Jak na věc


restaurace u formana ostrava

Hostinec U Formana - Vybavení podniku

    V Ostravě kotví loď. Skutečně, v Port of Alexandria a zve všechny příznivce netradičního prostředí na palubu, do restaurace s biliárem, kulečníkem a šipkami.
    Restaurace Eliáš se nachází nedaleko Vítkovického fotbalového areálu a ČEZ Arény Vítkovického hokeje. Je často navštěvována současnými i minulými ostravskými sportovci a jejich fanoušky. V restauraci najdete velkoplošnou televizi, kde si můžete vychutnat sportovní přenosy.
    Rádi bychom Vám představili naše nejbližší obchodní partnery, kteří provozují naše provozovny. Pan Patrik Kotterba provozuje v objektu Orio Dubina restauraci LaFutura s bowlingem v prvním patře a pivnici Hajcman v přízemí. Provozovnu Eliáš provozuje pan David Gabriel. Pan René Matěj provozuje v objektu Alexandria zabavní centrum, kde můžete najít pizzerii s bowlingem, diskotéku a Restauraci Loď, kde se také skvěle vaří. Pizzerie, diskotéka a restaurace se nachází v prvním podlaží, pivnici pak najdete v přízemí.
    Pivnici Hajcman jsem měl možnost navštívit letos v lednu, kdy jsme se spolužáky uspořádali školní sraz. Salónek je moc pěkný a akci jsme si pěkně užili. Obsluha byla rychlá a pivo jednoduše výborné!!!


Hostinec U Formana - Restaurace

    Otevřený důl už v Ostravě nenajdete. A však zažít hornickou atmosféru můžete i jinak. Navštivte naší stylovou pivnici! Naši kuchaři Vám připraví ty nejlepší jídla, přes týden máme v nabídce také jedno polední menu. Na čepu máme Radegast a Plzeň. Můžete si zahrát kulečník, nebo si v klidu vychutnat sportovní přenosy.
    Příjemná restaurace v italském stylu, kterou jsem s manželkou a rodinou navštívil, již po několikáté. Moderní a vkusný interiér, kde se budete cítit jako doma. Obsluha velmi příjemná, jídlo výborné. Naposledy nás ohromila nová nabídka výběrových vín a bylo opravdu s čeho vybírat. Za sebe mohu jen doporučit.
    Hlavní provozovny společnosti ORIO Morava a.s. si lze prohlédnout na odkazech, kde jsou uvedeny kontakty a další detaily. Zde Vám můžeme nabídnout služby pro Vaše pohostinné akce. Snažíme si udržet tu nejvyšší kvalitu v pohostinství, tudíž i my budeme rádi za Vaše názory, pro které jsou určeny zprávy v kontaktech, které jsou přeposílány odpovědným osobám firmy. Budeme rádi za jakýkoliv postřeh nebo názor.
    Našim dalším partnerem je paní Zdeňka Pečková, která provozuje provozovnu U Formana. Provozovnu Srub provozuje pan Pavel Kludka a nesmíme zapomenout ani na pana Petra Vavrečku, který provozuje v objektu Racek pivnici a restauraci sport. 


Ostrava, Václava Jiříkovského 228/11

    Společnost ORIO Morava a.s. je od roku 2013 nástupcem Komanditní společnosti Orio, která se zabývala provozováním restaurací od roku 1992 s působností na severní Moravě a Slezsku. I nyní provozujeme zábavní centra ve vlastních nebo pronajatých objektech a rádi uvítáme Vaši spolupráci v podobě nabídky na konkrétní prostory na frekventovaných místech. Dále Vám nabízíme i spolupráci a pomoc při provozování Vašich restaurací a barů.
    Stylový Hostinec U Formana nabízí příjemné posezení v tradičním selském stylu. Můžete si vychutnat tankové pivo RADEGAST, sudové pivo PILSNER URQUEL, OSTRAVAR, černý KOZEL, v letních měsících ovocné CIDERY. Ochutnat můžete z velké nabídky našeho jídelního lístku včetně denního menu.Pro pořádání oslav a soukromých akcí možnost využít salónek pro 30 lidí.
    Z přístavu ALEXANDRIA vyjíždí speciálně upravený Partybus který vás nejenom převeze z místa na místo, můžete si zde i posedět u sklenky něčeho dobrého, ale hlavně vám poskytneme i prostor pro vaši párty! partybus-ostrava.cz
    Navštěvovala jsem tento podnik ještě před rekonstrukci a byla jsem vždy spokojená. Po rekonstrukci se vše ještě zlepšilo, zážitek z jídla, velice příjemné prostředí a vstřícný personál. Všem můžu jen doporučit.


Lord of the Dance - Dangerous Games: Tour 2019

    Ochutnat můžete speciality nejen z italské kuchyně jako je pizza nebo těstoviny, ale i výtečné hovězí steaky, ryby, bezmasá jídla a další. Navíc jsme pro Vás připravili denní menu. Pro milovníky chmelového moku zase bude skvělou zprávou, že v naší restauraci si mohou vybrat oblíbené značky jako je Pilsner Urquel nebo tankové pivo Radegast. V neposlední řadě nejen dámy jistě ocení černé pivo Kozel.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00