Jak na věc


schody tocite

Schody a schodiště – jak postupovat při výběru

    Naši partneři:Deratizace Praha neboli hubení hlodavců vám provede firma KF TRANS na profesionální úrovni. DDD služby - dezinfekce dezinsekce deratizace
    Naše schody a schodiště jsou nejen moderní a praktická, vyznačují se atraktivním designem, jsou propracovaná do posledního detailu, kombinují v sobě eleganci s precizním řemeslným zpracováním. Vyrábíme a dodáváme je v různých tvarech a typech, každou zakázku řešíme se zákazníky zcela individuálně, to znamená, že návrh a realizaci vždy přizpůsobujeme požadavkům klienta a dispozicím daného prostoru. Nabízíme návrh a zpracování ušité na míru Vašim potřebám a představám. Využíváme přitom praxí ověřené znalosti a dlouholeté zkušenosti v oboru.


Schody a schodiště – jak probíhá realizace

    Ať interiérové schodiště či exteriérové schody a schodiště, musí být především bezpečné, odolné, pohodlné, dostatečně osvětlené, stabilní, konstrukčně i materiálově stálé a snadno dostupné ze všech přístupových míst. Při výběru je velice důležité klást důraz na kvalitu použitých materiálů a myslet i na detaily, jako je výška stupňů nebo šířka schodnic. Pro bezpečnost je důležité také vybrat vhodné zábradlí a madla, která musí správně plnit svojí funkci. V neposlední řadě musí každé schody a schodiště vycházet vstříc svým budoucím uživatelům i designem.
    po schválení finálního návrhu začneme s výrobou samotného schodiště. Výroba schodišť probíhá v naší truhlářské dílně a provádí jí tým zkušených truhlářů, který si poradí se všemi technickými detaily. Naše truhlářská výroba je na vysoké úrovni a jistě Vás nezklame.
    Schody a schodiště musí bez problémů zapadnout do interiéru tak, aby jejich konstrukce vyhovovala nejen z hlediska dispozičního řešení, ale také aby nijak nenarušovala design interiéru a přesně odpovídala vašim požadavkům, životnímu stylu a vkusu.


Skládací a stahovací schody FAKRO

    Pro výrobu schodů a schodišť používáme pouze špičkové a kvalitní materiály, které splňují přísná kritéria na stabilitu i pevnost konstrukce a jsou podrobovány neustálé kontrole. Vhodnou kombinací materiálů vytvoříme elegantní a pohodlné schodiště, které se stane funkčním a designovým komunikačním prostorem. V našem sortimentu najdete rozmanité dřeviny, od klasických jako buk, dub, jasan, javor, třešeň, borovice, smrk a ořech, až po exotické dřeviny jako merbau. Dřevěné schodiště a schody Vás jistě nezklamou.
    Základní rozdělení půdních schodů je podle způsobu rozložení žebříku - schody skládací nebo stahovací. Oba způsoby nejsou náročné na prostor při rozložení a složení žebříku. Půdní schody se dále dodávají v různých materiálových provedeních kastlíku, víka i žebříku, a to jako kovové (lehká slitina), dřevěné (borovicové nebo smrkové dřevo) nebo kombinované. Podle nároků na tepelné ztráty je možný výběr zateplených půdních schodů s vysokými tepelně izolačními nároky, případně s vyššími nároky na protipožární odolnost nebo stropní uzávěry. Všechnu typy schodů jsou již kompletně připraveny k montáži.
    Na přání zákazníka můžeme schody a schodiště povrchově upravit otěruodolnými transparentními vysoce kvalitními laky, olejem i tvrdým voskem, namořit je do různých odstínů a sladit je tak s ostatním interiérem. Samozřejmostí jsou u nás i moderní trendy povrchových úprav jako drásání a katrování.


Schody a schodiště – elegance, styl i bezpečnost

    Stahovací schody JaP patří k nejoblíbenějším schodům s kovovým žebříkem na trhu. Společnost nabízí široký výběr provedení schodů v jednoduchém provedení s dřevotřískovým víkem, extra zateplené nebo půdní schody s plechovým sendvičovým víkem s tepelným izolantem a protipožární vložkou.
    Společnost FAKRO je největším výrobcem dřevěných půdních schodů. Výrobní program zahrnuje třídílné nebo čtyřdílné skládací půdní schody do výšky místnosti 280 a 305 cm, dále stahovací půdní schody a to dřevěné, kovové i kombinované. Půdní schody lze doplnit příslušenstvím.
    V naší nabídce naleznete různé typy schodišť, od těch jednodušších jako jsou přímé schodiště, až po atypické schody. Můžete si vybrat schody a schodiště přímočaré, obkladové, lomené, točité schodiště (vřetenové schodiště); s podestou či bez podesty; jedno, dvou, tří a více ramenné; křivočaré, obloukové, žebříkové, mlynářské či úplně atypické. Jednotlivé konstrukční typy lze různě kombinovat tak, aby konečný výsledek přesně odpovídal vašim požadavkům a  možnostem daného prostoru.    
    Víme, že správný výběr není jednoduchou záležitostí, a proto Vám nabízíme naše služby. Oborníci ze společnosti TRUNN Vám ochotně se vším poradí, pomohou Vám vybrat design, tvar a typ, materiál i konečnou povrchovou úpravu. 


Schody pro bezpečný výlez na půdu

    Skládací půdní schody německého výrobce DOLLE v celodřevěném provedení i pro malé stavební otvory, půdní schody v rozměrech na zakázku, schody pro výšku místnosti až do 332 cm či protipožární poklopy s odolností do 45 minut.
    Hledáte pro svůj domov správné, moderní a zejména bezpečné schody a schodiště? Zcela originálně řešené bezpečné schody a schodiště, které vnesou do vašeho interiéru atraktivní design, eleganci, lehkost a osobitý styl Vám může nabídnout společnost TRUNN, která vyrábí schody a schodiště vysoké kvality již více než 15 let a dokáže Vám v tomto oboru nabídnout to, co málokterá jiná firma.


Schody a schodiště - montáž a sestavení

    Schody a schodiště jsou důležitým a stylovým prvkem interiérů. Jsou tím, co propůjčuje vícepodlažnímu domu nebo bytu originální atmosféru a styl. Schody a schodiště vytvářejí potřebnou dynamiku interiéru, oddělují jednotlivé sekce prostoru, jsou nezbytným funkčním prvkem a plní i důležitou estetickou funkci. Schody a schodiště jsou také často nazývány srdcem domu, a proto si jejich výběr zasluhuje patřičnou pozornost. Vedle perfektního návrhu je také velmi důležité jejich špičkové řemeslné zpracování a použití kvalitních materiálů. Jejich návrh a realizace patří mezi nejnáročnější činnosti, které je vždy dobré přenechat specializované firmě, např. společnosti TRUNN!
    Celá realizace schodů a schodišť lze rozdělit do tří kroků. Využíváme při ní moderní výrobní technologie, které zaručí maximální kvalitu našich výrobků, a podílí se na ní naši zruční řemeslníci, kteří pravidelně absolvují odborná školení. 
    Nejdůležitějším faktorem je pro nás Vaše spokojenost! Proto se nebojte říct své požadavky, záměry, plány či sny. Rádi pro Vás navrhneme, vyrobíme a vybudujeme originální schody a schodiště různých typů, materiálů, konstrukcí i tvarů, tak abychom splnili všechny Vaše představy. Dáváme si vždy záležet především na kvalitním zpracování konstrukčních materiálů, na jejich vysoké odolnosti a stylovém designu schodů a schodišť.
    Abychom mohli začít schody a schodiště vyrábět, musíme znát opravdu každý detail a přesné rozměry prostoru. Poté můžeme po dohodě s vámi vytvořit návrh a kalkulaci ceny. Schody a schodiště navrhneme pomocí speciálního počítačového programu a zpracujeme pro Vás jeho 3D vizualizaci.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00