozvěděli novinky nejen o pomůckách ConvaTec. Již 3 roky vám zajišťujeme přednáškulékaře, která vás velice zajímá, můžete konzultovat, co vás zajímá, s přítomnými stomasestrami. program je vždy pestrý.
    Během celého dne: příjezd účastníků z jiných zemí. Tým příjmu je přivítá na letišti a pak se přesunou do hostitelských farností. Tam jim bude přiděleno ubytování.Příjezd Libanonců večer, příjem bude probíhat přímo v hostitelské farnosti.


Sobota 23. a neděle 24. března 2019

    Historické centrum Tábora s několika náměstími, křivolakými uličkami i bohatou zelení za městskými hradbami ožívá na tři dny dávnou historií první poloviny 15. století. Časem, kdy se vlády nad městem ujal husitský vojevůdce Jan Žižka z Trocnova. Také nyní, po téměř šesti stovkách let každoročně symbolicky přebírá slavný hejtman vládu nad Táborem. Za rachotu bubnů a světel pochodní ho přitom doprovází zástup jeho husitských bojovníků.
    Pro lepší dostupnost areálu zámku pořadatelé letos na Setkání Hanáků 28. 9. 2018 zajistili svozové autobusy s odjezdy: – z Přerova (9:00, býv. hotel Grand naproti hl. n.), – z…
    Součástí programu byl tenisový turnaj o pohár předsedy KHK JM, o který je mezi sportovci vždy velký zájem. Letos slavila vítězství dvojice Pata + Chasák.
     prohlubovali svou víru skrze modlitbu a sdílení četby z Bible; mohla být mladým Evropanům představena bohatá tradice východních církví; aby mohli naslouchat zkušenostem se soužitím křesťanů s rozmanitými muslimskými komunitami v Libanonu; aby mladí lidé z dalších zemí poznali krásu Libanonu, zvlášť jeho obrovskou pohostinnost; abychom hledali společnou budoucnost v naději a spolupráci mezi světadíly.
     Z některých měst sem létají nízkonákladové letecké společnosti. Zkontrolujte nabídky např. společností Pegasus, Transavia, Middle East Airlines a Turkish Airlines (přes Istanbul). Přestupní lety mohou být levnější.


Fotogalerie Podnikatelské setkání a dětský den 30.8.2018

    Účastníci z jiných zemí mohou zůstat v Libanonu i po skončení programu, organizátoři setkání se ale už o ně nebudou moct postarat. Bude pro ně zajištěn transport na místo, odkud se budou moct dostat k místu ubytování, které si zařídí na zbytek svého pobytu.
    Po slavnostním zahájení si už stačí vybrat, zda zavítáte ke stánku s medovinou a chlebem se škvarky, nebo dáte přednost vybraným středověkým lahůdkám v některé z útulných taveren. Programový „jídelníček“ je také nepřeberný – ohňostroj; průvody v historických kostýmech; středověký jarmark; žebrácká ulička; koncerty duchovní, středověké, ale i současné hudby; vystoupení skupin historického šermu; rytířský turnaj na koních; divadla pod širým nebem; výstavy; hry a soutěže pro děti. To a mnohem víc vám nabízí Táborská setkání…
    Možná už jste někde zahlédli naše plakáty nebo billboardy, objevíte na nich alespoň malou ochutnávku z připravovaného programu Setkání Hanáků s hejtmanem Olomouckého, které v Čechách pod Kosířem vypukne 27.–28….
     Workshopy: návštěvy míst naděje a míst zvláštního významu pro koexistenci mezi společenstvími. Setkání s lidmi zasazujícími se o mír, dialog a duchovní učení


Příbuzné fráze k Setkání s vínem

    Pokud se chcete dozvědět další informace nebo si potřebujete něco vyjasnit, kontaktuje nás na výše uvedené adrese. Budeme se snažit vám co nejdřív odpovědět.
    Neméně významná byla účast samotných podnikatelek, které se účastnily soutěže o titul Podnikatelka roku, jejíž 5. ročník byl na podnikatelském setkání vyhodnocen. Oceněno bylo zejména úsilí a práce, kterou podnikatelky dělají.
    Od odpoledne v pátek 22. března do úterý 26. března 2019 večer.Libanonci se mohou vrátit domů večer v pondělí 25. března, pokud se potřebují druhý den ráno vrátit ke svým povinnostem.
     Setkání v hostitelských společenstvích se svědky evangelia a lidmi angažujícími se ve společnosti, potom sdílení ve skupinkách (asi 8–10 lidí) o tématu dne
     Kromě občanů Sýrie a Izraele není možné z těchto zemí do Libanonu cestovat. Je proto nutné, abyste přiletěli na mezinárodní letiště Rafic Hariri v Bejrútu.


Produkty podobné jako Setkání s vínem

     Je nutné mít pas, který je platný aspoň šest měsíců od data, kdy přijedete do Libanonu. Ověřte si prosím, zda k cestě do Libanonu potřebujete vízum. V současné době občané ČR vízum potřebují. Podmínky najdete zde. Pokud to budete potřebovat, můžeme pro vás zajistit pozvání. Napište nám middle.east taize.fr, že pozvání potřebujete, a pošlete sken svého pasu (poté co vám potvrdíme předběžnou přihlášku).
    Přijďte se v předvečer Dne české státnosti podívat na cimrmanovské divadlo v podání Divadelní společnosti Větřák Pivín. Čtvrtek 27. 9. 2018 v 19 hodin • Oranžerie zámku Čechy pod Kosířem Hraje:…
    Pravidelně od roku 2003 pro vás připravujeme Setkání stomiků®. Začínali jsme dvěma setkáními v Praze a Brně. V roce 2005 jsme uspořádali již 3 setkání (přibyla Ostrava) a moderoval je herec Tomáš Krejčíř. Hned následující rok jsme naše setkání rozšířila a to hned na 13 kousků. Dalo by se říci, že setkání se konalo v každém krajském městě. Dalším mezníkem byl rok 2009, kdy s anámi začal spolupracovat mim Boris Hybner a předával své zkušenosti ze své nové role stomika ostatním z vás.
    Pokud máte k Setkání stomiků® jakékoli připomínky, můžete nám je napsat na info@convatec.cz nebo zavolat na bezplatnou StomaLinku® ConvaTec 800 122 111.


VII. Setkání Hanáků v Čechách pod Kosířem • 28. 9. 2018

     Prosím přivezte si s sebou Bibli, dárek pro hostitelskou rodinu, lžíci na jídlo a láhev na vodu. Poznámka: voda se smí pít pouze, pokud je přefiltrovaná! Zeptejte se hostitelů, kterou vodu smíte pít. V březnu jsou v Libanonu časté přeháňky, přivezte si tedy s sebou pláštěnku nebo deštník.
     Workshopy. Tento den bude kvůli slavnosti Zvěstování Páně důraz na dialog a soužití mezi muslimy a křesťany a na postavu Marie, která je důležitá v obou náboženstvích
    Tato akce se však může konat jen díky podpoře měst, obcí a také přízni podnikatelských subjektů. Věříme, že příští ročník 2019 bude stejně úspěšný jako letošní.
    Dětského dne se zúčastnilo na 260 dětí v doprovodu dospělých a tradičně se líbil program DDM – Maják Vyškov, soutěže RESPONA a.s., atrakce, balónky, občerstvení a nechyběla ani zmrzlina. V letošním roce se v rámci podpory odborného vzdělávání představily Střední odborné školy z Vyškova a Slavkova se svoji nabídkou a ukázkami výrobků. Třešničkou na dortu byly volné vstupenky do ZooParku Vyškov.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
17488
cache: 0024:00:00