Jak na věc


sestava realu

Primera Division - Jak by mohla vypadat sestava Realu Madrid pro příští sezónu?

    Z prvního zápasu nejde usuzovat, ale z předchozích štací je jasné, že Benítezovi se líbí rozestavení 4-2-3-1, žádné 4-3-3, které bylo v Realu na programu v posledních letech. Pak by se na postu středopolařů s největší pravděpodobností objevili Luka Modrić a Toni Kroos. Před nimi by v tříčlenné linii operovali zprava James Rodríguez, Bale a Cristiano Ronaldo. Na Isca by tak opět zůstala jen lavička. Velká škoda, ale konkurence je zkrátka silná.
    V obranné linii je největší (a nejdražší) novinkou příchod Brazilce Danila z FC Porto za 31,5 milionů eur. Ačkoliv jen tento samotný fakt nezaručuje perspektivnímu zadákovi přítomnost v základu, předpokládáme, že minimálně v úvodu se v ní stejně objeví, byť první zápas sezóny začal v Melbourne na lavičce. Ve středu obrany se hodně hovořilo o odchodu Sergia Ramose, ovšem ten s největší pravděpodobností setrvá, akorát by jeho parťákem ve dvojici mohl (a měl být) místo Pepeho Varane. Marcelo je na levé straně neoddiskutovatelný.
    Vedení Realu mělo před startem sezóny na tomto postu dvě priority: zbavit se Casillase a přivést De Geu u z Manchesteru United. Zatímco první část úkolu se po drobných zádrhelech podařila splnit, ta druhá doposud visí ve vzduchu a její zdárný konec je v nedohlednu. Proto se Real pojistil a z Espanyolu přivedl jiného brankáře: Casillu za 6 milionů eur.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00