Jak na věc


satelitní komplety

Za satelitní komplety od nás ručíme

    Digitální pozemní vysílání bude v Česku dostupné souběžně ve dvou standardech DVB-T a DVB-T2 od druhé poloviny roku 2016 do konce roku 2020. Počítá s tím Strategie udržitelného rozvoje zemského digitálního vysílání. Materiál zpracovala s usnesením vlády expertní skupina Ministerstva průmyslu a obchodu jako jedno z klíčových opatření Strategie správy spektra, které by mělo zajistit uvolnění kmitočtů pásma 700 MHz pro mobilní vysokorychlostní datové služby. Pozemní vysílání tak čeká důležitá změna - nevyhnutelné zmenšení stávajícího kmitočtového pásma UHF (470 - 790 MHz) určeného pro DTT ve prospěch jiných služeb.
    Vysílání bude zahájeno na den dětí, 1. června v půl šesté ráno.Za cíl si klade oslovit mladou generaci. Kromě populárních animovaných seriálů a dalších akvizičních titulů přinese i vlastní tvorbu.
    Veřejnoprávní televize odsouvá do listopadu 2019 původní záměr přesunout po skončení šampionátu v hokeji kvůli přechodu na vyšší stupeň digitalizace (DVB-T2) stanici ČT Sport na jiný multiplex. Sport zůstane v DVB-T, navíc i lidé, kteří si dosud nepořídili set top box ani nový televizor, budou moci znovu naladit ČT Déčko. Všech šest stanic České televize začne od 24. dubna fungovat ve stávajícím multiplexu 1, stačí tedy aktualizovat seznam programů pomocí automatického nebo ručního ladění na televizoru.
    14. 4. 2017 obohatí programovou nabídku Skylinku nový dokumentární program – UP NETWORK. Jde o první televizní stanici v Evropě zaměřenou výhradně na letectví. Svým divákům nabídne prakticky vše o letectví – od prazákladů až po nejaktuálnější novinky.


LTE zádrž Teroz 512, 0-782 MHz, 30 dB

    UP NEWS a zákazníkům Skylinku bude dostupný v češtině i v angličtině, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to v rámci programového balíčku Smart.
    Ve třetí vysílací síti MUX3 zahájí 1. června 2013 vysílání nový celoplošný kanál hudební stanice Óčko Gold. Zaměří se na největší hity od 60. až do 90. let a to jak z české a slovenské scény, tak od mezinárodních interpretů.
     V pondělí 2. dubna začne v Česku vysílat nový celoplošný kanál televizní skupiny Prima s názvem Prima KRIMI.
    Česká televize začala dne 29. března 2018 vysílat programy ČT1 HD, ČT2 HD, ČT Sport HD, ČT24 HD a ČT:D HD / ČT art HD v HD rozlišení 1080p/50 v rámci Přechodové sítě 11 - RS11. V Olomouci a okolí je možné tuto síť naladit na kanále 26. Pro příjem je nutný novější televizor nebo set top box s podporou DVB-T2, HEVC a HE-AAC.
    set top box t2 • Satelitní a DVB-T příslušenství • Settopboxy-kombinace DVB-T/DVB-S • DVB-S přijímače (satelitní) • Satelitní komplety Mascom
    Televize Seznam bude dostupná všem českým zákazníkům Skylinku, a to v rámci programového balíčku Digital.


HDTV satelitní komplet Mascom MC270, stříbrný, včetně karty Skylink M7 Irdeto, 1 TV, 2 družice

    Satelitní HD přijímače jsou vybaveny HDMI konektorem pro plně digitální propojení s novou televizí. Zvládají normu MPEG-4 pro HDTV příjem. Mají vestavenou licencovanou čtečku satelitních karet Irdeto, pro nové dekódovací karty Skylink nebo možnost vložení příslušného rozšiřovacího dekódovacího modulu.
    V Olomouci a okolí je možné od března 2018 příjímat dva nové multiplexy DVB-T2. PS12 vysílá z vysílačů Praděd a Kojál na kanále 28 nebo Zlín na kanále 22 a PS13 z vysílače Olomouc - Slavonín na kanále 24 nebo Zlín na kanále 34. Celkem je možné v rámci těchto multiplexů přijímat cca 27 programů.
    set top box t2 • Satelitní a DVB-T příslušenství • Settopboxy-kombinace DVB-T/DVB-S • DVB-S přijímače (satelitní) • Satelitní komplety Mascom
    Pokud vlastníte plazmový či LCD (LED) televizor označený HD-ready nebo Full-HD a pořídíte si k němu i HD satelitní komplet s HD satelitním přijímačem určený pro zpracování vysílání ve vysokém rozlišení obrazu můžete zdarma sledovat ČT HD, Nova HD, Prima HD, ČT 4 Sport HD, Markíza HD, … a postupně přecházejí na HD vysílání i další televize.


HDTV komplet Mascom MC270, červený, 1TV, 1 družice

    Prima KRIMI je dostupná na klasickou pozemní anténu v rámci celoplošného DVB-T multiplexu 3. Stačí provést nové vyhledávání stanic. V Olomouci jsou to kanály 51 z Pradědu, 59 z Kojálu nebo 25 ze Zlína. Prima KRIMI je také dostupná v balíčku Digital satelitního operátora Skylink.
    Nový filmový kanál Prima MAX HD, který svým divákům přinese nestárnoucí české komedie i hollywoodské trháky. Již v únoru diváci uvidí např. komedie „Pane, vy jste vdova!“, „Kulový blesk“ a „Sněženky a machři“, anebo dramata „Černá labuť“ a „Pokání“. Prima Max HD je zákazníkům Skylinku dostupný opět v rámci balíčku Digital HD.
    Se satelitními komplety pro příjem ze dvou družic Astra 23,5 a Astra 19,2 můžete na jedinou parabolu přijímat více jak 250 cizojazyčných programů (např.: Eurosport, Sport 1, BBC, CNN, EuroNews, SkyNews, Russia Today, CNBC, Bloomberg, Deluxe Music, Viva, Nickelodeon, KiKa, TVP, ZDF, MTV, RTL, WDR, …).


HDTV satelitní komplet Mascom MC270, stříbrný, 2TV, 1 družice

    Od 4. 1. 2011 je ze satelitní frekvence volně šířeno Country rádio a všichni zákazníci Skylink ho tak mohou nyní bezplatně přijímat. České Country rádio vzniklo v roce 1991 jako vůbec první evropské rádio zaměřené na country, folk, trampskou hudbu, klasický rock´n´roll a podobné hudební styly. Zhruba 70 % vysílacího času tvoří česká produkce.
    Od 25. 1. 2016 mají zákazníci Skylinku opět k dispozici HD verze programů Nova HD, Nova Cinema HD a Fanda HD, a to v rámci balíčku Digital HD.
    Programem nás má provázet řada známých tváří – Olga Šípková bude jedním z moderátorů každodenního lifestylového studia Ráno na gauči, Filip Horký a Jiří Hošek nabídnou unikátní reportérské sondy do života v Česku i ve světě. Nové pořady představí i Sabina Slonková, Helena Šulcová, Tereza Willoughby či sportovní expert Luděk Mádl. V nové podobě uvede televize i úspěšné video formáty z webu Seznam Zprávy, jakými jsou investigativní Zvláštní vyšetřování režisérské dvojice Vít Klusák-Filip Remunda, večerní rozhovory z cyklu Výzva či satirický pořad Jindřicha Šídla Šťastné pondělí.
    Česká televize přichystala na poslední srpnový den dárek pro své diváky - spouští dva nové programy dětský ČT:D (tzv. Déčko) a kanál věnovaný kultuře a umění ČT art.


HDTV satelitní komplet Mascom MC270, červený, 2TV, 1 družice

    Za poplatek pak můžete sledovat prémiové stanice jako FILMBOX HD, HBO HD, Travel Channel HD, Spektrum HD, Eurosport 2 HD, Nova Sport HD, Eurosport HD, History Channel HD, Discovery HD, Brava HDTV, Penthouse HD, Viasat HD, Fightbox HD, NG Wild HD, Nat Geo HD CZ, Deluxe Lounge HD, Classica HD, auto motor und sport HD, …
    Nova Sport HD, Eurosport HD, History Channel HD, Golf Channel, Sport 2, Paprika, HBO Comedy, Filmbox Family, Filmbox Extra 1, Nickelodeon, SPORT 5, Eurosport, HBO, Cinemax, CS Film, CS Mini, Fishing & Hunting, LEO TV, Disney Channel, Discovery, Film+, HBO 2, HOROR FILM, MiniMax, Sport 1, MTV, Eurosport 2, Filmbox, Filmbox Plus, JimJam, FILMBOX HD, HBO HD, Kino CS, Doku CS, Muzika CS, Travel Channel HD, Spektrum HD, Film Europe Channel, Markíza HD, SLOVAK SPORT.TV, AXN, Eurosport 2 HD, Viasat Nature, Viasat History, Viasat Explorer, Spice, MGM, History Channel, duck TV, NGC, NGC Wild, Discovery HD, Brava HDTV, Penthouse HD, Viasat HD, NOVA Sport, Fightbox HD, Docubox HD, Fashionbox HD, EroX HD, 360TuneBox, EroXXX HD, NG Wild HD, Nat Geo HD CZ, Deluxe Lounge HD, Classica HD, auto motor und sport HD, Man-X, Private Spice, Crime&Investigation, iConcerts HD CZ, Eurosport, Hustler, MTV Rocks, MTV Dance, VH1, VH1 Classic, …

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00