Jak na věc


sauna u hastrmana

Sauna a ženy: saunování tělu i duši pomáhá, ale pozor na vlasy!

    Nemusíte nikam chodit ani se tísnit v sauně s cizími lidmi. Příjemné pocity ze sauny a saunování si tak můžete nerušeně vychutnat v soukromí a bez zdlouhavého cestování. Navíc vám objednanou saunu dopravíme a smontujeme zcela ZDARMA! Platí po celou ČR.
    Komfortní sauna Grand se rychle stane platnou součástí domácnosti i luxusního hotelu, wellness centra, bazénu a sportovního areálu. Aby vám i vašim hostům sauna co nejlépe sloužila, je nezbytné ji logicky a přirozeně propojit s dalšími prvky wellness. Tím se zabývá naše partnerská firma Eurobalneo, která saunu, bazén, solárium i fitness spojí jeden v harmonický celek. Saunová kamna, náhradní díly a další příslušenství pro sauny najdete ve specializovaném e-shopu Prowellness.cz.
    Realizace každé sauny je řešena individuálně s ohledem na přání zákazníka. Vlastní výroba saun probíhá u českého výrobce. Po dohodě s námi máte možnost navštívit náš výrobní závod a shlédnout tak výrobu právě vaší nové finské sauny či infra sauny. Tým zkušených a proškolených pracovníků vás rád seznámí s postupem výroby vámi vybrané sauny.


Ceník typizovaných saun (ke stažení)

    Podobně jako další sauny v naší nabídce, i luxusní saunu Grand můžeme vyrobit jak ve vestavné, tak i samostatně stojící variantě. Pro umístění sauny stačí dodržet základní pravidla stavební připravenosti, která si můžete stáhnout pro samostatně stojící sauny zde a pro vestavěné sauny zde.
    Na míru vyrábíme nejen finské sauny, ale i infrasauny, biosauny či kombinované sauny. Pro inspiraci máme pro vás k dispocizi 4 základní varianty provedení vnitřního obložení a lavic, které se mohou různě kombinovat. Jedná se o provední standard, optimum, exclusive nebo therapy.
    Plánujete si pořídit saunu na míru a hledáte inspiraci? Máme pro vás několik ukázek saun, které jsme postavili a předali našim zákazníkům v poslední době. Ať už vás zajímá sauna pro jednoho nebo velkorysá prostorná sauna pro více osob ­– jste na správné adrese. Vždyť sauny a infrasauny navrhujeme a stavíme již od roku 2004.
    Pro vaší větší představu, jak jednotlivé sauny vypadají jsme vám připravili fotogalerii saun, kde najdete jak fotky sauny z venčí tak detailní fotografie vnitřku a vybavení saun.


SAUNY NA MÍRU – SAUNAHOUSE®

    Nenabízíme vám nejlevnější sauny nebo levné sauny z dovozu, ale originalitu a vysokou kvalitu každé sauny přímo od českého výrobce saun. Máte možnost navštívit a shlédnout, jak probíhá vlastní výroba sauny, kterou jste si vybrali.
    Vhodně zvolená sauna je příjemnou cestou ke kvalitní relaxaci a rehabilitaci. Sauna se stává příjemným místem k odpočinku těla i mysli a zároveň výjimečným doplňkem vašeho života. Vyrábíme sauny pouze na míru! Všechny naše sauny jsou vyráběny dle vašich požadavků a přání. Pokud jste ve svých požadavcích nároční, jste u nás správně.V našem komplexním sortimentu naleznete
    Najdeme řešení téměř pro jakékoliv prostory, ať už jde o veřejné sauny a zařízení, hotelový provoz nebo sauny pro privátního klienta v rodinném či bytovém domu. Dopřejte svým hostům, sobě i svým dětem a rodinám zdravý životní styl a s ním spojenou životní pohodu a radost ze života.


5+1 sauna na míru – inspirujte se našimi aktuálními realizacemi

    Harvia představuje obsáhlou sbírku saunových produktů od těch standardních až po vybrané speciální, a to vše v nejvyšší kvalitě. Harvia design se stará o moderní lidské potřeby stejně tak dobře, jako o nároky, které v sauně kladete na teplotu a vlhkost. Můžete si vybrat ze saun typů Rondium, Variant a Rubic či zvolit jeden našich z pěti alternativních interiérů. Vybavte si svoji saunu přesně tak, jak chcete; saunovými kamny, světly, skleněnými dveřmi, okny, lavicemi, panely, dekorativními kamennými stěnami či dalšími produkty Harvia. Harvia všem zákazníkům nabízí variabilitu a vysokou kvalitu produktů již po mnoho let. Objevte dlouholeté zkušenosti a úctu k tradicím ve výrobcích Harvia a nechte je být součástí i vaší sauny - jedinečné oázy klidu.
    Saunování má především výborný preventivní účinek. Zvyšuje odolnost proti běžným infekcím horních cest dýchacích, povzbuzuje a vylaďuje nervové i hormonální funkce organizmu. Pomáhá také tělu zbavovat se při intenzivním pocení ve zvýšené míře zplodin látkové přeměny. Pro kardiaky je vhodnější infrasauna. U nás si můžete saunování prakticky vyzkoušet.
    2-5 luxusních lavic šíře 600 a 500 mm s masivní přední a zadní hranou z cedru Opěrky zad a mezilavicové opěrky GrandTvarované podhlavníky GrandKryt kamen GrandPodlahový roštStropní multibarevné LED osvětlení COLORIUM se samostatným ovládánímTeploměr/vlhkoměrSběračka, vědro, přesýpací hodiny
    Prodej saun realizujeme přes náš internetový obchod, kde najdete nejen saunové kabiny a nábytek do sauny, ale v nabídce nechybí ani kosmetika do sauny, ochlazovny, saunová kamna a topidla, oblečení na saunování a mnoho jiných potřebných doplňků pro vaše spokojené saunování.


Zajímavý článek o stavbě sauny (ke stažení)

    Říká se, že v sauně zapomenete na všechny starosti a únava se rozplyne jak pára nad hrncem. Když už se tedy rozhodnete pořídit si saunu, měli byste znát všechny možnosti a druhy saun, které současný trh nabízí. Protože sauna není jen finská nebo infrasauna, ale také kombinovaná sauna nebo biosauna.
    Rohový vstupObložení vnějších stěn sauny z osiky, z kanadské borovice Hemlock, nebo cedruProsklení stěn saunyVestavěné reproduktoryTopidlo s vyvíječem páryHvězdné nebeAutomatický dávkovač aromaSystém automatického dopouštění vodyRegulátor s barevnou dotykovou obrazovkou Emotec TouchLiniové podsvícení opěrek zad Grand WhiteSound&light stropní LED osvětlení sauny s integrovanými reproduktory, MP3 přehrávačem a USB vstupem včetně vnitřního ovladačeKamenný obklad vnitřní stěny sauny Stonepanel
    Že má finská sauna léčivé účiny už víme a mnohokrát to potvrdily i výzkumy vědců a lékařů. Saunováním se regeneruje a čistí pleť, uleví se unaveným svalům, zlepší se dýchací obtíže a zbavíme se studených nohou. Dokonce sauna účinně pomáhá i při hubnutí. Ale co sauna z hlediska ženy a její krásy?
    Sauny Harvia přináší chytrá komplexní řešení. Harvia nabízí vysoce kvalitní produkty, estetický design a snadnou montáž - vše v jednom balíčku, od stejného dodavatele.


Blahodárné účinky pobytu v sauně

    Řešení pro každý prostorModerní sprchová sauna je ideálním řešením pro malé koupelny. Široká nabídka materiálů a příslušenství vám poskytuje ideální možnost vytvořit si svůj vlastní styl. Přesně takový, po jakém toužíte.Pokud si chcete užívat klasickou finskou saunu v její tradiční formě, vyberte si z venkovních saun Harvia. Vychutnejte si všechny požitky, které přináší sauna na zahradě nebo vedle bazénu, a dejte svému saunování zcela nový rozměr.
    značka EOS digitální typ EMOSTYLE D s barevným LCD displejem a českým menu Umožňuje zapnout/vypnout topení, nastavit teplotu a ovládat vnitřní osvětlení sauny2x teplotní čidlo
    Luxus sauny Grand vás bude dostávat postupně – anatomicky tvarovanou lavicí z cedrového dřeva, snadnou a pohodlnou regulací topidla, barevným LED osvětlením nebo třeba drobnostmi typu přesýpacích hodin a vědra na vodu. Zážitek ze saunování můžete ještě umocnit některým prvkem z bohaté příplatkové výbavy.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00