Jak na věc


rohlíky ze špaldové mouky

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

    Rohlíky jsem vyzkoušela. Povedly se, byly výborné. Děkuji za recept. Dcera mě upozornila na Vaše stránky. Hledala nějaká vegetariánská jídla. Vaše stránky jsou báječné. Díky. Jitka
    [3]: ahoj Mary, díky ti moc za komentář k rohlíkům – asi ses dostala shodou okolností na náš blog díky tomu, že se článek ocitl náhodou mezi prvními deseti na hlavní stránce blogu, ale píšu ti, protože kůň ve tvém profilu mě přivedl na tvou stránku a máš na stránkách fotku naší klisny )). Posílám ti odkaz na jeden náš článek, kde jí uvidíš – zvláštní shoda okolností http://conovehonakopci.blog.cz/1007/sena
    Váš web čtu pravidelně, s realizací receptů je to už horší. Ale včera jsem se konečně odhodlala a večer připravila těsto. Přes drobné technologické nedostatky – jedno droždí kyselé , druhé vypadalo dobře, ale kynout se mu taky nechtělo, zapomněla jsem na olej, dnes ráno jsem nevstala tak, jak jsem potřebovala, takže jsem pekla až odpoledne, dítě prohlásilo, ať mu radši udělám jablíčkovou buchtu – se vydařily luxusní křupavé rohlíčky, které zmizely ještě teplé… příště zkusím některou z ochucených variant, díky za recept.


29 komentářů to “Rohlíky konzumní”

    Poté, co jsem si zajela postup na chléb a domluvila se se svojí troubou, pustila jsem se do konzumních rohlíků. A opět úspěch veliký. Mám jich tak 20 z kila, jen tedy mi je doma hned snědí. Ale zase, je to super recept a je to hned hotové.
    [4]: Milá Farfallo – jsem grogy !!! , vůbec ne kvůli Vánocům, ale kvůli oplatkovači !!! Napíšu do článku vše podrobně, ale te´d to vůbec nezvládám, těším se na to – fotky z prvního oplatkování jsou nepoužitelná – nevydrhnutá kamna , ale oplatky parádnický, díky tobě !!! nicméně – nejdu do koupi, maximálně do elektrického a to zase nechceme protože nemusíme mít vše, prostě si ho jednou za čas asi půjčím nebo seženu nějaké kleště, ale levné – budu hledat. Stála jsem u plotny a neustále slyšela…. „ještě já“, „ještě já“ a zdálo se mi o tom i v noci !!!


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00