Jak na věc


rozdělení teplých a studených barev

Lavazza Super Crema zrnková káva 1kg

    Prodejna bude otevřena naposled v tomto roce v pátek 21.12.2018 v době od 6.30 do 15.30 hodin. Následující pátek  tj. 28.12.2018  bude prodejna uzavřena. Opět prodejnu otevřeme pro veřejnost v pátek 4.1.2019.
    vyplnit žádost Souhlas s dělením nebo scelováním pozemku žádost možno stáhnout zde. Nebo je možné žádost sepsat zcela volně, s dodržením všech náležitostí.
    Od pondělí 24.9.2018 je u vjezdu do firmy otevřená prodejna pekárny Lešňanka, kde si můžete nakoupit čerstvé pečivo, zákusky, mléčné výrobky a jiné. Prodejna je otevřena pondělí - čtvrtek 5.30.-11.30hodin a v pátek 5.30-15hodin.
    V naší nabídce můžete v tomto období  najít a nakoupit od tuzemských pěstitelů rajčata volná, cherry, papriky světlé i lečové, feferonky, beraní rohy sladké i pálivé, červenou kapii a mnoho jiných výpěstků.


MŮJ KLUB - 4. část rozdělení finančních prostředků v dotačním programu

    výřez katastrální mapy s navrhovaným dělením pozemku s vyznačenými přístupy z veřejného prostranství na všechny oddělované části. Vyznačení navrhované změny se zakresluje do mapy červenou čarou, oddělované části se označují obvykle písmeny velké abecedy, také je vhodné oddělované části přibližně okótovat.
    na základě žádosti, grafické přílohy, eventuálně plné moci (i neověřené) pokud souhlas nevyřizuje vlastník, zajistit souhlas obce ve které se nemovitost nachází a následně souhlas stavebního úřadu (souhlas od SÚ vyřídíme případně za vás na základě udělené plné moci). Seznam stavebních úřadů naleznete zde.
    Krouhané zelí již letos neprodáváme. V prodejně si můžete zakoupit hlávkové zelí na krouhání, brambory, cibuli , jablka a mnoho jiných druhů čerstvé zeleniny a ovoce


Prodejna otevřena ve čtvrtek 18.4.2019

    následně je nutné smlouvu, souhlas SÚ, listinu prokazující oprávnění vlastníka nebo jiné osoby oprávněné z právního vztahu nakládat s předmětem právního úkonu, jehož právní účinky nastaly před 1. lednem 1993 (tzv. nabývací titul), případně plnou moc pokud vklad nevyřizuje vlastník zanést na příslušné katastrální pracoviště a podat návrh na vklad. Buď vyplnit papírový formulář - možno stáhnout zde, nebo je možné žádost vyplnit i elektronicky zde.
    V naší prodejně si můžete nakoupit pozdní brambory z Jižní Moravy, cibuli na uskladnění. Nabízíme široký výběr jablek. Zelí na krouhání budeme prodávat až od října.
    dále je mezi vlastníkem a nabyvatelem nutné sepsat smlouvu, ke které se geometrický plán pevně připojí. Tyto služby vyřizuje např. právník, notář, realitní kancelář, nebo je možno sepsat smlouvu svépomocí.
    V naší prodejně si můžete nakoupit jarní zeleninu od místních pěstitelů. V nabídce již máme ředkvičky, kedlubny, cibulku, různé druhy salátů. Dále nabízíme slovenské okurky bez postřiků. Prodejna je otevřena každý pátek v době 6.30.-.15.30hodin    Nabízíme všem našim zákazníkům možnost zakoupení dárkových poukázek na nákup zboží v naší prodejně v hodnotě 200,-Kč. Tyto poukázky si můžete zakoupit přímo v naší prodejně jako dárek pro své blízké.


REPRE 2019 - přehled vyplacených finančních prostředků k 31.05.2019

    Od středy 3.10. 2018 zahajujeme prodej zelí na krouhání a krouhanky. Krouhané zelí je nutno objednat předem buď v naší prodejně nebo na tel. 571 777 722 nebo  571 777 723.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00