Jak na věc


rentgenový snímek zubů paradontóza

Podrobnosti o produktu 8010 Edding® rentgenový popisovač

    Typické použití: analýzy olejů a paliv, plastů, pryže a textilu, farmaceutických produktů, potravin, kosmetiky, hnojiv, minerálů, rudy, skály, písků, strusky, tmelů, tepelně odolných materiálů, skla, keramiky, stanovení povlaků na papírové fólii, polyesterů a kovů, třídění kovových slitin, skla a plastů podle použitých materiálů a monitorování pevných odpadů, odpadních vod, čisticích prostředků, bazénů apod .
    SPECTRO je světová jednička v produkci energo dispersních rentgenových fluorescenčních spektrometrů a v posledních letech je brána jako standard v této technologii .
    Energo dispersní rentgenová fluorescenční technologie (ED-XRF) umožňuje jednu z nejjednodušších, nejpřesnějších a vysoce ekonomických analytických metod pro stanovení chemického složení mnoha typů materiálů. Metoda je nedestruktivní a spolehlivá, nevyžaduje žádnou nebo jen velice malou přípravu vzorků a je vhodná pro pevné, kapalné a sypké skupenství vzorků. Může se použít pro široký rozsah prvků od sodíku (11) po uran (92) a pracuje s limity detekce na úrovni sub-ppm; může také měřit jednoduše a simultálně koncentrace až do 100%.
    Nabízíme kompletní sadu výrobků, od malých ručních přístrojů pro jednoduché i speciální úlohy až po víceúčelové laboratorní spektrometry a široký rozsah on-line řešení. Ať jsou Vaše požadavky jakékoliv, dokážeme je splnit.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8210
cache: 0024:00:00