Jak na věc


renáta czadernová

TA JE KRÁSNÁ: Renáta Czadernová poprvé ukázala dcerku Adélku! A má další novinku

    Nemyslím si, že jsem taková, že bych na žádnou změnu nepřistoupila. Možná to přijde s věkem, předpokládám, že je to myšleno například na bydlení, že si člověk nekupuje léta nábytek, že mu stačí to, co má. Ale to já ve svém věku zatím neprožívám.
    Je to jen pár měsíců, co porodila dcerku Adélku, a už se Renáta Czadernová vrací na obrazovku. Již dnes večer ji uvidíte v Televizních novinách. O svém návratu do práce se rozpovídala ve Snídani s Novou.
    Já jsem to tolik neprožívala. Řekla jsem si, že když už jsem do něčeho takového šla, je zapotřebí si to řádně užít a ne hrát si na princeznu. Nebyla jsem taková, že bych se neustále líčila, tohle jsem neřešila. Musím zdůraznit, že mě samotnou velmi překvapilo, že jsem se dostala vůbec do finále, natožpak že jsem se umístila. Ale jak říkám, bylo mi řečeno, že to bylo na základě mé povahy, že tam zvítězilo to, jaká jsem. Což je pro mě větší lichotka, než kdyby mi řekli, že jsem se jim líbila vizuálně.
    Mám ráda zvířata, naši mají pejska, já v Praze nemám, neměla bych na něj čas. Až si řeknu, že bych chtěla rodinu, tak až potom budu chtít pejska. Procházka do zoo mě vždy potěší, jsem schopna strávit tam celý den a jít tam mnohokrát do roka.


Slávek Boura čelí obvinění z pašování drog! Do vězení může jít až na 18 let

    CZECH NEWS CENTER a.s. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
    A teď máte za sebou moderování Televizních novin s Petrem Suchoněm. Jaký je sporťák Petr Suchoň partner?
    To je různé. Vesměs to oslavím s kamarády už o Silvestra, přiťukneme si, ale jinak žádné velké oslavy nedělám. Ani jsem neměla kulaté narozeniny, takže to nijak neprožívám.
    Co jsem zažila vtipného? Výpadky. Když mělo být živé spojení, reportér se neobjevil, což diváci viděli v silvestrovských zprávách. Zažíváme vtipné věci. I když bychom z toho neměli mít legraci, tak pokud už se nepovede třetí vstup, nezbývá než se tomu zasmát, jednou je to prostě živé vysílání.
    Renáta Czadernová se v roce 2006 zúčastnila soutěže Miss ČR, kde se umístila na třetím místě. Tehdy skončila za Taťánou Kuchařovou a Kateřinou Pospíšilovou. Dlouho ale u modelingu nevydržela. Účast v soutěži krásy jí měla hlavně otevřít dveře ke zpravodajství. V době soutěže už dokonce pracovala na Primě jako reportérka pořadu Prima Extra.


Vondráčková vysvětluje tajný let do Kanady: On mě k tomu ...

    V roce 2006 přišel největší zlom v její kariéře. Renáta Czadernová se totiž stala II. Vicemiss České republiky – první místo jí tehdy vyfoukla Taťána Kuchařová. V té době získala místo na televizi Prima, kde pracovala jako reportérka. O rok později se dostala přesně tam, kam chtěla. Bylo jí nabídnuto místo moderátorky Televizních novin na Nově po boku Pavla Dumbrovského, kterého později nahradila Kristýna Kloubková.
    To mám, ale nemluvím o nich. Každý má plány a sny. Ale uvidíme. Jestli to má přijít, přijde. Už kvůli zakřiknutí o tom nemluvím. Nečekám nikdy nic, říkám si, když nic nebudu čekat, nic mě nezklame. Nepřemýšlím nad tím, říkám si, buďto to vyjde, nebo ne.
    Půvabná Renáta Czadernová moderuje Televizní noviny už od roku 2007. Druhá vicemiss ČR žije podle svých slov úplně normální život. Webu Nova.cz se svěřila, že nakupuje, uklízí, baví ji vařit a péct, listovat v časopisech a pak recepty vyzkoušet.
    Brzy však televizi čekají nové změny. Krásná Renáta je ve čtvrtém měsíci těhotenství, a tak jí poprvé v životě čekají mateřské povinnosti. Lze jen doufat, že si vedle miminka najde čas i na moderování. Každopádně přejeme nastávající mamince, ať vše dobře dopadne. Hodně zdraví miminku i jí!
    Moderátorka Renáta Czadernová oslavila 2. ledna osmadvacáté narozeniny. Odmala toužila pracovat v médiích - a dokázala si to splnit natolik, že se teď objevuje v hlavním zpravodajství televize Nova...


Slávek Boura čelí obvinění z pašování drog! Do vězení může jít až na 18 let

    RSS kanály serverů CZECH NEWS CENTER a.s. lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření RSS kanálů těchto serverů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem jejich provozovatele.
    Stále ji trápí životní zlom. Šest let s ním žila, poté si ho vzala... A teď je v plném proudu rozvodové řízení. Za pár dní bude svobodná i papírově. To se někdy stává, krčí kráska rameny. Ale na kamaremana Davida Ochmana nevzpomíná ve zlém.
    Vánoční cukroví patří mezi hlavní pilíře Vánoc, bez kterých se tyto svátky rozhodně neobejdou. Už vás ale nebaví české rohlíčky či linecké a máte chuť na trochu exotiky? Zkuste se inspirovat v jiných státech! Máme pro vás 4 recepty na jednoduché a lahodné cukroví ze všech koutů světa.
    Vážený návštěvníku našich stránek,rádi bychom Vás informovali, že na této internetové stránce už nepodporujeme prohlížeč Microsoft Internet Explorer verze 6 (odvozené a předešlé verze).
    V den, kdy se měla Renáta objevit poprvé v přímém přenosu se prý ani nenasnídala - celková tréma dělá hodně, a tak byl její první výstup ne moc podařený.


5 důvodů, proč nebýt vegetarián

    V Ostravě vystudovala Renáta Czadernová gymnázium Františka Hajdy, později studovala na Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy. Už v průběhu studií na střední škole pracovala v Týdeníku Ostrava. Na obrazovkách se poprvé objevila jako jedna z asistentek například v soutěžích Bludiště, nebo Tak neváhej a toč.
    Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.
    Ne, to ne! Jde o to, že i kdybych chtěla, tak to nedokážu. Nejsem typ člověka, který dokáže jíst jenom zeleninu, neumím to a nemám energii, když se nenajím pořádně. Takže jsem věděla, že jediná cesta, kterou to může jít, je sport. Koupila jsem rotoped a bylo to.
    V roce 2010 se Renáta Czadernová vdala. Po pětileté známosti řekla na zámečku v Ostravě-Zábřehu sladké ano svému dlouholetému příteli, kameramanovi Davidu Ochmanovi.
    Kvízové hry se v posledních letech zabydlely v českých hospodách i obývácích a není se čemu divit. Provětrat mozkové závity a poměřit znalosti s přáteli je skvělý způsob, jak si zpestřit večer!


Vybavíte si učivo ze základky? Novinka od Albi vás vrátí Zpátky do lavic!

    Během školních let se dostala do Týdeníku Ostrava (psala články, dělala rozhovory se známými lidmi), kde si ke škole přivydělávala, později se dostala i na televizní obrazovku. Práci asistentky získala v pořadech Bludiště a Tak neváhej a toč!
    Po třech letech manželství s kameramanem Davidem Ochmanem je konec. Pár měl krásnou svatbu a bral se v červenci 2010 v Ostravě. Letošní dovolenou už kráska trávila sama, ale signály o krachu manželství se objevily před rokem.
    Renáta Czadernová je již od roku 2007 moderátorkou Televizní novin na TV Nova. Původně v televizi začínala s Pavlem Dumbrovským (58), kterého nahradila jedna ze současných moderátorek Kristina Kloubková (39). Ač to těmto dvěma kráskám spolu slušelo, chtělo to přece jen chlapa.
    Proč se rozešli? Co se stalo? To Renáta Czadernová říct nechce. A ani nemůže, odchází z partnerství s čistou hlavou. Já o tom nechci moc mluvit. Mám na to jen dobré vzpomínky. Ne že bych se nechtěla vyjadřovat k nějakým špatným věcem. Dohodli jsme se s manželem, že nebudeme mít problém mluvit o tom, že jsme od sebe, dodala moderátorka.


Renáta Czadernová se už dnes vrací do zpráv! Z čeho má strach?

    Narodila se v roce 1985 ve Frýdku-Místku. Odmaturovala na Gymnáziu v Ostravě, poté začala studovat Fakultu humanitních studií Univerzity Karlovy. Již během gymnaziálních studií pracovala v Týdeníku Ostrava (články, rozhovory s politiky a známými osobnostmi, ankety). V roce 2006 se Renáta stala 2. vicemiss ČR. Na pozici moderátorky Televizních novin začala působit zhruba o rok později.
    Málokdo by to řekl. Přišlo to v pubertě. Ne že bych byla vyloženě silná, bylo to všude možně. Pak jsem začala jezdit denně na rotopedu a šlo to dolů. Chce to trpělivost, trvalo to dlouho, minimálně rok a půl, ale pomohlo to. Když to totiž jde, když člověk vidí, že to má nějaký účinek, tím víc se mu do toho chce
    Abych pravdu řekla, tak se v těch znameních až tak neorientuju, nevěřím na to, že když jsou dva lidi Kozorozi, že by měli být úplně stejní. Takže ani nevím, co je typické pro Kozoroha.
    Renátě Czadernové se největší příležitost naskytla v roce 2007, kdy byla na Nově propuštěna Pavla Charvátová. Renáta Czadernová byla přijata na její místo a po boku Pavla Dumbrovského začala moderovat Televizní noviny. Později vytvořila dvojici s Kristinou Klubkovou. V současné době moderuje ve dvojici s Petrem Suchoněm.
    Krásná, úspěšná, milá, sympatická... Tak proč teď nikoho nemá? Renátě Czadernové (28) nevyšlo manželství. Tři roky od svatby se rozváděla. Proč k tomu muselo dojít?


Pánové, zbystřete: Krásná moderátorka Renata Czadernová se rozvádí!

    Já ale nikdy nikam moc nechodila, možná kdysi, když jsme vyrážely s Kristinou Kloubkovou, nechala se slyšet pro deník Super bývalá vicemiss.
    Moderátorka prý ráda experimentuje, ale s dalším partnerem zřejmě spěchat nebude. Samota jí úplně nevadí.
    Řekla bych vínem, ale nevím, jestli je to úplně vhodné (směje se). Ale tím neřeším jen podzimní chmury, i celoroční chmury.
    Od dětství mě lákala média. Říkala jsem si, že dostat se do televize není úplná sranda, ještě když je člověk z Moravy... Chtěla jsem do pražské televize, ne do těch regionálních, a napadlo mě to jako jedna z cest: že bych na to mohla jít tudy. Tak to jsem se úplně spletla (směje se). Protože i přesto, že se mi povedlo se umístit – a to mi bylo řečeno, že to bylo kvůli tomu, jaká jsem, že to tam sehrálo velkou roli, což mě velmi potěšilo – nepomohlo to nijak. Tady na Nově mi pak říkal tehdejší šéf zpravodajství, že ani netušil, že jsem v nějaké takové soutěži byla, takže tady to neovlivnilo absolutně nic.


Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

    Půvabná brunetka je jednou z nejznámějších moderátorek v zemi. Na obrazovce televize Nova uvádí zprávy. A to je pro ní v poslední době jediný sociální kontakt. Společnost nevyhledává.
    Moderátorky proto byly rozděleny, a nové dvojice tvořily tentokrát s muži. Blondýnka Kristina Kloubková tvoří dnes moderátorskou dvojici se sporťákem Martinem Pouvou (52), a vedle brunetky Renaty sedává na moderátorské židli též bývalý sporťák Petr Suchoň (32).
    Moderátorka Renáta Czadernová se sice narodila v Ostravě, ale v současné době bydlí už několik let v Praze. Po základní škole úspěšně odmaturovala na gymnáziu Fr. Hajdy v Ostravě a nastoupila na Fakultu humanitních studií Univerzity Karlovy.
    Zas tak dlouho tady nejsem, klidně tu ještě pobudu nějaký ten rok (směje se). No tak dneska když se na sebe podívám, přijde mi to strašné, ale každý se v práci zlepšuje. Doufám, že teď to je lepší než to bylo na začátku. Konkurs na Odpolední Televizní noviny byl veřejně vyhlášený v televizi, tak jsem to zkusila - a spíš jsem přišla s tím, že je mi jasné, že se nemůžu do zpráv dostat, ale že bych chtěla dělat na Nově i cokoli jiného...


Noidova bývalá manželka Gábina porodila: Okamžitě se pochlubila FOTKOU miminka

    Výborný. Petr je velký profesionál, má neuvěřitelně krásný hlas. Má tak strašně dobře postavený hlas a výborný projev... myslím, že to je opravdu vynikající moderátor. Člověk na svém místě, i spolupráce s ním je velice příjemná, nemám si na co stěžovat. Vycházíme spolu velmi dobře.
    V roce 2010 se Renáta Czadernová na Ostravském zámečku, po šestiletém vztahu, provdala za kameramana konkurenční TV Prima Davida Ochmana. V roce 2013 začala mít dvojice problémy a v květnu roku 2014 se rozvedli. Krásná moderátorka posléze zatotvila v náručí podnikatele Michala. V polovině prosince 2016 se páru narodila dcera Adélka.
    Popravdě řečeno ani nevím. Když jsem byla dítě, určitě jsem ráda dostávala hračky a předpokládám, že jsem stejně jako jiné děti neměla radost z takzvaných měkkých dárků (směje se), zatímco teď už preferuji ty měkké dárky. Důležité je udělat radost těm druhým. Jeden rok jsem koupila našim zájezd do Říma, další rok do Paříže. Podívat se do Paříže byl jejich sen, když se vzali, tak si slíbili, že se podívají do Paříže, doteď se jim to nepovedlo - pak jsem jim koupila zájezd – to je pro mě ten nejhezčí dárek.


S Renátou Czadernovou o moderování hlavních zpráv s Petrem Suchoněm či o soutěži krásy, ve které byla třetí.

    Vůbec nic. Když se podívám na své kolegyně, mám trošku deprese (směje se). Sem tam si zacvičím tak jako každý, jinak opravdu víceméně nic. A kdysi jsem dokonce měla o necelých dvacet kilo více. To bylo na gymnáziu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00