Jak na věc


rozpažování s jednoručkami

Rozpažování s jednoručkami na rovné lavici :

    Snažíte se vybrat nový televizor? Potom vám pomůže TV specialista, který má nemalou zkušenost s televizemi od roku 1990. Nechte si zdarma raději poradit od odborníky.
    Milujete své děti a dali byste jim cokoliv? Pak Vás určitě webové stránky o výchově dětí naučí, jak s nimi ve skutečnosti jednat. Kouzelnavychova.cz se snaží všem kdo chce, pomáhat se správnou výchovou.
    Profesionální posilovací stroj - Rozpažování v sedě na ramena na posilování svalů ramen od finského výrobce DAVID.
    Rozpažování s jednoručkami je velmi účinným cvikem na kvalitní rozvoj prsních svalů a zároveň je také velmi jednoduchý. Základní pozice je v leže na lavici s jednoručkami v rukou. Ruce jsou téměř natažené nahoře nad hrudníkem. Dále ruce spouštíme po oblouku dolů a neustále opakujeme.


ROZPAŽOVÁNÍ S JEDNORUČKAMI NA ROVNÉ LAVICI

    Lehněte si na rovnou lavici a uchopte činky nadhmatem, posléze se pevně přitiskněte zády o opěrku. Nohy mějte pevně zapřené o zem. Zvedněte činky nad hlavu, ruce mějte mírně pokrčené v loktech a dlaně vytočte proti sobě. S nádechem spouštějte činky plynule dolů po dráze oblouku do stran, až do maximálního protažení prsních svalů, pak s výdechem opět začněte činky vracet po stejné dráze do výchozí pozice.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00