Jak na věc


salon taťány kovaříkové

We receive credit card payments

    Současné použití špičkové pěstící a dekorativní kosmetiky španělské kosmetiky značek Germaine de Capuccini a Keenwell a vlasové kosmetiky Wella a Orofluido zaručují skvělé výsledky v péči o naše zákaznice.
    Salon MAXX najdete Na Pankráci 32, Praha 4, kousek od stanice metra Pražského povstání, nabízí veškeré služby v péči o tělo, zdraví, krásu a harmonii celého těla. Na ploše 150 m2 si můžete vybrat z 16-ti služeb, které hýčkají a zkrášlují vaše tělo, vlasy i nehty.
    Or visit us personally. Our operating manager will be pleased to introduce you our establishment and prepare a refreshment for you. All reservations are mandatory.
    Potřebujete profesionální služby i relaxaci v útulném prostředí s přátelským a ochotným personálem, se špičkovými službami a vybavením? Navštivte náš Salon a nechte se hýčkat. Zasloužíte si to.


Kadeřnictví Brno, kadeřnický salon Brno, prodlužování vlasů Brno

    Historie Salonu Helena se datuje od roku 1991, kdy majitelka salonu Helena Svěráková odešla z Fakultní nemocnice v Plzni, kde pracovala jako rehabilitační pracovnice a začala podnikat v oboru masáže, rehabilitační cvičení a posléze, po rozšíření vzdělání, také péče o pleť a vizážistika, k čemuž byly velmi dobrým předpokladem dvě střední školy - gymnázium a střední zdravotnická škola. Desítky absolvovaných školení jsou samozřejmostí a dodnes je Salon Helena průkopníkem nových postupů a technologií.
    Napište nám, jak jste byli s našimi službami spokojeni, zda jste se cítili v našem salonu příjemně, případně co bychom dle Vašeho názoru mohli pro Vaši úplnou spokojenost vylepšit. 
    Are you organizing a corporate event or are you looking for a special present for one of your business partners? Do not hesitate to contact us for further information.
    Nezkrocené prameny a vzdušný styl. Lehkost objemů a odstínů vlasů skvěle ladí s plností zvířecích vzorů na látkách a nadvládou bílé, černé a hnědé barvy. Nové techniky střihů a barvení, stejně jako typy stylingu na míru Vás jistě zaujmou.
    Stali jsme se partnerem společnosti GTS ALIVE, s.r.o., která je oficiálním vydavatelem mezinárodních identifikačních průkazů ISIC, IYTC a ITIC. Více ZDE.


Keenwell, SCULTURE – Liporedukční gel 200 ml

    Praxe ve zdravotnictví se zcela jistě odráží v komplexním a individuálním přístupu majitelky i všech zaměstnanců k zákaznicím, neobvyklé je i široké spektrum přístrojů, z nichž mnohé známe ze zdravotnictví (přístrojová lymfodrenáž, laser, ultrazvuk, kyslíková mezoterapie). Novým přístrojem na ošetření pleti je Skinlight - přístroj na diamantovou mikrodermabrazi, který je určen pro vyřešení téměř všech nedostatků pleti, jako jsou vrásky, pigment, jizvy nejen po akné a stává se tak špičkovým přístrojem na anti-aging ošetření, osvědčuje se i pro dokonalé hluboké čištění pleti, které je bezbolestné a pleť po něm není podrážděná (viz Novinky).
    From 1st October 2018 you will find us at brandly new premises at Truhlarska 23, Prague 1, just 200 metres from current spot. We have prepared 6 massage rooms with showers. Just next to OC Palladum.
    OROFLUIDO ELIXÍR KRÁSY 100 ml NEPŘEKONATELNÁ JEMNOST A ZÁŘIVOST Orofluido je elixír krásy pro všechny typy vlasů. Exkluzivní mix arganového, lněného a šáchorového oleje, které Vaše vlasy zahalí a ponechá je lehké, zářivé a neobyčejně jemné.
    For groups of more than 4 people incl. deposit of 900 CZK per person is mandatory at least 3 hours before your first massage reservation. Please contact our reception desk.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
11009
cache: 0024:00:00