Jak na věc


sestava realu

Primera Division - Jak by mohla vypadat sestava Realu Madrid pro příští sezónu?

    A začneme hezky popořádku, odzadu. Post brankáře je hojně diskutován v madridském klubu už několik posledních sezón a ani letošek není výjimkou. Do letní přípravy nastupovali jako dva gólmani prvního mužstva Iker Casillas a Keylor Navas, nicméně paradoxně nakonec může dojít k situaci, kdy ani jeden z nich v kádru na startu ligového ročníku nebude.
    Z prvního zápasu nejde usuzovat, ale z předchozích štací je jasné, že Benítezovi se líbí rozestavení 4-2-3-1, žádné 4-3-3, které bylo v Realu na programu v posledních letech. Pak by se na postu středopolařů s největší pravděpodobností objevili Luka Modrić a Toni Kroos. Před nimi by v tříčlenné linii operovali zprava James Rodríguez, Bale a Cristiano Ronaldo. Na Isca by tak opět zůstala jen lavička. Velká škoda, ale konkurence je zkrátka silná.
    Ale vše nasvědčuje tomu, že se De Gey nechce vzdát a stále věří, že se mu do konce přestupního termínu podaří vedení klubu z Old Trafford zlomit. V tom případě by se ze San Bernabéu asi pakoval právě Keylor Navas a brankářský tandem by byl tvořen dvojicí De Gea - Casilla.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
7965
cache: 0024:00:00