Jak na věc


sázková kancelář chance kurzova nabidka

Vstupní bonus do 50 tisíc Kč a k tomu 500 Kč za registraci

    Nyní následuje ověření vaší e-mailové adresy, kdy vám je zaslána zpráva s ověřovacím odkazem a klikněte na uvedený odkaz. Následně obdržíte SMS s přihlašovacími údaji a číslo smlouvy, které potřebujete k přístupu.
    Pokrytí fotbalových lig je skutečně výborné. Sázející tak zdarma mohou sledovat zápasy španělské Primera Division, italské Serie A, holandské Eredivisie nebo francouzské Ligue 1.
    Příklad: Při dokončení registrace na pobočce jsem potvrdil zájem o vstupní bonus. Následně jsem ihned provedl vklad 1.000 Kč. Tudíž je mi přidělen vstupní bonus 1.000 Kč. Pro to, abych mohl s tímto bonusem disponovat musím provést sázky v celkové hodnotě 10.000 Kč [(1.000 Kč bonus + 1.000 Kč vklad)*5 = 10.000 Kč]. Již po prosázení 20% z této sumy (tj. 2.000 Kč) můžu disponovat s bonusem v hodnotě 200 Kč. Následně po prosázení zbylé sumy (tj. 8.000 Kč) můžu disponovat se zbylou částí přiděleného bonusu, tj. 800 Kč.
    Nety lze použít i na úhradu SMS týkající se vyhodnocení vašeho tiketu. Cena za odeslání 1 SMS je 1 net. A dokonce i na kurzové zvýhodnění sázek do 2 500 Kč až o 25%.


Jak si založit v Tipsportu účet

    V Tipsportu na vás čeká nejbohatší nabídka LIVE sázek. Každodenně naleznete v nabídce stovky zápasů od nejpopulárnějších sportů až po ty méně populární. Samozřejmě, nejvíce událostí je z fotbalových trávníků a tenisových kurtů, neboť těchto akcí je během roku nejvíce. Kurzová nabídka se přizpůsobuje aktuálnímu zápasu a kurzy se neustále mění v závislosti se změnami skóre či dle jiných důležitých faktorů jako červená karta nebo zranění hráčů.
    Registrace je velmi jednoduchá. Stačí vyplnit registrační formulář na tipsport.cz. Pak vám přijde e-mail od Tipsportu pro ověření vaší adresy, kde je třeba kliknout na odkaz v emailu a přijde vám SMS-ka s heslem pro přihlášení. Následně je nutné registraci dokončit i na pobočce, avšak po dobu 30 dní lze využívat služeb i bez této návštěvy. Pro trvalý účet je však třeba navštívit pobočku.
    Velkou výhodou při tipování přes internet je i to, že si svůj podaný tiket můžete shlédnout v přímých přenosech na webu Tipsportu. Na www.tipsport.cz najdete během roku tisíce přímých přenosů z fotbalu, tenisu, basketbalu, hokeje, volejbalu či baseballu.
    Sázková kancelář Tipsport vytvořila pro své zákazníky i speciální mobilní aplikaci, která je určena pro zařízení s operačním systémem Android a systémem IOS (Apple). Je to nejrychlejší a nejpohodlnější sázkařská aplikace, která přináší snadný přístup k vašemu účtu a umožňuje online tipování či sledování přímých přenosů.


Tipování přes mobil v Tipsportu

    Poměrně čerstvou novinkou sázkové kanceláře Tipsport je i funkce Cash out. Určitě se každému sázejícímu stalo, že na jeho tiketu mu chybělo uhodnout už jen jeden zápas. Začátek zápasu se pomalu blíží, ale vy si už nejste tak jistý, že vám poslední zápas vyjde. V tomto případě můžete předejít zbytečnému stresu a okousaným nehtům díky zmiňované funkci Cash Out.
    Pokud se na vašem tiketu nachází minimálně 10 sázkových příležitostí, jednoduše kliknete na tlačítko EXT, které vám automaticky určí zápas s nejmenším kurzem.
    Nyní je online registrace hotova a nyní musíte ještě dojít k ověření totožnosti a podepsání smlouvy na pobočku sázkové kanceláře Fortuna a tím dokončíte registrační proces.
    Sázková kancelář tipsport.cz nabízí různé druhy tiketů, ze kterých si určitě každý vybere. Nejvíce využívaným typem tiketu je AKU, ale také jsou populární i skupinové tikety tzv. MAXIKOMBI. V nich si vámi vybrané zápasy rozdělíte do více skupin. V případě, že vám nevyjde jedna či dvě skupiny, nezoufejte, stále totiž můžete vyhrát.


jak vložit peníze na účet fortuna

    Tipsport je největší sázková kancelář v Česku, která má udělenou licenci od Ministerstva financí, a proto se není třeba ničeho obávat. Svou dominanci na českém trhu si buduje již od roku 1991. Z jedné pobočky v Berouně je dnes mezinárodní holding, který má 3 tisíce zaměstnanců. Tipsport.cz se vyznačuje širokou kurzovou nabídkou, množstvím inovací, vysokou hladinou kurzů a nejlepšími akcemi. Jednoznačně je třeba zmínit i obrovskou komunitu sázkařů, která se těší z Tiket arény (zveřejňují se zde top tikety, i ty smolné), živé diskusní fórum nebo analýzy zápasů.
    Stalo se vám někdy, že jste podali tiket, na kterém vám ujel pouze jeden zápas s paradoxně nejmenším kurzem? Na tipsport.cz se takovým situacím můžete vyhnout jednoduchým klikem.
    U tenisu si můžete podat sázku na přesné skóre setu, počet gemů v jednotlivých setech a nechybí ani sázky na přesné skóre v konkrétních gemech. Při LIVE sázení je dostupná i funkce tipClick. V nastaveném účtu si zadáte částku, se kterou chcete tipovat, a na podání tiketu vám stačí už jen jedno kliknutí na příslušný kurz.
    Tipkonto je rovněž jedna z výhod, kterou Tipsport nabízí každému sázejícímu. Jde o systém, kterým získáváte na svůj hráčský účet body navíc, tzv. nety, a za tyto body můžete pak uzavírat tikety jako za reálné peníze.
    U tiketu s kurzem nad 20.00 získáte 2 % vkladu v podobě netů. To znamená, že například při vkladu 5 € a kurzu nad hranicí 20,00 získáte na své hráčské konto 5 netů. Následně při kurzu 100 je to 5 %, 500 – 10 %, 2000 – 15 %, a nakonec při kurzu vyšším než 5000 získáte až 25 %!


jak vybrat peníze z účtu fortuna

    U zmíněných událostí si můžete vsadit i na speciální sázky, jakými jsou počet žlutých karet, červených karet, tip, zda bude penalta v zápase nebo ve které minutě padne první gól. Pro odvážnější jsou připraveny sázky na přesný výsledek zápasu, ať už z fotbalu, tenisu či hokeje. Nechybí také sázka bez remízy i o dvojtip 12, který vylučuje možnost remízy v zápase. Samozřejmostí jsou také sázky na střelce gólu v zápase.
    Od roku 2004 nese její název i nejvyšší hokejová soutěž v Česku – Tipsport extraliga. Od roku 2009 již nabízí své služby i na internetu a vzniká www.tipsport.cz. Obrovským zlom nastal, když na internetu v roce 2013 zrušily manipulační poplatek a v tomto roce se k Tipsport holdingu přidala i Chance.
    Na jednom tiketu se může nacházet maximálně 50 zápasů. Výše minimálního vkladu je 1 Kč. Dalším důvodem, proč si vytvořit hráčské konto na internetové stránce www.tipsport.cz, je i to, že za tikety podané na internetovém hráčském kontě neplatíte manipulační poplatek. Ušetřené peníze můžete využít k podání dalšího tiketu a vyhrát třeba i maximální možnou výhru, která je magických 10.000.000 Kč (za jeden týden).
    Pro tenisové příznivce jsou připraveny přenosy ze všech 4 grandslamových turnajů, turnajů Masters 1000 i různých menších turnajů, včetně challengerů. Nadnárodní KHL, kanadsko -americká NHL, Tipsport extraliga či basketbalová NBA rovněž nechybí v široké nabídce Tipsportu.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
14830
cache: 0024:00:00