Jak na věc


restaurace modrá kočka dobříš

To znamená, že tyto termíny jsou rezervovány na dobu 30 dní, během kterých se snoubenci rozhodnou, zda si termín zarezervují závazně či se uvolní pro někoho dalšího. Šance, že se předběžně rezervovaný termín uvolní, není velká, ale šance tady je. Sledujte proto, prosím, kalendář na webu. Děkujeme.

    I měsíc srpen byl pro naší Zámeckou restauraci opět ve znamení velmi krásných a pohodových svateb. Tentokrát jsme jich uspořádali celkem osm, což znamená všechny pátky i soboty. Všem svatbám přálo krásné počasí a nemusely využít pro svůj obřad erbovní sál zámku ale odehrály se v zahradě Zámecké restaurace. V tomto měsíci se nám podařilo uspořádat naši letošní největší svatbu s celkovým počtem 100 hostů a rovněž i svatbu nejmenší, kdy hostů bylo 30. Nechť život všech novomanželů je stejně prosluněný a krásný jako byl jejich svatební měsíc srpen ..
    Vaše děti se zabaví na houpačkách, průlezkách a klouzačkách, zatímco Vy si můžete v klidu vychutnat příjemnou atmosféru naší restaurace a vyzkoušet něco z dobrot, které nabízíme.
    Později pak zkusil štěstí a poslal své fotografie do soutěže, kterou pořádal Trey Ratcliff, mezinárodně uznávaný fotograf a cestovatel, který má přes 8 miliónů svých sledovatelů na internetu. Jeho fotografie byla vybrána, z nepřeberného množství jiných fotografií, jako vítězná a vyhrál tak naučný fotografický pobyt na Novém Zélandu zdarma i s uhrazením všech cestovních nákladů a zdokonaloval se zde pod vedením pana Ratcliffa ve svém fotografickém umění.


Přejeme všem novomanželům nekonečnou lásku na společné cestě životem.

    V měsíci červnu proběhl v naší Zámecké restauraci rekordní počet devíti svateb a svatební sezóna nám začíná nabírat obrátek. Všechny svatby byly milé, pohodové, svatební obřady proběhly jak ve venkovním altánku tak v prostorách erbovního sálu zámku. Krátkou ochutnávku z těchto svateb přikládáme v koláži. Všem novomanželům přejeme skvělé a úžasné dny, stejné jako byl jejich den svatební. :-)
    O termínech kdy bude otevřená jedna z těchto provozoven budete vždy v týdenním předstihu informováni na místě samém a taktéž na našich webových stránkách, Facebooku apod.
    Tak jako se příroda chystá na zimu tak i my jsme obměnili jídelní lístek a doplnili do něj pár sezónních jídel. Jako je například jehněčí hřbet s batáty, jelení guláš nebo hovězí líčka na víně s bramborovou kaší. Kompletní jídelní lístek naleznete v podkategorii Jídelní lístek.
    Novomanželům ještě jednou děkujeme, že svůj výjmečný den prožili právě v naší restauraci a do života jim přejeme hodně lásky, štěstí a Vanesce plno dalších sourozenců.
    V sobotu 5.5. 2018 u nás proběhla první květnová svatba novomanželů Schvarczových. Počasí přálo a tak se obřad konal v prostorách zahrady Zámecké restaurace Štáblovice -první letošní venkovní obřad.


Chtěli bychom tímto moc poděkovat všem, kteří pro nás hlasovali (a drželi nám palce) v soutěži Svatební místo roku 2015. Získali jsme od Vás úctyhodných 1626 hlasů a umístili jsme se na krásném 4. místě z celkových 48 nominovaných svatebních míst z celé České republiky. Do této soutěže jsme byli nominováni poprvé, takže napoprvé je to skvělý výsledek! Příští rok to třeba bude místo první :-)

    Stalo se tak poté, co pan Levin (https://plus.google.com/+DannyLevin) přiletěl na návštěvu do České republiky za rodinou své manželky a za jejich přáteli a zastavil se také se svou manželkou a dětmi v Zámecké restauraci ve Štáblovicích. Vytvořil zde několik úchvatných snímků nejen restaurace, ale také Štáblovic a jejího okolí.
    Mrkněte na krásné svatební video novomanželů Kudělových. Svatba se odehrála v prostorách areálu Zámecké restaurace a zámku ve Štáblovicích, kdy tyto krásné okamžiky poeticky zachytil Roman Cieslar - rcvideo.
     Byl únor, druhý povalentýnský den, lásky čas a v naší Zámecké restauraci ve Štáblovicích proběhla menší komorní svatbička novomanželů Herberových. Novomanželům v jejich krásný den pohádkově sněžilo a svatební obřad proběhl v noblesních prostorech erbovního sálu našeho zámku. Novomanželům a celé jejich rodině přejeme, aby byl jejich život pohádkový a plný radosti, pohody a štěstí jako byl jejich den svatební. Tým Zámecké restaurace Štáblovice


Moc si vážíme Vaší podpory a budeme se snažit Vaši důvěru nezklamat.

    Měsíc říjen byl pro náš tým Zámecké restaurace vyvrcholením svatební sezóny a měli jsme tu čest v letošním roce uspořádat padesátou svatbu. Všem novomanželům natolik přálo počasí, že se obřady mohly konat venku před restaurací a nebylo potřeba využít erbovního sálu zámku Štáblovice. Všechny svatby byly pohodové, zábavné a jedinečné. Novomanželům přejeme, aby jejich společný život byl stejně tak krásný, jako byl jejich svatební den plný lásky, štěstí a spokojenosti. :)
    Svatební sezóna je v plném proudu, počasí nám přeje a každá květnová svatba probíhala s obřadem na zahradě Zámecké restaurace Štábovice. Pro inspiraci nahlédněte na koláž fotografií ze svateb. Všem novomanželům přejeme do života jen to nejlepší a aby jejich cesta životem byla tak prosluněná jak jejich svatební den. :-)
    Kalendář je ve formátu A3, je nástěnný a obsahuje 12 fotografií obce a úvodní fotografii zámku. Cena kalendáře je 150,- Kč a lze jej zakoupit přímo v naší restauraci nebo Vám jej zašleme na dobírku (v tomto případě Vám bude připočteno ještě poštovné dle ceníku české pošty).
    potěšeni důvěrou, kterou v nás vložili zastupitelé obce Štáblovice si Vám dovolujeme oznámit , že s platností od 1.května 2019 provozuje naše společnost vedle Zámecké restaurace i Rybářskou baštu u rybníka při vjezdu do obce Štáblovice.


pokud máte zájem o svatbu v naší restauraci, ale termín, který jste si vybrali je již obsazen, nemusíte hned věšet hlavu.

    ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
    vše bylo podle našich očekávání, vaše vstřícnost se vším byla naprosto úžasná a celkově kolektiv, který v ten den ve Štáblovicích byl, byl ten nejlepší jaký jsme si mohli přát. Pochvala samo sebou patří i kuchyni, všichni svatebčané si jídlo chválili. Prostě a jednoduše, nemohli jsme si vybrat lepší místo pro náš den než restauraci ve Štáblovicích. A za vše všem ještě jednou tímto děkujeme. Rozsívalová


V kalendáři jsou vyznačeny obsazené termíny žlutě a vždy je u žlutého čtverečku (po najetí myši) napsáno, že je restaurace uzavřena z důvodu konání svatby, ale u některých rezervovaných termínů je dodatek, že se jedná jen o předběžnou rezervaci.

    Svatby, svatby, svatby... Svatby v měsíci červenci byly v naší Zámecké restauraci v plném proudu a to všechny pátky, soboty a dokonce byla jedna i ve středu. Novomanželé přijíždějí v různých nádherných, netradičních automobilech. Od supermoderního rolls royce až po historické BMW z roku 1934. Jak můžete zhlédnout a inspirovat se na našich fb stránkách a jednotlivých albech zde na webu byla výzdoba svatební tabule ve všech případech nádherná. Počasí všem novomanželům natolik přálo, že všechny svatby se odehrály v prostoru před Zámeckou restaurací a nebylo nutné využít prostory erbovního sálu zámku. Do dalšího života přejeme všem novomanželům krásné, slunné, pohodové dny plné něhy a lásky :-).
    Koukněte se na nádherně dojemné video novomanželů Klementových, z jejich svatebního dne, který jsme měli pro ně rovněž i my čest uspořádat v naší Zámecké restauraci.
    V letošním roce jsme zatím uspořádali 41 svateb, navštívilo nás 41 fotografů a nesmírně si vážíme, že jednomu z nich se u nás zalíbilo natolik, že nás doporučil ve svém článku při výběru svatebního místa na Opavsku budoucím nevěstám. Hledáte i vy místo pro svou svatbu? Přečtěte si článek fotografa Miroslava Frühaufa. :) Přejeme krásný den!
    19.8.2017 se u nás odehrála další z mnoha svateb, tentokrát novomanželů Hlásných ze Štáblovic, která byla zachycena na hezkém videu, které Vám doporučujeme shlédnout. :-))))
    A je to!!! Tentokrát jsme náš slavný billboard využili k prezentaci naší zámecké restaurace. A teď, ať už pojedete přes Štáblovice z Opavy nebo Melče, naší restauraci nepřehlédnete. Těšíme se na Vás, jsme jen 500 metrů za hlavní ulici. :-)


Děkujeme, děkujeme, děkujeme!!!!

    V případě zájmu o rezervaci termínu svatby, oslavy či jiné slavnostní události kontaktujte naší provozní restaurace a koordinátorku svateb na telefonní číslo 602 721 833 či na mail zameckarestaurace@stablovice.cz.
    30.6.2017 nás poctila svou návštěvou další z významných českých osobností. Tentokráte naši Zámeckou restauraci a zámek Štáblovice navštívil textař, esejista, spisovatel a kandidát na prezidenta České republiky v následujících volbách pan Michal Horáček. V Zámecké restauraci zrovna probíhala jedna z dalších svateb, o to více byli svatební hosté touto návštěvou mile překvapeni. Michal Horáček se pustil se svatebčany do živé debaty a všechny přítomné okouzlil svou noblesou a šarmem. Rovněž ocenil náš přístup a radost k práci, kterou vykonáváme. Děkujeme za návštěvu :-)
    Pro rok 2019 zbývá už jen pár volných termínu, jestliže chcete uspořádat Váš svatební den v tomto roce, tak si na našich stránkách vyberte z kalendáře akcí termín svatby a v co nejbližší době kontaktujte naši svatební koordinátorku.


Svatební sezóna 2015 je již za námi a my tímto děkujeme všem, kteří si vybrali právě naši restauraci pro svou vysněnou svatbu.

    v sobotu 16.6.2018 u nás proběhla krásná červnová svatba novomanželů Schabjukových. Novomanželům přejeme hodně štěstí, zdraví, lásky a ať je jejich život tak krásný jako byl jejich svatební den .
    Drazí hosté, dovolte nám, abychom se s Vámi podělili o další nádherné video novomanželů Kučkových z jejich svatebního dne 1.4.2017. Touto svatbou nám byla odstartována svatební sezóna pro rok 2017. Doporučujeme Vám toto video shlédnout až do samého závěru, je na něm krásně znázorněna nejen naše Zámecká restaurace se zahradou, na které se odehrávají svatební obřady, ale i přilehlé prostory zámeckého parku kde mají novomanželé možnost se projít a nafotit své svatební fotografie. Byla pro nás čest pro novomanžele jejich svatební den uspořádat a za nádherné video jim děkujeme. :-)


Celkové výsledky této soutěže naleznete zde: http://svatba-mgmagazine.cz/misto-roku/2015.html

    V minulých letech nám začínala svatební sezóna v červnu, v loňském roce již v květnu a v roce letošním jsme měli několik krásných svateb v dubnu a to všechny soboty a některé pátky. Svatební sezóna nám končí až v říjnu letošního roku a uspořádáme zde celkem přes 50 svateb. Děkujeme všem snoubencům, kteří si naší Zámeckou restauraci Štáblovice oblíbili a vybrali si jí ke strávení svého svatebního dne. Je to pro nás ctí a závazkem.. :) Na několik fotografií z dubnových svateb se můžete kouknout zde. :)
    Prázdniny jsou za námi a my přejeme prvňáčkům kornout plný sladkostí a všem co se do škol vracejí pevné nervy :-)) U nás bylo léto krásné, romantické, plné lásky a ideálů. A jaké bylo u vás?:)
    Jsme potěšeni Vašim obrovským zájmem o rezervace svateb v Zámecké restauraci a budeme se snažit Vaši důvěru nezklamat a udělat vše proto, abyste byli nadmíru spokojeni.
    Všechny svatby byly pohodové a nakonec, i když si s námi počasí pěkně hrálo, všechny obřady proběhly v zahradě před restaurací u slavobrány nebo altánku.
     V tomto vydání najdete kompletní výsledky již šestého ročníku soutěže SVATEBNÍ MÍSTO ROKU pro rok 2017, ve které jsme se umístili ve výsledcích ankety na nádherném ★★★ 1. místě ★★★


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00