Jak na věc


revue na ledě

Se všemi těmito osobnostmi z titulních stran jsme vedli živý rozhovor.

    V archivu Střelecké revue najdete seznam všech doposud vydaných čísel našeho časopisu s jejich titulní stránkou a obsahem. Pod vybranými řádky v obsahu je uložený soubor s uvedeným článkem. Tento archiv pro vás postupně doplňujeme – a to nejen v rámci nových čísel, ale i těch starších, která vyšla třeba i před několika desítkami let.
    Srozumitelnou a zároveň odborně garantovanou formou přibližuje čtenářům zdravotní problematiku zralého věku, s patřičným důrazem na možnosti prevence. Na dotazy čtenářů z jednotlivých oborů reaguje Revue 50 plus formou poraden.


je společenský, informační a vzdělávací měsíčník pro ženy i muže nad 50 let.

    V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen („Obecné nařízení“), které stanovuje nové požadavky na zpracovávání a ochranu Vašich osobních údajů, Vás informujeme o skutečnosti, že Vaše osobní údaje budeme ode dne 25. 5. 2018 zpracovávat na základě oprávněného zájmu správce, kterým je společnost Angis plus s.r.o., se sídlem Jiřího Wolkera 495/3, 68201 Vyškov, IČO: 26951223. Vaše osobní údaje budeme na tomto zákonném podkladě zpracovávat za účelem realizace vzdělávacích aktivit, o které jste projevili nebo projevíte zájem. Mezi tyto aktivity řadíme konference, e-learning a distribuci vzdělávacího časopisu Angis Revue.
    K prohlédnutí časopisu Angis Revue v elektronické podobě na platformách MAC / Android je potřeba si stáhnout níže uvedenou aplikaci Publero. V aplikaci poté zadejte do vyhledávacího pole výraz "Angis Revue".
    Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií, je bez výslovného souhlasu firmy Angis plus s.r.o. zakázáno.© 2003–2019 Angis s.r.o. a Angis plus s.r.o. Kontakty | Powered by Virgo CMS | Design by M7
    Je jediným magazínem, který si všímá celého spektra zájmů a potřeb starší generace. Poskytuje užitečné informace z oblasti kultury, naší historie, současného společenského dění, možnostech vzdělávání, cestování, trávení volného času atp.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00