Jak na věc


seřízení pendlovek

Buick Skylark - krasavec k pohledání

    Pokládka dlažby na parkety http://www.volejferdu.cz/wp-content/uploads/2018/07/Pokládka-dlažby-na-parkety.mp4 Naše reference (500+) Kdo jsme... Objednejte, zeptejte se...
    Všeobecně se uvádí ideální poměr vzduchu a paliva 15:1, tj. 15 dílků vzduchu smíchaných s 1 dílkem paliva. V praxi se běžné používá směs, v níž lehce převažuje vzduch. V takovém případě hovoříme o tzv. ochuzené směsi. Ochuzení však nesmí být příliš velké, jelikož příliš ochuzená směs je hůře zápalná a pomaleji také hoří.
    Pokud má motor fungovat na jedničku při zachování co nejnižší spotřeby paliva a dobrého výkonu, neměli bychom při pravidelné údržbě zapomínat na karburátor a jeho seřízení. V první řadě si musíme uvědomit, že s karburátorem souvisí správný poměr zápalné směsi paliva a vzduchu.


Glas 1004, 1204 a 1304 - německá kvalita v italském stylu

    seřízení záklon                                                                       
    Technický stav pneumatik dovede prozradit, v jakém stavu se vozidlo a jeho podvozek nachází. Velmi důležitou roli u podvozku hraje především jeho správné nastavení. Pokud tuto skutečnost motorista podceňuje, neprojeví se to jen zvýšením provozních nákladů, ale především zhoršením jízdní stability. A zde se zvýšený zájem o stav podvozku skutečně vyplatí!
    Vezměte prosím na vědomí, že v tomto ceníku jsou zakalkulované provozní náklady oprav. Ceny jsou stanovené pouze za odvedenou práci a neobsahují použitý materiál (pokud není uvedeno jinak). Odhady se mohou měnit v závislosti na skrytých vadách nebo nepředvídaných komplikacích při opravách. U zakázek se stanovenou předběžnou cenou opravy nad 4.000,- je nutné složit zálohu minimálně ve výši 50% z celkové částky opravy. Sazba za ostatní, zde neuvedené operace včetně konzultací je 400,-/hod. V případě žádosti o expresní opravu je stanoven příplatek 400,-.


Lamborghini Countach - o legendách jenom s úctou

    (sejmutí strun, čistění těla, kontrola ladící mechaniky, kontrola nultého pražce, kontrola kobylky, kontrola elektroniky, osazení strun, seřízení výztuhy krku, seřízení kobylky, seřízení dohmatu, seřízení intonace, nastavení snímačů, finální test nástroje).
    Renovace mončičáka Renovace, oprava hračky. Renovace obličeje u hračky mončičáka. Před renovací http://www.volejferdu.cz/wp-content/uploads/2018/07/Renovace-mončičáka-před-renovací.mp4 Po renovaci...
    (sejmutí strun, broušení pražců, čistění a voskování hmatníku, leštění pražců, čistění těla, kontrola ladící mechaniky, kontrola nultého pražce, kontrola kobylky, kontrola elektroniky, osazení strun, seřízení výztuhy krku, seřízení kobylky, seřízení dohmatu, seřízení intonace, nastavení snímačů, čistění a impregnace kovových částí, finální test nástroje).
    Jednou za čas je nutné karburátor kompletně rozebrat a zkontrolovat stav průchodů. Nejprve vyjmeme díl, v němž se nachází hlavní tryska. Tento díl najdeme pod směšovací komorou. Vyjmutím tohoto dílu dojde k odkrytí všech průchodů. Tyto průchody opatrně protáhneme žíní. Nepoužíváme tvrdé ocelová dráty, které by mohly průměry otvorů zvětšit. Karburátor poté smontujeme a pustíme se do jeho seřízení.


RIZK DBR2 - klasika vyrobená z kosmické lodi

    (sejmutí strun, čistění a voskování hmatníku, leštění pražců, čistění těla, kontrola ladící mechaniky, kontrola nultého pražce, kontrola kobylky, kontrola elektroniky, osazení strun, seřízení výztuhy krku, seřízení kobylky, seřízení dohmatu, seřízení intonace, nastavení snímačů, čistění a impregnace kovových částí, finální test nástroje).
    V servisech BestDrive vám naši pracovníci posoudí nejen technický stav provozovaných pneumatik, ale odbornou radou i poradí, jak zjištěné závady odstranit. Jedna z možností, kterou provádíme ve vybraných servisech je i kontrola a případně následné seřízení zjištěných závad v geometrii podvozku vozidla.
    Cena celkem je součet jednotlivých provedených úkonů, vždy jde o minimálně součet položky měření geometrie a seřízení přední nápravy. U vyšších tříd aut je seřizovacích prvků na nápravách více, proto celková cena je vždy součet provedených úkonů dle výrobce vozidel a naměřených hodnot.
    Požadujte kontrolu geometrie v našich servisech, které jsou pro tuto činnost vybaveny ! Zvýšíte životnost svých pneumatik, zlepšíte komfort jízdy a zvýšíte bezpečnost provozu.


Seřízení karburátoru Jawa 350

    Karburátor by měl být před seřízení v dobrém stavu, měl by dobře těsnit a nenásávat falešný vzduch. Jeho části by neměli být příliš opotřebované. Karburátor seřizujeme vždy s čističem vzduchu, jehož stav před seřízení zkontrolujeme. Pokud by čistič obsahoval nečistoty, došlo by k obohacení směsi a výsledné seřízení by nebylo správné.
    Málokterý motorista seřízení karburátoru věnuje při pravidelné údržbě svého stroje patřičnou pozornost. Přitom karburátor má zásadní vliv na výkon motoru. Pokud není karburátor správně seřízený, objevují se závady v podobě vyšší spotřeby paliva a horšího výkonu. Chceme-li tedy zachovat nejlepší funkčnost motoru, měli bychom karburátoru věnovat péči.
    seřízení záklon                                                                             


Pravidelná kontrola karburátoru je nutná

    Pokud se počet otáček zvětší, zmenšíme je přivřením plynové rukojetí. Správné seřízení karburátoru Jawa 350 poznáme tak, že šoupátko je co nejníže a motor běží pravidelně. Polohou šoupátka poté zajistíme opřením dorazového šroubu, který zajistíme pojistnou maticí. Horním seřizovacím šroubem seřídíme délku lanovodu, aby plynová rukojeť získala odpor vyhovující řidiči. Jakmile motor vychladne, činnost motoru ještě jednou překontrolujeme a to při spuštění s uzavřeným přívodem vzduchu.
    Tuto kontrolu provádíme na moderním testovacím zařízeních světových výrobců. Jedná se o elektronické osmi-senzorové či kamerové zařízení s indikací naměřených hodnot, včetně prostorové grafiky. Naměřené hodnoty jsou porovnávány s hodnotami dodanými výrobci vozidel pro jednotlivé modely. Výstupem měření je záznam naměřených hodnot z tiskárny, která je součástí zařízení. Zjištěné odchylky vám mohou naši mechanici okamžitě seřídit.Všechna zařízení jsou pravidelně kalibrována s vysokou přesností.
    (sejmutí strun, přepražcování, broušení hmatníku (sjednocení povrchu), broušení pražců, čistění a voskování hmatníku, leštění pražců, čistění těla, kontrola ladící mechaniky, kontrola nultého pražce, kontrola kobylky, kontrola elektroniky, osazení strun, seřízení výztuhy krku, seřízení kobylky, seřízení dohmatu, seřízení intonace, nastavení snímačů, čistění a impregnace kovových částí, finální test nástroje).


Dodge Charger - hrdina Nascar a kultovních filmů

    Správné seřízení náprav vozidla zvyšuje životnost pneumatik, zlepšuje komfort jízdy a má vliv na celkovou bezpečnost provozu. BestDrive doporučuje provést kontrolu geometrie po každé výměně pneumatik.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00