Jak na věc


sestava realu

Primera Division - Jak by mohla vypadat sestava Realu Madrid pro příští sezónu?

    Z prvního zápasu nejde usuzovat, ale z předchozích štací je jasné, že Benítezovi se líbí rozestavení 4-2-3-1, žádné 4-3-3, které bylo v Realu na programu v posledních letech. Pak by se na postu středopolařů s největší pravděpodobností objevili Luka Modrić a Toni Kroos. Před nimi by v tříčlenné linii operovali zprava James Rodríguez, Bale a Cristiano Ronaldo. Na Isca by tak opět zůstala jen lavička. Velká škoda, ale konkurence je zkrátka silná.
    Ale vše nasvědčuje tomu, že se De Gey nechce vzdát a stále věří, že se mu do konce přestupního termínu podaří vedení klubu z Old Trafford zlomit. V tom případě by se ze San Bernabéu asi pakoval právě Keylor Navas a brankářský tandem by byl tvořen dvojicí De Gea - Casilla.
    A začneme hezky popořádku, odzadu. Post brankáře je hojně diskutován v madridském klubu už několik posledních sezón a ani letošek není výjimkou. Do letní přípravy nastupovali jako dva gólmani prvního mužstva Iker Casillas a Keylor Navas, nicméně paradoxně nakonec může dojít k situaci, kdy ani jeden z nich v kádru na startu ligového ročníku nebude.
    Vedení Realu mělo před startem sezóny na tomto postu dvě priority: zbavit se Casillase a přivést De Geu u z Manchesteru United. Zatímco první část úkolu se po drobných zádrhelech podařila splnit, ta druhá doposud visí ve vzduchu a její zdárný konec je v nedohlednu. Proto se Real pojistil a z Espanyolu přivedl jiného brankáře: Casillu za 6 milionů eur.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00