Jak na věc


sakon

Popis produktu – Sakon 80+18 g/m2

    ♦ Nejideálnějšího spojení docílíte pomocí žehlícího lisu.♦ Nažehlujte vždy bez napařování.♦ Doporučujeme žehlit přes pečící papír - zabráníte tak poškození pohledové textilie.♦ Doporučujeme nejprve vyzkoušet na malém kousku, jak výztuha na daný tip textilie chytá. Každá textilie a dokonce i barevný odstín se při nažehlování může chovat jinak. ♦ Pokud se nedaří zafixovat hned doporučujeme zvýšit tlak a čas působení. Nikdy nezvyšujte teplotu.
    Textilie: 90 % polyester, 10 % viskózaLepidlo: polyamidHmotnost [g/m2]: 80+18Šíře [cm]: 160Balení: Baleno v roli po cca 30 metrech. Náviny nemusejí být naprosto přesné. Automaticky zasíláme návin ± 5 bm. V případě, že by se jednalo o větší odchylku, budeme Vás informovat. Menší množství než jedna role, bude odmotáno a naskládáno.
    ♦ V případě, že chcete objednat menší množství než je celá stanovená role, vyberte položku BĚŽNÝ METR a zadejte počet celých metrů, které chcete zakoupit. V tomto případě nakupujete za cenu maloobchodní.♦ Pokud chcete objednat celé role, vyberte si položku ROLE s příslušným počtem metrů v návinu a zadejte počet rolí, které chcete zakoupit. Je zde uvedena cena za celou roli počítaná z velkoobchodní ceny - nakupujete za cenu velkoobchodní. Fakturovat budeme částku odpovídající přesnému počtu metrů zaslaného materiálu, odečítáme procenta za vady zboží. Výsledná cena se může tedy v rámci několika korun měnit.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00