Jak na věc


rudolf deyl zemřel během natáčení

Walzel fabrika na zážitky Meziměstí

    Rudolf Hrušínský, používající za svým jménem během otcova života dovětek mladší, pochází z hereckého rodu Červíčků. V mládí mu však nejprve učarovala hudba, konkrétně hra na klavír a akordeon, kterou studoval na Státní konzervatoři. K herectví se přiklonil v roce 1974, kdy přešel na DAMU. O čtyři roky později se mu dostává příležitosti vystupovat na divadelních prknech pražského Činoherního klubu, kde postupně ztvárnil role ve velkých inscenacích, například Něžný barbar, Hejtman z Kopníku, Obsluhoval jsem anglického krále, Figarova svatba či Lakomec. Počátkem 80. let Rudolf dostává velké role i ve filmu (debutoval, podobně jako řada hereckých kolegů, ještě coby student), i když je stále tak trochu v otcově stínu. Z obrazovek a pláten kin Rudolf Hrušínský mladší nezmizel ani po revoluci. Poměrně velkou popularitu mu přinesla postava patologa Slavíčka, jehož si zahrál v komedii Byl jednou jeden polda. Neméně výrazný pak byl v Zelenkových Knoflíkářích, kde si střihnul roli nezaměstnaného
    do základní nabídky jsme přidali TV kanál Šlágr TV. Kanály skupiny Eurosport jsme přepnuli do HD rozlišení pro ještě lepší sportovní zážitek.
    V osobním životě Rudolf Hrušínský holduje hlavně rybaření, ale nepohrdne ani tenisem či uměním, dokonce sám maluje. Se svou ženou má tři děti, z nich nejstarší Rudolf Hrušínský nejml. se rovněž věnuje herectví.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00