Jak na věc


sanatorium svaté anny

Poskytujeme slevy členům Klubu pevného zdraví VZP

    Neustále se vzděláváme ve svých oborech, sledujeme novinky a trendy, modernizujeme. Nabízíme znalosti a dlouholeté zkušenosti, ale také „srdce na dlani".
    Jsme rodinný typ sanatoria se zkušeným týmem odborníků s individuálním přístupem ke každému pacientovi. Zabýváme se komplexním řešením problematiky neplodných párů včetně IVF (in vitro fertilizace) – čili mimotělního oplodnění. Používáme progresivní mikrochirurgické a mikromanipulační techniky, včetně nejmodernějšího vyšetření embrya formou preimplantační genetické diagnostiky (PGD).
    Sanatorium Europa zahájilo provoz 1. května 2007 s nabídkou léčebně omlazovacích, estetických a diagnosticko léčebných programů, týmem zkušených odborníků a nejmodernější přístrojovou základnou. Ve stejném duchu a za neustálé snahy o rozvoj nabízených služeb v souladu s nejnovějšími směry v péči o zdraví a krásu funguje i dnes.


HLEDÁME DÁRKYNĚ OOCYTŮ (PLODOVÝCH VAJÍČEK) A DÁRCE SPERMIÍ

    Naším cílem je komplexní péče o ženy a muže všech věkových kategorií, kteří pro zlepšení a udržení svého zdraví, krásy nebo účinný relax hledají kvalitu a individuální přístup. Nabízíme služby kožních lékařů včetně estetické medicíny (dermatologie, flebologie), lékařskou kosmetiku, kosmetické služby, thajské masáže, rekondiční a relaxační masáže a mnoho dalších typů masáží, lymfodrenáž manuální i přístrojovou, koupele, tělové zábaly, manikúru, pedikúru, přístrojové hubnutí a formování těla, tejpování ad. Všechny naše služby můžete darovat prostřednictvím našich dárkových poukazů.
    EMBRYOSCOPE+ KONTINUÁLNÍ MONITORING VÝVOJE EMBRYÍ S HODNOCENÍM KVALITY KIDScore - jsme prvním uživatelem tohoto přístroje nové generace v rámci ČR. Pro všechny léčené páry je tento monitoring bezplatný. 
    Požadavky: Kurz pracovníka v sociálních službách - výhodou, kladný přístup k seniorům, zodpovědný přístup, ochota pracovat v týmu, občanská a morální bezúhonnost.
    111 – Všeobecná zdravotní pojišťovna201 – Vojenská zdravotní pojišťovna ČR205 – Česká průmyslová zdravotní pojišťovna207 – Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví211 – Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
    Přejete-li si hovor v určitou hodinu ( 8.30 - 16.30 hod) přidejte čas např. do sms stačí napsat  call 12.30  a zaslat na tel. číslo 603 501 306 a my se se vám ozveme pokud možno ve vámi dohodnutém čase tedy ve 12.30 hod.( záleží na pořadí v jakém k nám dotaz dorazí)


Vybrané zákroky prováděné v Sanatoriu ART

    V doplňkovém prodeji u nás najdete masti, výživové doplňky, a především speciální dermokosmetiku a kosmetiku, z velké části z produkce řeckých výrobců organických produktů péče o pleť. 
    Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní připojištění ve výši 1000 Kč, příspěvek na stravování, sickday a další benefity jako benefitní karta s 300 Kč/měsíc. Náborový příspěvek 10.000 Kč.
    Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní připojištění ve výši 1000 Kč, příspěvek na stravování, sickday a další benefity jako benefitní karta s 300 Kč/měsíc.
    Požadavky: Všeobecná zdravotní sestra s platným osvědčením k výkonu zdravotního povolání bez odborného dohledu, minimální praxe u lůžka výhodou, znalost práce na PC, kladný přístup k seniorům, zodpovědný přístup, ochota pracovat v týmu, občanská a morální bezúhonnost.
    Požadavky: Znalost práce na PC, minimální praxe u lůžka - výhodou, kladný přístup k seniorům, zodpovědný přístup, ochota pracovat v týmu, občanská a morální bezúhonnost.


Jsme smluvními partnery všech největších českých pojišťoven

    Dosahujeme velmi dobrých výsledků, které jsou srovnatelné s předními světovými centry asistované reprodukce. Máme vlastní dlouholeté zkušenosti, úzce spolupracujeme s pracovišti klinické genetiky a dalšími zdravotnickými a vědeckými institucemi v celé ČR.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00