Jak na věc


saint-germain-en-laye ve francii

Saint-Germain-en-Laye - hotely a ubytování

    Město Saint-Germain-en-Laye leží ve Francii obklopené Mareil-Marly, Poissy, Le Port-Marly, Marly-le-Roi a Louveciennes. Nabízí možnost ubytování v 11 hotelech, apartmánech a nocleh se snídaní.
    Situated on the edge of the woods, facing the Château de Saint-Germain-en-Laye, Mercure Paris Ouest St Germain is located 500 metres from the RER A Train Station, giving easy access to La Défense.
    Situated in the peaceful surroundings of Paris, the Campanile Saint-Germain-En-Laye offers easy access to the city centre and all its famous monuments. Rooms are well equipped and include free Wi-Fi.
    Tento hotel ve stylu venkovského domu se nachází se na okraji lesa St Germain a nabízí pokoje a apartmány. Všechny jsou jedinečné a poskytují útulnou atmosféru.
    Apart By Jo is 500 metres the Château de Saint-Germain-en-Laye and 21 km from Paris. It offers free Wi-Fi access, exposed beams and views of Place du Marché Neuf. A flat-screen TV and a sofa are provided.


Doporučené hotely Saint-Germain-en-Laye

    Zájemci se postupně shromažďují v prostorách „Office du Tourisme“, informačního střediska v jedné ze středověkých uliček centra města, na ulici s poetickým názvem „Rue au pain“ (Chlebová ulice). Po dřevěných schodech domu, v němž se v roce 1862 narodil francouzský hudební skladatel Claude Debussy, oděný v mušketýrském černém klobouku s červeným perem, schází náš průvodce, pan Marouane Ouled Amor. Profesor historie, jehož odborný zájem se neomezuje pouze na život francouzských králů, ale jeho obdivuhodný záběr zahrnuje oblasti jako indickou kinematografii či pákistánskou poezii.
    Pro vyhledání volného ubytování v Saint-Germain-en-Laye si nejdříve vyberte datum vašeho pobytu. Můžete si i nastavit cenový rozsah za pobyt/pokoj, který jste ochotni do Vašeho ubytování investovat. Také můžete nastavit rozsah hledání okolo Saint-Germain-en-Laye pro vyhledávání ubytování i v jeho okolí. Pokud necháte zaškrtnuté políčko „jen dostupné“, získáte aktuální on-line data o ubytování v Saint-Germain-en-Laye.
    Pavillon Henri IV se nachází v parku zámku Saint-Germain a nabízí 4hvězdičkové ubytování s nádherným výhledem na Paříž a údolí Seiny. Hotelové pokoje kombinují elegantní interiér s moderním zařízením.
    Pokud hledáte ubytování v Saint-Germain-en-Laye v předem dané lokalitě, můžete použít naší on-line mapu s přesným zobrazením všech hotelů, apartmánů a nocleh se snídaní Saint-Germain-en-Laye.


Saint-Germain-en-Laye: Turistický průvodce - tipy na výlety, turistika, nejlepší restaurace

    Located in Saint-Germain-en-Laye in the Ile de France Region, 700 metres from Château de Saint-Germain-en-Laye, Villa Castoria boasts a sun terrace and views of the garden. Free WiFi is featured and free private parking is available on site.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00