Jak na věc


rybí salát z tresky

Koš na ovoce Impuls chrom 37,5x32cm - Kela

     Vysoce výrazná moučka z olihní. Může být použita jako hlavní atraktor nebo jako doplněk rybích mouček. účinekKapři milují olihně v jakémkoli stavu a tato moučka není výjimkou. Obsah proteinů je okolo 80 % .DD 5-30%.
    Rybí maso je velmi zdravé a lehce stravitelné, v jídelníčku by mělo být poměrně často. Kapr, pstruh nebo losos se připravují nejčastěji, ale chutných ryb a jídel z nich je mnohem víc. Tato kuchařka na jídla z ryb obsahuje samozřejmě polévky i hlavní jídla, ale i různé předkrmy, saláty a další rybí lahůdky.
    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!
     Tato neuvěřitelně účinná moučka je enzymaticky upravená, předtrávená, pomalu se rozpouštějící při všech teplotách vody. Za poslední léta jsem vyzkoušel spoustu kvalitních rybích mouček, ale tato je podle mě ještě minimálně o třídu lepší.DD 5-25%.
     Tato moučka se vyrábí z nejkvalitnějších Red Halibut pelet. Je vysoce atraktivní, obzvlášť při vyšších teplotách vody. Kapři ji milují, stejně jako Halibut pelety. DD 10-75%


Přidávat recepty mohou pouze přihlášení uživatelé.

     Fólii rozřežeme na čtyři stejné díly a do středu každého položíme dva plátky citronu a na ně rybí filet. Poklademe rajčaty nakrájenými na plátky a cuketou nakrájenou na kolečka. Ochutíme pepřem, solí a posypeme nasekanou petrželkou. Zabalíme a...

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00