Jak na věc


rezidence ponava ii

GEMO vydalo nový "Company Profile 2014 - 2015"

    Zajímavým prvkem jsou velkorysé posuvné panely, které nabízejí stínění, případně maximální intimitu. Jejich materiál dává designu zajímavý detail a kvalitu. Je možné je posouvat dle potřeby a stínit či oddělit lodžii, nebo obytnou místnost.
    Společnost GEMO OLOMOUC vydala svůj nový "Company Profile", ve kterém najdete vyjádření vrcholového vedení společnosti, stručné shrnutí 25leté firemní historie, vybrané referenční stavby a developerské projekty včetně těch, které firma právě realizuje. Fotografie a další informace včetně prolinku k prohlídce profilu najdete zde.
    Novostavba je situována v klidné lokalitě Olomouc Lazce s výbornou návazností na centrum města (pěšky za cca 5 minut). Vedle bytového projektu se nachází administrativní budova s okrasnou zahradou. Rezidenční bydlení je vzdáleno jen pár minut chůze od katedrály sv. Václava a z bytů se otevírají jedinečné výhledy na historické panorama Olomouce a Klášterní Hradisko.
    Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, doprava autobusem tam i zpět, spotřeba el. energie, vody a plynu, vstup do bazénu, služba tel. asistence, garanční pojištění.


Rezidence Na Dlouhé / bydlíme srdcem / Prodáno již 92 %!

    V soukromém suterénu se nacházejí parkovací místa, sklepy (sklep je součástí ceny každého bytu) a technické zázemí. Parkování je rozděleno celkem na dvě garáže se samostatnými vjezdy z obslužné komunikace z ulice Dlouhá. Ze suterénu se lze dostat do bytů pohodlně pomocí výtahů a schodišť.
    Na promenádě najdete spoustu obchůdků a posezení. Výborná je místní pizza a mořské speciality. Ceny potravin jsou v Itálii téměř shodné s našimi cenami. Přesto je ale lepší zajít si do větších supermarketů. Sezonní ovoce a zelenina jsou mnohdy od místních pěstitelů za velice nízkou cenu s vysokou kvalitou.
    Společnost GEMO DEVELOPEMENT toto oznámila na svém webu. Podrobnější informace najdete zde. Výstavba nákupního centra trvala rok (2013 - 2014), jejím generálním dodavatelem bylo GEMO OLOMOUC a developery GEMO DEVELOPMENT a TK Development.
    V průběhu výstavby můžete vybírat ze širokého sortimentu bytového vybavení prostřednictvím katalogu dodavatele. V rámci klientských změn bude možné měnit jednotlivé položky od dveří, podlah, obkladů, dlažeb až po zařizovací předměty a sanitární techniku.
    Pokud máte zájem o ubytování v jiném letovisku, které na stránkách nemáme, tak nás neváhejte kontaktovat a pokusíme se Vám ubytování zajistit. Nabídku míst neustále rozšiřujeme a aktualizujeme.


Nabízíme pro Vás následující letoviska:

    Pěkná menší rezidence Aurora s bazénem leží v klidnější části letoviska, ve vzdálenosti asi 300 m od písečné pláže. Ubytování je obklopeno udržovanou zahradou.
    Majitelé bytů ocení nejen bezprostřední blízkost služeb - zastávku bus, MŠ, ZŠ, dětské hřiště, zdravotní středisko, obchod se smíšeným zbožím Hruška, Mama centrum a restauraci, ale také množství služeb, sportu a kultury nacházející se v historickém centru města, OMEGA centrum sportu a zdraví, finanční úřad, obchod s potravinami Lidl – to vše v docházkové vzdálenosti.
    Náš bytový projekt v Olomouci – Rezidence Na Dlouhé - nabízí celkem 55 nových bytů s dispozicemi 1+kk – 4+kk o velikostech 31,11 – 119,10 m2 ve třech bytových domech /A, B, C/ s moderní architekturou (CAM Architekti s.r.o.) . Navrhovaná novostavba má 1podzemní a nejvýše 4 nadzemní podlaží.


Ohodnoťte prosím jednotlivé kategorie:

    Novostavba se nachází v atraktivní části Olomouce v těsné blízkosti centra města. Umístění v nízkopodlažní zástavbě s rodinnými domy nabízí dostatek prostoru, světla a zeleně. Areál vytváří jedinečné prostředí pro rodinný i aktivní život. Projekt je vzdálen jen pár minut chůze od katedrály sv. Václava. Z bytů se otevírají jedinečné výhledy na historické panorama Olomouce a Klášterní Hradisko.
    Ubytování v Itálii Vám můžeme zajistit v penzionech a rezidencích. Nabídku máme širokou a pestrou, takže si jistě vyberou všichni klienti. Někdo dává přednost ubytování na vyšší úrovni, pro někoho je rozhodující naopak cena. Pro dovolenou doporučujeme vybírat převážně termíny od dubna do června a poté od září do listopadu, kde je cena několikanásobně nižší, ale přitom je počasí krásné se stálými teplotami.
    Zeleň tvoří svébytný systém, dávající jednotlivým částem charakter: kamenná zeď prorostlá popínavými rostlinami, organicky koncipovaná pobytová zahrada se stromy, předzahrádky s trávníkem a keři
    Rezidence i penziony v Itálii jsou na vysoké úrovni. Pokud si ovšem v nabídce rezidencí a penzionů nevyberete, můžete zhlédnout ještě nabídku hotelů v Itálii.


Nejoblíbenější rezidence a penziony v Itálii

    Nedílnou součástí architektonického výrazu je důraz na použité materiály, jejich zpracování a kvalita detailu. Kamenný obklad podnože kontrastuje s hladkými omítanými plochami viladomů. Omítané fasády jsou plasticky a barevně členěny. Stínící systém, z posuvných dřevěných a skleněných panelů, dává celému areálu velkorysé měřítko a nezaměnitelný charakter.
    Proč volit Rezidenci Na Dlouhé? Novostavba v Olomouci nabízí dispozičně promyšlené nové byty, prosvětlené interiéry, úsporu energií (průkaz energetické náročnosti budov: „B“), kvalitní společné prostory, pohodlné a pěkné bydlení, klidnou lokalitu, nadčasovou architekturu a zázemí a jistotu při nákupu bytu od stabilní české firmy.
    Tyto vyrůstají ze zelené báze a jsou dále kompozičně formovány velkými lodžiemi, směřujícími k jihozápadu a jihovýchodu. Toto kompoziční natáčení okolo zvýšené zahrady uzavírá prostor a podporuje pocit soukromého světa .
    - Scalea- Tropea centrum - Marina di Zambrone- Ligurie- Capo Vaticano- Catanzaro- Crotone- Reggio Calabria- Marina di Ascea- Porto Azzurro- a mnoho dalších.


Investor a generální dodavatel stavby:

    Prostorné a útulně zařízené apartmány s vlastním příslušenstvím a balkonem, všechny jsou vybaveny moderním nábytkem, koupelnou, kuchyňským koutem, vlastním soc. zařízením. Na vyžádání možnost klimatizace (za poplatek cca 40-50 EUR). Bližší informace naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
    Z hlediska urbanistické koncepce bylo zásadní začlenění bytových domů do nízkopodlažní zástavby. Objemy jsou rozděleny na menší domy, které vyrůstají ze zvýšené zahrady, nabízející ochranu a soukromí. Umístěny jsou na soklu porostlém zelení, v kterém jsou skryté podzemní garáže a zázemí.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00