Jak na věc


rozdělení interiéru

Správní poplatky na stavebním úřadě 2013

    Ludmila Cenková - 23.10.12 11:40 Dobrý den, prosím o radu, provádíme rekonstrukci staršího bytu, který má chodbu se 7 dveřmi, z toho 3 prosklené v dubu s černými zárubněmi a vestav.skříň v javoru.1.Jakou podlahu, která by sjednotila chodbu, OP a kuchyň,která je propojena s OP.2.Dále prosím o radu v jakém dekoru nábytek v OP a výmalba a totéž s kuchyní. Okna jsou bílá po celé délce OP a kuchyně v délce 5,7 m s orientací na jih. 3. Také radu, jaké dveře s obložkami, případně barvu zárubní . Děkuji Vám.
    Hanna - 23.10.12 11:03 Dobrý den, chtěla bych se prosím zeptat na dekor kuchyňské linky, která je propojená s obývákem a kterou právě ladíme. Podlaha je vinylová jasan bělený, okna dřevěná tmavě hnědá. Pracovní deska tmavá, pravděpodobně typ wenge luiziana. Jakou byste doporučila ibarvu nebo i typ za pracovní desku, aby nezanikla černá baterie? Děkuji.
    Vyznat se v široké nabídce skel není úplně jednoduché. Proto jsme pro Vás připravili přehled základních typů, které můžete nalézt v sortimentu firmy VV sklo s.r.o. Na následujících řádcích se dozvíte informace, které určitě využijete při nákupu.


Pokojová fontánka zvlhčí vzduch, zklidní mysl a vyrobit si ji můžete sami

    Látkové vertikální žaluzie v sobě spojují sluneční clonu s elegantní dekorací interiéru. Tvoří moderní dominantu bytových, kancelářských, společenských a jiných reprezentačních prostor. Tyto žaluzie nahrazují tradiční prvky jako závěsy a záclony. Stále častěji se používají z důvodu ochrany alergiků, neboť jejich instalací dojde k citelnému provzdušnění interiéru. Vertikální žaluzie lze taktéž použít k zajímavému rozdělení interiéru. Díky široké paletě barev lze žaluzie sladit s interiérem a je ideální všude, kde potřebujete zvýšit pocit soukromí.
    Kdo se obává, aby k sobě okenní dekorace nepoutala přílišnou pozornost, může použít osvědčené řešení – záclony i závěsy sladěné tzv. tón v tónu z lehkých, světlých látek. Krémová je velice elegantní, přicházející denní světlo příjemně prohřeje a barevně naváže na odstín výmalby.
    Na obrázku vidíte decentně vzorované závěsy Togena. Cena látek od firmy Saum & Viebahn se liší dle dodavatele a pohybuje se kolem 1300 – 1600 Kč/bm v šíři 140 cm.
    Chci projekt domu.cz je jediný poptávkový server orientovaný na realizaci. Zaměřujeme se na všechny poptávky, které jakkoliv souvisí s realizací domu. Od poptávek projektů, materiálů, stavebních firem až po reality.
    soukal - 07.02.14 10:27 Domácím kutilům mohu doporučit kotevní techniku http://www.metal-trade.cz/cs/eshop/51-hmozdinky-upevnovaci-material Byla jsme s objednávkou velmi spokojená a ceny mají velmi výhodné.


Výměna střešní krytiny - stavební povole...

    Závěs na snímku je ušitý z látky Martini 168 od dekoratérského studia Styltex. Látka v obvyklé šíři 140 cm stojí 1 196 Kč/m (cena dle rozměrů a pracnosti šití).

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00