Jak na věc


rmsk cidlina nový bydžov hymna

Dopuješ, tleskat ti nebudu. Plavci oceňují Australana, který odmítl stát na stupních vítězů vedle kontroverzního Číňana

    S tímto faktem se pereme celou sezónu. Fotbal už se nehraje jen na krásu,ale rozhodují osobní souboje, bojovnost a chuť se na hřišti odevzdat pro tým. V tom máme obrovské rezervy..   O.Nejman
    Steven Gerrard: "Slovo ´talent´ mě irituje. Rád vidím nějaký talent, ale v akademii Liverpoolu FC je důležité to, aby hráči pochopili i druhou stránku hry. Bojovnost, vyhrávání soubojů. Chodit do soubojů, kde to bude bolet. Vaše plíce musí hořet. Když toto nechtějí hráči pochopit a přenést do zápasů, nemůžou s tím jít do Premier League či Ligy Mistrů. Talent je důležitý stejně jako vzpomínaná druhá stránka hry."
    Hodnocení: Každý tým byl aktivnější jeden poločas. V tom prvním dominovala Cidlina, která nás přehrála důrazem, pohybem a rychlostí. Druhý se role obrátily, ale na vyrovnání skóre nám chyběla větší kvalita v útočné fázi. Pochvalu zaslouží neúnavný Pepa Slavíček a střídající Vojta Nosek. 


U15+U14 - FK Náchod - RMSK Cidlina

    Hodnocení: Dnes to byla křeč se vším všudy. Na nadšeně bojujícího soupeře, který nás v úvodu zaskočil svou aktivitou a po jednom z rohů se dostal do vedení, dnešní utahaný výkon bez nápadu v útočné fázi prostě nestačil. Klukům se nedá upřít snaha s výsledkem něco udělat, ale brzdila nás velká nepřesnost a zbrklost v koncovce. Nepřipravené střely z velké dálky spolehlivě chytajícího brankáře nemohly ohrozit.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00