Jak na věc


samozběr broskví kutna hora

Příroda se zbláznila! V Borovcích spouští v úterý samosběr jahod

    Češi vzali o nádherném víkendu plantáže s jahodami útokem. A spousta z nich musela po víkendu pro nedostatek zralé červené pochoutky zavřít. Připravili jsme ale seznam plantáží, kde jahody ještě jsou a můžete si je nasbírat.
    Ačkoli hlavní sezóna jahod skončila už před začátkem prázdnin, stále jsou místa, kde můžete sladké a čerstvé kousky ovoce sehnat. Někde dokonce ještě i v srpnu narazíte na samosběry, spíše se ale setkáte se stánkovým prodejem.
    Čerstvé jahody v listopadu? Díky letošnímu počasí pro ně nemusíte do obchodu či ke 12 měsíčkům. Nedaleko českých hranic je v úterý seženete i na plantáži u slovenských Piešťan. Jahodárna v obci Borovce v úterý uspořádá samosběr! Kilo lahodných červených plodů koupíte v přepočtu za 65 korun.
    Nejsladší období roku je tady! Jahody miluje snad každý. Lze si je pohodlně koupit v obchodech, ale po samosběru nebo od poctivého farmáře budou pravděpodobně chutnat lépe.
    Sezóna jahod přišla letos dřív! Díky teplému a slunečnému počasí posledních týdnů už jahody dozrály a prodejci zahájili i první samosběry. Kde už jahody prodávají a kde si je můžete sami natrhat?


Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

    Oznamujeme,že letošní sezóna samosběru ostružin a malin se pomalu chýlí ke konci.Vzhledem k letošnímu počasí bude samosběr ukončen už tuto neděli 16.9.2018.Chtěli by jsme poděkovat všem zákazníkům a příznivcům samosběru  co náš navštívili a budeme se na Vás těšit opět v příštím roce. S pozdravem se s Vámi loučí kolektiv berryservisu
    Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00